Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Szermac

Patroni
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jebany świr, 18 gol na mundialu
  2. Ja mam 14 godzin na sejwie i ciężko się oderwać póki co. Myślę, że wjedzie 100% bo eksploracja, zbieranie rzeczy, plądrowanie dungeonów i robienie mini logicznych 'zagadek' i ciachanie jest świetne, cały ten gameplay loop metroidvaniowy poniekąd też + historyjka zresztą robią robotę. Fajnie się kwadratowym udało nowe IP, mimo, że jest w zasadzie odtwórcze i nie robi niczego nadzwyczajnego, to w tej prostocie jest mega zajawka. Polecam granie z Japońskim voice actingiem, bo ten angielski to jakiś żart obdzierający klimat do zera praktycznie.
  3. Szermac odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    O, nie wiedziałem, że był kolejny trailer.
  4. Tak, już w demku zszedłem z Very Harda na Hard, na Hardzie jest idealny balansik. Trzeba uważać i jest większe zaangażowanie, bo już Normal to samograj, no a Very Hard to przegięcie w drugą stronę xD
  5. Szermac odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Dawać wersję na konsole już!
  6. Zacząłem od sejwa demkowego i pograłem dłużej, a właściwie to przez 3 godziny czyściłem mapke, dungeony, ciachałem wrogów i bossów i szukałem upgradeów dla wróżki i Elliota. Kurde ten gameplay tak wciąga, ciężko się oderwać, bądź podążać za głównym wątkiem kiedy tu tyle sekretów i rzeczy do odkrywania, a do tego jeszcze podejście metroidvaniowe kusi aby odwiedzać co jakiś czas wcześniej eksplorowane miejscówki. Zajebiste
  7. Takie info to ja lubię
  8. Szermac odpowiedział(a) na lysyolec temat w Kącik RPG
    Nie mogę się doczekać. Gra wygląda jeszcze lepiej od 3R, modele potworasów i postaci lepsze, więcej detali, fajnie ocieniowane, lokacje też. Ekstra, że w systemach też się coś zmienia. Piękny luty to będzie
  9. Szermac odpowiedział(a) na XM. temat w Ogólne
    Czekam na ten kolejny mit od nich, mogliby już coś więcej pokazać
  10. Czechy - RPA 2:0 Szwajcaria - Bośnia i Herc. 2:1 Kanada - Katar 1:1 Meksyk - Korea Płd. 1:2 USA - Australia 3:0 Maroko - Szkocja 2:0 Brazylia - Haiti 4:0 Turcja - Paragwaj 1:1 Holandia - Szwecja 2:2 Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej 3:1 Ekwador - Curaçao 2:1 Tunezja - Japonia 0:3 [ZŁOTY MECZ] Hiszpania - Arabia Saudyjska 3:1 Belgia - Iran 1:1 Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka 2:0 Nowa Zelandia - Egipt 1:2 Argentyna - Austria 3:1 Francja - Irak 4:0 Norwegia - Senegal 2:1 Jordania - Algieria 0:2 Portugalia - Uzbekistan 4:0 Anglia - Ghana 3:1 Panama - Chorwacja 0:3 Kolumbia - DR Kongo 2:0
  11. Ok, ja jednak od sejwa lecę, ale w piątek dopiero

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.