KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
W każdym u mnie pierwsze testy- możliwość zalockowania wszystkiego na 144 FPS w 1440p to jest miód i to w kazdej doslownie grze dziala z DX11 i DX12. Wiadomo, z FSR na razie nie, dla kart AMD to duże wydarzenie, że mają możliwość wreszcie, zarówno native AA i FG. A że wrzucili to do każdej gry z DX11 i DX12 to super, starocie też niektóre są slabo zooptymalizowane. https://reddit.com/r/Amd/s/KYflWQfKnU tu też dużo opinii z pierwszych testów. ----- Na tym koniec, myślę, że komuś się te informacje przydadzą, zresztą w mniejszej lub większej ilości te ficzery będą dostępne na każdej karcie, nie tylko najnowszych XTXach. Ciekawe jak Digital Foundry oceni po pierwszych testach. Ode mnie 9/10, AMD mocno się postarało tym razem :).
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Nie działa przeciez ... Z FSR 3 https://youtu.be/e_NG-mIbdxs?si=L_VdGj7glc5JZ3xp
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Podałeś jak zwykle filmik typa od Nvidii, do tego nie zrobił testu z native AA, które jest nowym ficzerem, tylko FSR Q, ja pierdole jak zwykle beton. Nie wiem może jestem ślepy, ale FSR native AA I FG to wygryw AMD, ale antilag+ potrzebny i zrobili to z premedytacją, żeby wypromować swoje nowe karty. Do tego na 7xxx mamy motion fluid frames ze zdumiewającymi wynikami i można sobie włączyć nawet TAA i Intel XESS. Ludzie bardzo mocno testują, a jak wiadomo to dopiero beta. https://reddit.com/r/Amd/s/Afmdx5RN0p Nawet na Reddicie Nvidii już płaczą, że nie mają antilaga+, więc mogą odpalić, ale nie działa, bo fatalne opóźnienia xD
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Wiadomo, u Ciebie jest dyskoteka, nie wiem dlaczego..., ale u mnie na Radku nie ma dyskoteki na native AA i u recenzentów FSR3 native AA wygrywa z DLSS-Q w Forspoken (nie mogą oficjalnie sprawdzic DLSS native AA, wiec porownuja z DLSS-Q, bo DLAA nie ma, dziwne.... https://www.google.com/amp/s/wccftech.com/amd-fsr-3-immortals-of-aveum-looks-great-with-native-aa-mode-higher-fps-with-frame-gen/amp/
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Ponadto jest ten problem, że poniżej 60 fps jednak są opóźnienia, sprawdzalem na Cyberze z RT Overdrive i przy niskich klatkarzach to szału nie ma z tym, jak to działa. Ciezko powiedzieć jak to wyjdzie na konsolach, relatywnie łatwiej będzie o tryb 120 fps w grach, które mają 60, niż 60 fps, dla gier, które mają 30 ...:). A i nie działa z FG AMD HDR, przynajmniej na razie. https://youtu.be/wVm76KkydUk?si=eSmKLXYdvz_neyFa FSR2 które wrzucał @łom to nie jest nic nowego, wymaga wsparcia per gra i powoli gry konsolowe je dostają w ślimaczym tempie. FSR3 to jest FSR2 + dodali wczoraj native AA i FG, musi być wsparcie per gra, wspierają to nowe i stare karty AMD i NVidii Ale dodali jeszcze w beta sterach dzisiaj rano FMF, to jest frame generator, ale na poziomie drivera i jest limitowany do najnowszych RDNA3, czyli Radeonow serii 7xxx i to jest z pierwszych testów prawdziwy prezent na dzień chłopaka od AMD. Już dzisiaj setki gier mają wsparcie tej technologii i naprawdę w wiele można podbić fpsy 2x, puścić dodatkowo antilaga+ i cieszyć się super wydajnością. Zalecają jednak minimum 60 fps na starcie, hitem jest też to, że tutaj nie trzeba włączać FSR ani żadnego innego upscalingu, można to włączyć na np. zwykłym TAA itp.