Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Wredna platyna #59 - Wolfenstein The New Order. OMG, jaka to zajefajna gra. Walić hejterów, którym słabsza grafika przesłania litry miodu, wylewające się z tej produkcji - ta gra jest absolutnie genialna i od czasu ukończenia Metro Last Light, nie grałem w równie za(pipi)istego FPSa. Kapitalny główny bohater, mistrzowski design poziomów, tona kapitalnie ukrytych znajdziek (liżący ściany będą mieli co robić - zapewniam), zrożnicowanie rozgrywki, klimatyczna muza i hektolitry nazistowskiej juchy podczas najbardziej soczystych strzelanin, jakie ostatnio widziały moje oczęta - mniam!

A  że tekstury się doczytują i ogólnie czasem trochę brzydko jest? No cóż, silnik idTech5 nie jest zbyt kompatybilny z PS3, co pokazało już RAGE, ale tak jak tam, tak i tutaj należy to olać i dać się ponieść konkretnej jeździe, zafundowanej nam przez twórców.

 

Trofea to w sumie formalność. Część wpada za postęp w fabule, większość za odblokowanie perków, które zdobywamy poprzez wykonywanie specyficznych zadań (zabić iluś wrogów, w jakiś konkretny sposób - możliwość farmienia z użyciem checkpointów), reszta to trofki związane ze zbieractwem, którego jest tutaj sporo, ale w odróżnieniu od poprzedników, nie będę Was namawiał do jednorazowego przejścia gry z YouTube, bo zwyczajnie gardzę takim podejściem - należy się cieszyć i docenić fakt, że w dobie korytarzowych celowniczków na szynach, komuś chciało się zaprojektować rozległe poziomy, z masą poukrywanych pomieszczeń i opcjonalnych dróg - wystarczy trochę poszperać, dla mnie to zabawa sama w sobie.

Trofki za poziom trudności można zrobić sposobem (pamiętajcie o nie instalowaniu aktualizacji - grać offline), i całe szczęście, gdyż poziom Uber jest konkretnie wymagający a loadingi po każdym zgonie tylko pogłębiałyby frustrację.

Tak czy siak - polecam, bo jest to jeden z najlepszych shooterów odchodzącej generacji (a także jeden z najlepszych na obecnej, bo na PS4 też już zdążyłem pograć:P ). Gra 8.5/10, poziom trudności platyny 3/10.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Brawa dla xlukka, trzeci na świecie, a tak naprawdę to może i pierwszy, bo z tego co wiem to hakoom i duck360 to po kilka osób grających na jednym koncie...

Lukk ponoć też tak robił.

 

na pewno tak robił. nikt w pojedynkę nie doszedłby, tak daleko. sa jeszcze inne czynności, których nie da sie przeskoczyć po prostu. 

no i myślę, ze jakby tak powertować w jego liście trofeów to by sie znalazły takie trofki, które wypadły prawie natychmiast jeden po drugim, a to wlasnie wyklucza granie w pojedynkę.  

 

wydaje mi sie, ze jedynie Master, gra uczciwie, bez oszustw  ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Brawa dla xlukka, trzeci na świecie, a tak naprawdę to może i pierwszy, bo z tego co wiem to hakoom i duck360 to po kilka osób grających na jednym koncie...

Lukk ponoć też tak robił.

 

 

Nie robil, ma taki tryb zycia ze moze nawalac 18h dziennie. I wyrozumiala kobiete. moja taka nie jest.

Odnośnik do komentarza

Mial jedna z konsol spiracona, MS jakos to wykryl, wyzerowal GS. Ot cala historia.

 

Tez przechodze stacki jak sa latwe platynki, czemu nie :S

 

Raczej co bana kupował nową konsolę, przerabiał i grał. Panowie w MS stwierdzili, że bany nie pomogą, więc za recydywę wyzerowali konto. Ot taka teoria.

Ogólnie Xboksowy top w czasach kiedy jeszcze interesował mnie ranking to była tak zwana drużyna werbatima, dlatego dałem sobie spokój z wbijaniem punktów dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...