Skocz do zawartości

Star Ocean: The Second Story R


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika bardzo ładna, ale sprite'y mi się nieszczególnie podobają. Tj. nie do końca pasują do otoczenia. W poprzednich grach okraszonych tego typu stylem graficznym jak Live A Live czy Octo wyglądało to o wiele lepiej, nie gryzło się ze sobą.

 

Przeszedłem oba Star Ocean wydane na PSP i prawdę mówiąc to właściwie wszystko, co z nich pamiętam... Tj. że grałem. Swego czasu mi się jak najbardziej podobały, ale wiele nie utkwiło mi w pamięci. Może to świadczyć zarówno o grze, jak i mojej pamięci... ;)

 

Pewnie tylko czasowy exclusive na Switcha. Gdybym miał zagrać, to na czymś innym, bo już na zwiastunie chrupie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Suavek napisał:

Przeszedłem oba Star Ocean wydane na PSP i prawdę mówiąc to właściwie wszystko, co z nich pamiętam... Tj. że grałem. Swego czasu mi się jak najbardziej podobały, ale wiele nie utkwiło mi w pamięci. Może to świadczyć zarówno o grze, jak i mojej pamięci... ;)

 

Pewnie tylko czasowy exclusive na Switcha. Gdybym miał zagrać, to na czymś innym, bo już na zwiastunie chrupie.

No fabuła i postacie zapierdalały w jedynce. Nie było w tej grze w ogóle czasu na ekspozycje czegokolwiek i kogokolwiek. Z jednej strony to było nawet przyjemne, bo gra jak na jrpg była stosunkowo krótka i nie zdążyła nużyć, z drugiej właściwie to niemal nic nie utkwiło w pamięci poza podróżą.

Odnośnik do komentarza

No bardzo ładne, gdyby nie sprite'y. :/ Nie pasują. Albo niech robią styl pixelowy, albo jeśli już stawiają na detale, to niech dopracują również postacie.

 

Poprzednie gry wyglądały lepiej o tyle, że nawet jak się patrzyło na screeny, to przypominały one klasyki ze SNESa. Tutaj tła są śliczne i pełne detali, a postacie piksele na pół ekranu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Daffy napisał:

Tak 2cd

Tak wystarczy podmienić na Fei i ekipę sprity i masz wypisz wymaluj xenogears

Tak uważam że lepiej 2d-hd radzi sobie z płaskimi jrpg jak octo niż takimi w pseudo pełnym 3d

Tak, co nie znaczy, że to co tutaj widzimy wygląda źle. Ogólnie ja jestem mega fanem tego silniczka, zarówno z tłem 3D, jak i 2D, "it just works".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...