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Ogarnąłem te beta drivery, jestem w stanie zalockować CP2077 na 7900XTX na 120 FPS z Intel XESS (wcale nie trzeba włączać FSR), brawo AMD :). Do tego ficzerka jest wymagana karta z serii 7xxx sprytnie AMD, sprytnie https://www.purepc.pl/amd-fluid-motion-frames-mozna-przetestowac-w-pokaznym-zestawie-gier-o-ile-posiadamy-karte-radeon-rx-7000 EDIT: sprawdziłem też Starfielda Starfield - proponuje od razu włączyć, skok w New Atlantis z 80 do 144 FPS, wspiera antilag+ https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-23-30-afmf-tech-preview CP2077 - tutaj niestety nie ma wsparcia antilaga+, więc tak różowo po pograniu nie jest, trzeba czekać na natywne wsparcie Forspoken demo - tutaj jest toogle w grze i na pewno działa to tutaj najlepiej (chociaż blisko tego poziomu jest też Starfield) Ciekawe, czy wypchną to na konsole w jakiejkowiek postaci
-
Baldur's Gate 3
Płytki nie, ale piękne pudełko, figurki itp.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
A tak racja . BTW to Forspoken nie takie złe, może kiedyś załaduje pełniaka. Ciekawa, że wygląd na to, iż beta sterownik będzie miał toogle'a jeszcze na poziomie drivera, nie tylko gry, pytanie jak to będzie działać
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Nie jestem w stanie sprawdzić Immortals, ale na 7900XTX z Antilag+ sprawdziłem dzisiaj demo Forspoken. Pokrótce - native AA ma zero artefaktów i prezentuje się naprawdę świetnie, duzo lepiej niż opcja fsr quality i TAA, pewnie zależy to od danej gry, z DLSS też tam ciężko porównać, bo nawet posiadacze Nvidii tam chyba go nie włączą (może z modem). Co do samego framegena - działa fenomenalne, ale tylko wtedy, gdy w menu Radeona mamy włączone Antilag+ (frametime z 60 do 20 ms), dodatkowo warto mieć vsync on i maksymalny klatkaż, inaczej nie jest zbyt płynnie. Więc samo native AA wymaga testów, ale wspólnie z framegenem to będzie na pewno najlepsza opcja na granie z wysokim klatkażem dla posiadaczy kart AMD lockując na 120 fps lub 144 fps, inne zastosowanie może być mocno rozczarowujące. Czekam na jakąś poważną grę typu CP2077, jest na liście wsparcia, ale patcha jeszcze nie było, zobaczymy kiedy. O nie widziałem ,że też sprawdzałeś Forspoken, tylko na RTX 4090 + zapewne mod na dlss. Racja, FSR Quality kijem dalej nie warto ruszać, ale Native AA jest bardzo bardzo ok i lepsze niż TAA :). Beta drivery do Cyberka, RE4 itp. już są
-
Baldur's Gate 3
To miał być niemalże niszowy Stadia exclusive xD. Stadii już z nami nie ma, a gra wyszła lekko powyżej oczekiwań . Będzie pewnie jakieś goty edition poza Japonią, ale jak Ci bardzo zależy to u nas 7.5k na OLX są EK:).
-
GTA VI
RDR II 18 paź 2016, GTA V 25 paź tweet, 2 listopad 2011 trailer. No stawiam, że reveal trailer w październiku, lub początek listopada.
