Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Potem jest tak średnio bym powiedział, tzn. Nie za trudno. Oczywiście dużo zależy od builda.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Tylko sam początek jest tak brutalnie chaotyczny, potem jest lepiej :).
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Licze, że to będzie DLC roku, a konkurencja spora, Tears of Kingdom, Spiderman 2 itp. Na PC niestety dopiero o 1:00.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Bo Larian to wciąż "tylko" duże studio Indie, do tego robili kontynuacje gry znanej dla branży i pecetowców, ale jednak na wciąż dominujacym rynku konsol zupelnie pobocznym, a wręcz niszowym. Do tej pory niewidzialna dla korporacji jako smakowity kąsek do wykupienia. Seria Divinity to były super RPGi, ale koszta i rozmach to zupełnie inna skala. Larian włożył miłość, pieniądze ciężko uciułane na Divinity i całe serce w ten tytuł. Minus taki, że jak Divinity 3 okaże się powrotem do mniejszej skali, bez mocapów, filmowości itp. to może się okazać już niewystarczające. Rozbudzili apetyty. Na szczęście sprzedaż idzie w 10+ mln, więc bankructwo im nie grozi :):). Widać, że są w niesamowity gazie, wydali już 3 duże patche, chyba z 7 hotfixów, ciągle rozbudowują grę, to jest pogrom reszty branży i według mnie w nagrodach GOTY to będzie demolka Zeldy, jednak obiektywnie zasłużyli sobie robiąc grę świeżą, po prostu obiektywnie lepszą niż inne cRPGi do tej pory wydane w wielu aspektach wyznaczajac nowy pułap. Swoistym fenomenem jest liczba aktywnych graczy, od premiery po dzis dzien zadna gra nawet na minutę jej nie pobiła na Steam, a była juz premiera gry na konsole, premiera Starfielda, patch do Cybera, tymczasem ludzie wolą od tego statystycznie jeszcze raz ograć Baldura xD.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Pacing tego DLC i jego czas przejścia czyni go idealnym do przejścia wielokrotnego.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    W DLC będą takie misje.
  8. Z powrotu Konami na razie wyszło tyle: Suikodeny przesunięte, robią wiele lat remastera 30-letnich gier, MGS kolekcja widac co to będzie za chłam, remake MGS'a 3 robią jakieś randomy, SIlent Hill od Bloobera finansują gameplay z rządowej kasy. To jest dramat, a nie powrót.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Złoto xD
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Tak, ogólnie hard/very hard jest spoko zrobiony i czuć potrzebę ciągłego rozwoju postaci, w sumie to skalowanie w tej grze przynajmniej w endgame ma sens, w całym mieście teraz są podobni przeciwnicy i wszędzie można zdobyć legendarny loot. Ale mogli dać toogle jak w Wiedźminie, bo na pewno będą narzekać co poniektórzy na takie rozwiązanie.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Dodali, ogólnie policja jest całkowicie zmieniona. W normalnym gameplay'u jednak jest to nieco uciążliwe (ta nowa policja), bardzo często robiąc zaległe gigi wpadam teraz w pościg policyjny, niczym w GTA, no trzeba się przyzwyczaić. Polecam kupić ten pojazd co ma wbudowaną broń, zapewne w DLC misjach to również będzie przydatne.
  12. Na liczbę minigier nie będzie chyba nikt narzekał . Fortepian jest nawet.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Nie oglądam, ale wiem, że pokazują. Z reguly jest embargo na streamy do premiery, ale nie tutaj. To juz lepszy normalny early access dla ludu, jak w innych premierach z tego roku.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Youtuberzy na domiar złego juz grają i streamingi lecą, spoilują na potęgę.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Szermac temat w Souls-like
    Po tym komentarzu przekładam granie w Życie P na 2025. Wtedy będę w top formie.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Udało mi się po zabawie z buildem wyciągnąć niezłe staty na hardmode, ogólnie polecam perka Edgerunner: 1. Na normalu jest strasznie łatwo teraz, nawet łatwiej niż wcześniej, na hardzie/ very hard da się grać fajnie, jak się bawisz w buildy. 2. Walka bronią białą wypada lepiej, jak i walka innymi rodzajami broni, czuć lepiej feeling broni, szczególnie Pięści Goryla wymiatają w buildzie na siłę. 3. N.D. gram na PC Ogólnie pograłem długo i jestem gotowy na DLC - paczyk fajny, po mocniejszym pograniu oceniam go mocno na plus. Warto się pobawić endgame, jak ktoś chce rozpocząć DLC starą postacią i zrobić zaległe Gigi, porobić build itp. Podoba mi się jak bardzo można teraz podbić wszystko wszczepami, zwiększyć udźwig, przesterować postać dowolnie, vendorzy mają też nieskończone wręcz ilości gotówki itp.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Nowy typ itemów, warto zbierać z bossów itp. Masz reset atrybutów
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Mam 178 na 48 lvl. ALe przysiągłbym, że raz mi wypadła legendarna drzazga, która też podniosła limit na stałe, może to jakiś jednorazowy drop.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Ktoś na Endgame, jaki macie limit wszczepów? Są jakieś itemy na zwiększanie limitu, ale nie wiem gdzie je szukać, jest napisane tylko "specjalne drzazgi".
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Scenariusze tylko dwa: Ada + Leon, totalna przebudowa i można naprawić RE6
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    5 Remake bez murzynów. 6 trzeba zrobić od nowa.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    3 recki w necie - wszystkie 9/10. Ja bym dał pół oczka wyżej jednak xD. To było ocieranie się o perfekcję.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Niektóre fury mają też nowe "audio" Caliburn brzmi wreszcie jak można było sobie to wyobrazić patrząc na jego wygląd. Niby takie drobnostki, ale jednak feeling z gry poprawiają. Niestety gra ma też nowe problemy, np. robiąc rozbierduche z policją zdarza się, że auta wybuchają, a policja dalej w nich siedzi i jedzie takim wrakiem bez kół xD. No będą patche na patcha :D.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Wciąż najlepsze kałuże w grach xD
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Trochę z performance'u bez DLSS: Path Tracing można włączyć w samym Photomode - może to już było wcześniej, nie jestem pewien Gra ma lepszy frame pacing, grałem tuż przed patchem i było jakby mniej płynnie 5800 X3D + 7900 XTX polecam XESS 1.1 wysoka jakość + wszystko max + ray tracing tylko odbicia(nie wiem czy mi się wydaje, czy też poprawili ich wydajność), w ten sposób 60-100 fps mamy zawsze, ewentualnie bez RT to wtedy 100-120+ FPS leciutko 1440p UW

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.