Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najlepszych momentów w moim życiu.Z jakim hukiem spadła i jak to z nieba leciało :banderas:
Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg

Wspomnienia z wakacji :czezky:

Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg


Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg

Wpadłem na chwile żeby ją ogrzać ;)

Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg

I na koniec.W jaki sposób rozwiązaliście tego shrine ?


Ściąłem palmę, podrzuciłem pod nią kamień i wolnym krokiem dotarłem z kulą do celu :obama:

Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg

 

Edytowane przez Oldboy
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

I na koniec.W jaki sposób rozwiązaliście tego shrine ?

 

 

Ściąłem palmę, podrzuciłem pod nią kamień i wolnym krokiem dotarłem z kulą do celu :obama:

 

;Wii_U_screenshot_TV_01_C95.jpg

 

 

A wystarczyło rzucić kulę na wodę i mocą tworzenia bloków z wody sobie ją podnieść, wejść na blok, powtórzyć. :sorcerer:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

to jest najcudowniejsze w tej grze - jak stawia na kreatywnosc przy rozwiazywaniu zagadek i przemierzaniu swiata

 

nigdy nie bylo open worlda i sandboxa z takim feelingiem odkrywania i poznawania, zadna mechanika w tej grze nie jest nam nachalnie sugerowana, zadne rozwiazanie chamsko podpowiadane, na praktycznie wszystko w tej grze trzeba wpasc samemu i wydedukowac w glowie opierajac sie na logice swiata i fizyki 

 

cudownie jak ta gra szanuje umysl gracza, jak wierzy, ze gracz jednak w tej czaszce cos tam jeszcze ma

 

to jest najwieksza sila tej gierki

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dopiero dzisiaj, przy okazji szukania Shrine'a, zwiedziłem dokładnie zamek. Za pierwszym razem zrobiłem to trochę po łebkach. Dzisiaj na spokojnie muszę powiedzieć że miejscówka robi wrażenie. Ile tu jest poukrywanych rzeczy. Dopiero teraz

pokonalem bossa w lochach, który strzeże Hylian Shielda

 

 

Fajny patent, że zamek można zwiedzać powoli albo dojść do bossa w kilka minut. Kto jak woli.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Przecież to jest najsłabszy lynel co pada na kilka hitów. Jak się trochę podszkolisz to później będziesz dodgował z perfekcyjną dokładnością. Ja już w sumie zabiłem ponad 50 srebrnych(najsilniejeszych lynelów) i zabicie jednego zajmuje mi 2-3 minuty.

 

IMO lynely bardzo łatwo się dodguje.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia liczba serduszek. Jak się podszkolisz w dodgowaniu to będziesz unikał z 99% skutecznością i lynel Cię nawet nie draśnie. Jak chcesz poćwiczyć to najlepiej zapisz sobie grę przed walką z lynelem i wejdź z nim w close combat. Zobaczysz że Ci to pomoże :)

 

Jak już będziesz dobry w "walce" to później się to po prostu czuje kiedy zdodgować.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Lynele to w ogole sa za(pipi)iste potworki, bo sprawiaja wrażenie inteligentnych. Jak cie zauważy to podchodzi na odpowiednią odległość i tylko lampi się na ciebie. Jak wyciągniesz broń, on też wyciąganie, ale nie zaatakuje, dopóki nie podejdziesz zbyt blisko. Jak zacznie strzelać w ciebie strzałami, a ty schowasz się za osłoną, to zmieni taktykę i będzie strzelać w górę, a nie prosto w ciebie. Mądre stworzenia, nie to co reszta :D

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Zeldunia skończona, zajęło mi to około 125h, znalazłem 111 świątyń i 269 kroków. Zamek Ganona to świetna lokacja na koniec przygody, klimat wylewa się tam hektolitrami, aż żal, że nie pojawiło się więcej takich miejscówek. Gierka jako całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie, nawet pomimo tego, że nie jest perfekcyjna w każdym elemencie, to i tak najlepsze gejmingowe doświadczenie w ostatnich kilku latach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...