-
Remaster Resident Evil 4, 5, 6
Odpal 6 xD
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Z pierwszych minusów musi być ponad 60 fps, żeby w ogóle to ruszać i najlepiej na nowych Radkach z Antilag+, więc na konsolach raczej nie będą tego ruszać, przynajmniej obecnie.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
- Cyberpunk 2077
Nawet poboczne dialogi z NPC w tym DLC są na wyższym poziomie, niż w takim Starfieldzie jakieś kluczowe dialogi z wątku głównego. W podstawce te zlecenia były często słabe, tutaj Mr. Hands ma chyba każdą misję unikalną, powinni iść tą drogą , mniej wypychaczy, więc quality contentu. BTW Idris Elba > Keanu, pasuje idealnie pod swoją rolę w tej grze, zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze Redów.- Star Wars Knights of the Old Republic
Lionhead nie robi, więc będzie dobrze, taki czarny humor, z ostatnich 5 ich projektów z Fable w nazwie wyszły może 2, ale potem się zamknęli :).- Star Wars Knights of the Old Republic
Kandydaci na przyszłość: The Last of Us: Factions, Fable xD. https://gamerant.com/incredibly-ambitious-video-games-cancelled/ patrzcie na tę listę top10, 3 gry ze świata SW, no to mogą być 4 zaraz...- Baldur's Gate 3
Obserwowałem to od dawna, w EA gra miała poniżej 100k, Reddit starych Baldurów ma ~90k, był masywny skok po "misiach", ale potem to już poszło recki 96-97, rekordy na Steam i się samo rozkręciło. Pytanie, czy to jednorazowe, czy Baldur i Larian już wszedł na stałe do topu, trochę sytuacja jak z Elden Ring, gra niby hardcore, a popularność/sprzedaż niesamowita. To jedne z tych gier, gdzie logika podpowiadała sukces, a wyszło GTA cRPGów i GTA soulsów xD.- Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
- Star Wars Knights of the Old Republic
Miała wyjść w okolicach 2023, pierwotnie.- Baldur's Gate 3
Wkrótce 1kk na Reddicie, 2x więcej niż zbiorczy Reddit serii FInal Fantasy, 5x więcej niż zbiorczy Reddit serii Divinity, prawie 20x więcej niż zbiorczy Reddit Pillarsów xD. Dla porównania z kolosami budowanymi przez lata: Reddit Cyberka 1.2 kk, Skyrima 1.6kk.- Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
- Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
zajebiste gry wybrali, to już mogli dodać do Starfielda przynajmniej ten swój Frame Gen, o Cyberze nie wspomne xDD AMD FSR3 introduces Fluid Motion Frames, AMD’s answer to DLSS3 Frame Generation. This approach leverages Anti-Lag+ on RX 7000 series GPUs and promises up to a 3.4x increase in frame rates, assuming AMD’s provided figures hold true.- Star Wars Knights of the Old Republic
Ten Kotor to mogło być piękne dopełnienie biblioteki gracza w 2023. Śpij dobrze. [*]- Cyberpunk 2077
Już się zbliżam do końca i solidnie pograłem - to jest drugie najlepsze DLC w jakie grałem, zaraz po Krwi i Wino (może jak zrobie na 100% to się to zmieni ;)). Polacy to mistrzowie dodatków do gier i rozwoju gier single player. Techland Dying Light - rozwijane milion lat, The Following lepszy niż podstawka Dying Light 2 - rozwijane mocno i to dopiero początek, dlc w drodze (zapowiada się na lepsze niż podstawka, tutaj akurat może nie jest to trudne, bo podstawka jakaś wybitna nie jest :)) No i Redzi: W3 - gra wiadomo zawsze była dobra, ale dwa GOTY dlcki + patch na next geny po kilku latach z jedną z lepszych implementacji RT w dziejach CP2077 - reklamówka graficzna od premiery, wydana w złym stanie, ale dziesiątki patchy + ten kapitalny DLCkek zrobiły z CP2077 genialną grę jako całość i dały naukę na przyszłość, że warto poczekać, skasować wersje na past geny itd, itp. bo stracili renomę budowaną przez lata, teraz ją powoli odbudowują Teraz UE5, zobaczymy, jak sobie Redzi poradzą, będę tęsknił za Red Engine. - Cyberpunk 2077