Skocz do zawartości

Single vs Multi  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki tryb gry preferujesz?

    • Single
      58
    • Multi
      19
    • Cooperative
      7


Rekomendowane odpowiedzi

myślałem że więcej jest maniaków multi ...

 

Singiel ok, ale nawet wymieniane przez was historię to zabawa na raz (Bioshock na przykład, RDR,) drugie przejście jest satysfakcjonujące ale nie aż tak ... a za trzecim odpalają grę już tylko maniacy

 

a odpalasz sobie multi to pozdobywasz Flagi, popodkładasz bomby, poscigasz się, baa pograsz nawet w hokeja ( i to wszystko w jednym FPS) + pogadam z kumplami do których mam 300 KM

 

 

w sumie wszystko zależy od ekipy, z którą się gra no i od samej gry

pewnie że są nam potrzebne ciekawe i wciągające produkcję w singlu (jak Bioshock) ale czasem nie ma się ochoty kombinować i wczówać w fabułe tylko dobrze bawić, a do tego multi jest najlepsze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten temat dotyczy wszystkich gier, czy tych co oferują i singla, i multi? Bo pierwsza opcja jest trochę bez sensu, jaka przyjemność byłaby z grania np. w Silent Hilla z drugą osobą obok? Z tego powody dałem single, bo w singlowych grach bardziej stawia się na fabułę, ciekawy scenariusz.

 

Multi mogę docenić jedynie grając w PESa z dobrymi kumplami, a ze strzelanek to chyba grałem w multi tylko w Queka III, ale to i tak tylko kilkanaście razy z kumplami. Osobiście nie kupiłbym chyba fpp, który nie oferowałby ciekawego singla. Ja po prostu nie mam czasu spędzać nad grą z 200h non stop, strzelając się z innymi po sieci, bez urazy ale to dla mnie szczyt nerdowości jeśli chodzi o granie w gry. PES jest wyjątkiem i nie jest nerdowski, bo piłka nożna to sport dla prawdziwych mężczyzn, nawet wirtualna :sleep:

 

na marginesie dodam, że pewnie tak mówię, ale jakbym dorwał się do multiplayera w jakimś fajnym fpp to też bym wsiąknął.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

myślałem że więcej jest maniaków multi ...

 

Singiel ok, ale nawet wymieniane przez was historię to zabawa na raz (Bioshock na przykład, RDR,) drugie przejście jest satysfakcjonujące ale nie aż tak ... a za trzecim odpalają grę już tylko maniacy

 

 

A po co 2 raz przechodzić ? tego też praktycznie nigdy nie robię, jedynie jakieś uber klasyki, a że na krótko starczają ? to i dobrze przy takiej ilości gier na wszystkie platformy (mimo, że nie gram w multi to i tak mam mega tyły).

 

Ktoś powie, że to wywalanie kasy w błoto, ale po 1 skończeniu sprzedaję lub wymieniam, a największe singlowe perełki lecą na półkę, na pamiątkę.

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja lubię chłonąć dobre produkcję, tak samo jak książki po jakimś czasie czytam drugi raz, albo oglądam drugi raz filmy wyłapując smaczki których nie widziałem za pierwszym, lubię się grą delektować zwłaszcza jak jest czym, Bio przelazłem 2 razy, i trzeci mam w planach za każdym razem znajduję a to ciekawy plakat, a to miejsówke.

 

Nieśmiertelnego Planescape przelazłem z 5 razy, i za każdym razem grało mi się inaczej :) (tak samo F1 i F2 które potrafię odpalić do tej pory)

Odnośnik do komentarza

Singiel/co-op>multi (na Pc)

Musiałbym być szalony by przepuścić takie gry jak pierwszy Deus Ex, Fallout 1/2,Planescape Torment.Już nie mówię nawet o niektórych fajnych pozycjach jakie wyszły na obecne konsole jak Mirrors Edge,Valkyria Chronicles, Folklore itd tylko dlatego bo to single only. Akurat na PS3/PC mam w co grać na singlu więc multi sobie dawkuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli single wyglądają tak jak w Uncharted, Bioshocku, Mass Effect, Skyrim czy Deus Ex to ja zdecydowanie preferuje singla. Poza tym za czasów PS2 czy PSXa mieliśmy praktycznie tylko tryb single i nikt nie narzekał, że multi nie ma.

Przeciez singiel w skyrim jest cienki jak dupa węża :/

skonczylem polowe fabuły i nic mnie nie ciagnie aby tam wrocic.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Multiplayer online - nigdy w życiu. Nie mam czasu masterować gierek pod kątem multi, poznawać mapek i takie tam. A grać po to, żeby non-stop rozwalał Cię jakiś dzieciak, dla którego taki CoD, czy inne Halo jest sensem życia? Bezsens. Zresztą nawet wygrana z kimś takim jest słaba. Granie z e-kolegami? To samo. Co innego kanapowy multiplayer. Gdzie obok rywalizacji jest ogromny element wojny psychologicznej, wyzwiska, żartobliwe spiny, strzelanie min - innymi słowy klimat! I tutaj nie liczą się lagi, perki, kampowanie i inne gówna. W za(pipi)istym towarzystwie to w co gramy jest najmniej istotne. Równie dobrze bawię się ze znajomymi w Mario Kart Wii, Mortal Kombat, House of the Dead Overkill, czy PES. Ale esencją giercowania jest single player. Tak było dla mnie od zawsze i tak zostanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli single wyglądają tak jak w Uncharted, Bioshocku, Mass Effect, Skyrim czy Deus Ex to ja zdecydowanie preferuje singla. Poza tym za czasów PS2 czy PSXa mieliśmy praktycznie tylko tryb single i nikt nie narzekał, że multi nie ma.

