Skocz do zawartości

Marvel's Guardians of the Galaxy


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się jaram kolejnym projektem Marvela. Gra, której strukturę mieli mieć Avengersi. Design wydaje mi się na razie przekombinowany (szczególnie Quill i Rocket) ale w sumie jest na bazie konkretnej serii komiksów. Pewnie będzie dużo skórek nawiązujących do różnych wydań. Mam nadzieję, że będą skórki MCU co wydaje mi się pewne patrząc na poprzednie gry.

 

Oby humor nie był przekombinowany bo w tej dzisiejszej zapowiedzi to te dialogi dość drewniane, ale bardzo ładnie wygląda silnik i design tych lokacji.

 

@BigbyMógłbyś zedytować tytuł dodając Marvel's? ;) 

Odnośnik do komentarza

Okropne te nowe wizerunki postaci, współczuję designerom, to jakby mi pokazali filmową trylogię władcy pierścieni i kazali na nowo wymyślać te postacie, wiesz że ktoś to zrobił idealnie,a Ty musisz to zrobić podobnie ale inaczej. Może nazwać to Guardians of the Cosmos i pozwolić drzewcowi mówić.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hendrix napisał:

Z całych targów, pewnie mój ulubiony pokaz - przynajmniej wiem jak gra wygląda, wiem jakie ma pomysły na siebie. To co widziałem, raczej mnie zainteresowało.

 

A to też prawda - długi, konkretny pokaz, gdzie pokazano jaki gra ma pomysł na siebie. Trochę tego było mało na tych targach przy ogłaszaniu nowych gier AAA. :/ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sam pokaz to faktycznie najlepszy. Porządny kawałek gameplayu bez zbędnych cięć, do tego trailer. Po tych 15 minutach konkretnie wiadomo jak gra będzie wyglądała. Co do samej rozgrywki walka wydaje mi się trochę sztywna jak na razie, ale jeśli historia będzie ciekawa i zabawna to może to będzie gierka na 8. Wygląd bohaterów całkowicie mi nie przeszkadza bo nie jestem fanem MCU.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz obejrzałem i muszę napisać, że tragedia. Od postaci z tymi wymuszonymi żarcikami i czerstwymi tekstami, po ogólną drętwotę gameplayu i próbę jechania na nostalgii przez wrzutki znanych muzyczek. Filmy robiły to co stara się gog zrobić tak z 10 razy lepiej. Niestety. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figuś napisał:

Ale jacy mają być jak oni z założenia są takimi postaciami :facepalm:

 

 

 

 

 

Wiem ale tutaj to naprawdę czerstwo wypada. A ja jako stary czytelnik tmsemic mam dużą tolerancję na różne komiksowe media. Nawet marvel avengers przy tym wydaje mi się spoko. 

Odnośnik do komentarza

Nie sugerowałbym sie tym 12min wyreżyserowanym  gameplayem. Bo w raz że może go nie być w finalnym produkcie albo będzie wyglądał inaczej, a dwa to twórcy raczej są świadomi że ciągły bełkot może znichęcić, tak jak smuty Blazkowicza przez pół gry w ostatnim Wolfie

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rtooj napisał:

Okropne te nowe wizerunki postaci, współczuję designerom, to jakby mi pokazali filmową trylogię władcy pierścieni i kazali na nowo wymyślać te postacie, wiesz że ktoś to zrobił idealnie,a Ty musisz to zrobić podobnie ale inaczej. Może nazwać to Guardians of the Cosmos i pozwolić drzewcowi mówić.

 

Wyglądają jak w komiksach.

Może pora coś poczytać.

A co do samej gry to mam na nią wysrane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...