Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Szermac

Patroni
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tym motywem rougeliteowym to już mnie całkiem kupili, zajebiście to wygląda.
  2. Kanada - Szwajcaria 1:1 Bośnia i Herc. - Katar 1:2 Szkocja - Brazylia 0:3 Maroko - Haiti 4:0 Meksyk - Czechy 2:1 RPA - Korea Płd. 0:2 Ekwador - Niemcy 0:3 Curaçao - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3 Holandia - Tunezja 5:0 [złoty mecz] Japonia - Szwecja 2:1 Australia - Paragwaj 1:1 USA - Turcja 3:1 Norwegia - Francja 2:3 Senegal - Irak 3:1 Urugwaj - Hiszpania 1:2 Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska 2:2 Egipt - Iran 2:1 Nowa Zelandia - Belgia 1:3 Panama - Anglia 0:4 Chorwacja - Ghana 1:2 DR Kongo - Uzbekistan 2:1 Kolumbia - Portugalia 1:1 Algieria - Austria 1:2 Argentyna - Jordania 5:0
  3. Z tym to niestety jest tak jak się obawiałem po demku, niezbyt się różnią, właściwie w ogóle. Jedynie hub miasto jest inny i główne dungeony, mają różne ścieżki i możliwości eksploracji w tych różnych epokach, no i skarby inne. Jest jeszcze ta 4 epoka co jest niby lorowo jakoś ważniejsza i tajemnicza, może ona będzie jakoś inna, ale już się nie nastawiam
  4. Ciągle zapominam, że ten główny zamysł to jakaś możliwość wpływania na grę innego gracza, straszenie poprzez multi? Taki poltergeist multiplayer, chujwico Tak to zapowiadano chyba kilka lat temu.
  5. Visage i Madison się schowa. P.T żyje
  6. Ja mam 14 godzin na sejwie i ciężko się oderwać póki co. Myślę, że wjedzie 100% bo eksploracja, zbieranie rzeczy, plądrowanie dungeonów i robienie mini logicznych 'zagadek' i ciachanie jest świetne, cały ten gameplay loop metroidvaniowy poniekąd też + historyjka zresztą robią robotę. Fajnie się kwadratowym udało nowe IP, mimo, że jest w zasadzie odtwórcze i nie robi niczego nadzwyczajnego, to w tej prostocie jest mega zajawka. Polecam granie z Japońskim voice actingiem, bo ten angielski to jakiś żart obdzierający klimat do zera praktycznie.
  7. Szermac odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    O, nie wiedziałem, że był kolejny trailer.
  8. Tak, już w demku zszedłem z Very Harda na Hard, na Hardzie jest idealny balansik. Trzeba uważać i jest większe zaangażowanie, bo już Normal to samograj, no a Very Hard to przegięcie w drugą stronę xD
  9. Szermac odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Ogólne
    Dawać wersję na konsole już!
  10. Zacząłem od sejwa demkowego i pograłem dłużej, a właściwie to przez 3 godziny czyściłem mapke, dungeony, ciachałem wrogów i bossów i szukałem upgradeów dla wróżki i Elliota. Kurde ten gameplay tak wciąga, ciężko się oderwać, bądź podążać za głównym wątkiem kiedy tu tyle sekretów i rzeczy do odkrywania, a do tego jeszcze podejście metroidvaniowe kusi aby odwiedzać co jakiś czas wcześniej eksplorowane miejscówki. Zajebiste
  11. Takie info to ja lubię

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.