Przeciez singiel w skyrim jest cienki jak dupa węża :confused:

skonczylem polowe fabuły i nic mnie nie ciagnie aby tam wrocic.

Bo wlasnie Skyrim to 100% gra singlowa ze srednim singlem. Paradoks, ale chodzi o to, ze glowna kampania jest normalna, ot historia o smokach i pewnym konfilikcie, ale bohaterem gry jest jej swiat i mnostwo swietnych zadan. Kazdy quest ma swoja historie, sa gildie, ktore maja tez swoj watek fabularny, ciekawszy niz ten glowny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli single wyglądają tak jak w Uncharted, Bioshocku, Mass Effect, Skyrim czy Deus Ex to ja zdecydowanie preferuje singla. Poza tym za czasów PS2 czy PSXa mieliśmy praktycznie tylko tryb single i nikt nie narzekał, że multi nie ma.

Przeciez singiel w skyrim jest cienki jak dupa węża :confused:

skonczylem polowe fabuły i nic mnie nie ciagnie aby tam wrocic.

nie umiesz grać w tę grę jak lecisz byle do przodu dla fabuły

Odnośnik do komentarza

Jeśli single wyglądają tak jak w Uncharted, Bioshocku, Mass Effect, Skyrim czy Deus Ex to ja zdecydowanie preferuje singla. Poza tym za czasów PS2 czy PSXa mieliśmy praktycznie tylko tryb single i nikt nie narzekał, że multi nie ma.

Przeciez singiel w skyrim jest cienki jak dupa węża :confused:

skonczylem polowe fabuły i nic mnie nie ciagnie aby tam wrocic.

Bo wlasnie Skyrim to 100% gra singlowa ze srednim singlem. Paradoks, ale chodzi o to, ze glowna kampania jest normalna, ot historia o smokach i pewnym konfilikcie, ale bohaterem gry jest jej swiat i mnostwo swietnych zadan. Kazdy quest ma swoja historie, sa gildie, ktore maja tez swoj watek fabularny, ciekawszy niz ten glowny.

gorzej jak np nie moge skonczyc watku gildi go sprzedalem ich sprzet co mi dali :D

Odnośnik do komentarza

Głównie single, ale w coop też gram bardzo czesto (RE5, Dead Nation, Renegade Ops, Lara, U2/3 i kilka innych). Jako że nie jestem fanem strzelanek FPP to w multi nie pogrywam za czesto bo gier o wiele mniej, ale jak już znajdę coś ciekawego to kilkaset godzin gwarantowane jak np w Burnout Paradise (tutaj akurat więcej coop), Uncharted 2/3, NFS HP czy Killzone 2.

Odnośnik do komentarza

Multi na konsolach ma jeszcze tę wadę, że gdy jest wybór pomiędzy auto aim i free aim to większość wybiera to pierwsze. Przez co multi w takim RDR jest obecnie niegrywalne bo ci co grają wchodzą w tryb gdzie jest automatyczne celowanie.

 

Niech mi to ktoś wytłumaczy, jaki jest sens grania w takie RDR czy Max Payne 3 z auto aim?

Odnośnik do komentarza

w przypadku CoDa multi na PC to jakaś tragedia, kolesie zazwyczaj grają w kółko na tych samych mapach, jakieś gówniane reklamy stron, do tego te zasady chore, zabiłem kolesia ze scyzoryka i mnie wywaliło

 

to trzeba chyba jeszcze czytać regulaminy każdego serwera zanim się zacznie na nim grać xD jaki żal

 

teraz się nei dziwie czemu CoD tak dobrze sprzedaje się na konsolach, a nie na PC

 

aha, 80% gier grają w kółko na jednej i tej samej mapie... omg

Edytowane przez LeszeK-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Multi na konsolach ma jeszcze tę wadę, że gdy jest wybór pomiędzy auto aim i free aim to większość wybiera to pierwsze. Przez co multi w takim RDR jest obecnie niegrywalne bo ci co grają wchodzą w tryb gdzie jest automatyczne celowanie.

 

Niech mi to ktoś wytłumaczy, jaki jest sens grania w takie RDR czy Max Payne 3 z auto aim?

 

akurat w Max Payne 3 są osobne serwery dla grających z autoaimem i osobne dla tych na freeaimie

 

 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że na pctach grasz od wczoraj? Chore zasady, lol, za to jak wszyscy latają z tubą albo martydromem to to nie są chore zasady, jasne. To co jest zakazane, w 95% przypadków wyskakuje na czacie od razu jak wchodzi się na serva. Nie umiesz się dostosować, to wchodzisz na inny, taki jaki lubisz, proste.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...