KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Steam Machine
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Euro 2024
A z Austrią o wszystko i z Francja jak dobrze pójdzie to też o wszystko xD.
-
Euro 2024
Zagraliśmy jak na nasze skille bardzo dobrze, wygrała drużyna lepsza, mądrzejsza, ograna, na razie to Euro nie wybacza słabszym, ale fajnie sie ogladalo ofensywną Polskę.
-
Euro 2024
To musiało pęknąć i najsłabsze ogniwo idealnie Holandia wyjaśniła.
-
Euro 2024
Duża jakość Holandii
-
Euro 2024
Moder do 1 składu, jak jest w stanie na Austrię.
-
Euro 2024
Dumphris wkurwiony na Depaya
-
Euro 2024
Jeszcze drugi graja z Francja
-
Euro 2024
Strzaly celne 4:3, niecelne 1:12 xD.
-
Euro 2024
Ten Dumphris to zawsze taki wkurwiony?
-
Euro 2024
Lewy to ma pecha pierwszy raz w historii strzelamy na bramkę na Euro xD
-
Euro 2024
Moder 2/3 prostopadle i zrobił różnicę
-
Euro 2024
Zryw husarski mamy teraz
-
Euro 2024
Zaczynamy grać swoje
- Euro 2024
-
Euro 2024
Jednak Holandią odczuwa brak de Jonga jak trzeba coś utrzymać to też nie zawsze im wychodzi.
-
Euro 2024
Więcej akcji zrobiliśmy niż przez 180 minut na mundialu w meczach z mistrzem i wicemistrzem, ale czy wynik będzie lepszy to zobaczymy, na pewno jest ładniej dla oka :).
-
Euro 2024
Ja dalej przy 1:4
-
Euro 2024
Depay coś na pograniczu koszykówki i futbolu amerykańskiego na razie
-
Euro 2024
Szczęścia mamy dużo:)
-
Euro 2024
Andrzej Szarmach 2.0
-
Euro 2024
Cosiedzieje!!!!
-
Euro 2024
Gramy na miarę możliwości, w ataku kilku zawodników 3ci mecz z rzędu wie o co chodzi, tylko ta obrona musi w końcu sypnąć, ale myślałem, że początek będzie gorszy.
-
Euro 2024
Depay bawi się w fashion souls ^^. Salamon pomylil boiska z okręgówką.
-
Euro 2024
Bez Frankiego Holandia gra jeszcze szybciej xD.
-
Euro 2024
Patrząc na skład to chcemy ich przecież zaatakować od 1 minuty xD. No zobaczymy, nie mam oczekiwań, niech nas zaskoczą.