Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Ok mogę spać spokojnie, udało się zdobyć kolektorkę :lapka: x-kom się wywalił na cyce, komputronik trochę też, ale udało się zmienić zamówienie na odbiór w salonie gdzie mieli nadwyżkę kolektorek <poci się>

Odnośnik do komentarza

chrno: mam nadzieję, że jest tak jak piszesz, bo tania to ta gierka nie była :P

 

Polecam po prostu przy pierwszych uruchomieniach spokojnie sobie pobiegać aż się gra przestanie w napędzie jak potłuczona doczytywać a od razu frame rate się stabilizuje. Nie licz na piękne stałe 30fpsów ale gra tak samo poniżej tych 20-tu nie spada w ogóle a jak są spadki to naprawdę mało odczuwalne. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem trochę, gra wymiata, nie mogłem się oderwać i dopiero bateria gamepada dała o sobie znać. Wprawdzie mogłem się przerzucić na pro controller, ale uznałem, że to dobry moment na przerwę. Cały czas jest coś do zrobienia, do odkrycia i to jest największa siła nowej Zeldy - ciągle masz ochotę na odkrywanie tego, co może być na szczycie tego wzgórza albo ukryte za tamtą doliną. Obecnie przerwałem na szczycie tego podwójnego wzgórza.

Kilka obserwacji:

 

- intro właściwe, czyli opowieść ducha króla, rozpiernicza i rządzi, zbierałem szczękę z podłogi;

- chcę zobaczyć speedrun tej gry - dwa razy podchodziłem do zamku Hyrule i Guardiany one-shotują mnie niemiłosiernie, nawet gdy unikam ich strzałów z daleka, to w końcu podpełzają blisko i rozwalają mnie szybkimi seriami;

- wędrowny handlarz mięsem mało nie popuścił z radości, gdy mógł kupić ode mnie 20 skrzydeł nietoperzy, które banalnie łatwo nafarmić w nocy.

 

 

Jednak parę drobnych szpil:

- faktycznie spadki animacji w lokacji startowej dają się zauważyć, ale prawie o nich zapomniałem,

- gdy walczyłem z tym moblinem przed mostem, to dwa razy dostał w łeb z młotka i wtedy gra się zastopowała na sekundę - nie mam pojęcia czy to celowy zabieg, czy jakiś prawie-crash gry,

- wchodzenie do Home menu i przede wszystkim wychodzenie z niego to jakiś dramat, lubię wrzucać screeny na twittera a tu gra wgrywa się na nowo ładnych parę sekund, choć w większości gier działa to natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Wy tu sobie od dobrych kilkunastu godzin gracie w nową Zeldunie, a mi kurier dopiero paczkę z grą przyniósł. Myślałem, że na zawał zejdę bo oczywiście wyjątkowo, jak na złość wyczekiwana paczka musiała zostać dostarczona o wyznaczonych godzinach. Całe szczęście, że w ogóle dotarła, jutro zapewne spiszę swoje wrażenia z obcowania z nową Zeldą...

Odnośnik do komentarza

To uczucie kiedy spotykasz po raz pierwszy Great Fairy :banderas:
I te detale..... biegnę, burza, pioruny wszystko co metalowe obowiązkowo chowamy jeśli chcemy przeżyć, nagle sruuu w drzewo przywalił piorun...drzewo zaczyna się palić a wiatr rozdmu(pipi)e płomienie i dalej pożar pochłania trawę... :banderas:  :banderas:  :banderas:

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Ktos pisal ze gra wyglada kiepsko na duzych tv. U mnie na 55 calowej starej plazmie wyglada za(pipi)iscie. Zadnej pikselozy czasami animacja chrupnie ale nic strasznego na razie jestem zauroczony 2godziny minely jak chwila.

Odnośnik do komentarza

No i co pierwszy Shrine, pięknie pomykam, spotkałem pierwszego mini strażnika i przypomniał mi się Ragusowy gif z odbiciem ataku za pomocą tarczy. Łatwe to nie jest a jaki feeling gdy się w końcu uda przy akompaniamencie ataków wykończeniowych to ja nawet nie chce wiedzieć co później będę odjaniepawłał  :obama:  :banderas:

 

Na dodatek ta boska fizyka sprawiła, że myśli się niekonwencjonalnie (jak na gry) i zamiast skrzynkę ściągnąc magnesem to sobie z metalowych obiektów pomost do niej zrobiłem i się wspiąłem na górę. Chwilę to trwało ale jaka radocha  :fsg:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...