Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, sprite napisał:

Ja ponad 100h spędziłem na handheldzie i jest wybornie :sir:

 

edit: Chociaż i tak najlepsze combo to pro controller + tv

 

 

9 minut temu, Strife napisał:

Handheld czy tv bez różnicy, ta gra smakuje wybornie na wszystkim i wszędzie.


Wolałem dopytać. Na Boże Narodzenie miałem tak z Xenoblade 2 - najpierw kilkadziesiąt godzin  na handheldzie, później FHD na 42 calach. Nie chciałem już grać w to później na małym ekranie ;)

Odnośnik do komentarza

Zelda wygląda mega w trybie przenośnym. Zero aliasingu, super dopasowana rozdziałka. No ciężko mi było na początku uwierzyć, że tak wyglądająca gra z takim wielkim światem "mieści mi się w kieszeni".

Baaaaaa jak miałem podpiętego Switcha pod wielki TV UHD to w docku wyglądała znacznie gorzej (duży aliasing, niska rozdzielczość itp.) dopiero jak zadokowałem na 37 calowej, starej plaźmie to także urzekła mnie stacjonarnie.

Tak czy owak wyborna gierka milorodze:sir:

Odnośnik do komentarza

A ja mam podpięty do B7 i jestem bardzo zadowolony. Może na 37 calach plazmy byłoby lepiej, ale u mnie często Switch jest używany do grania w 4, a wtedy 55, a 37 cali robi różnicę, a jakość obrazu, którą mam mi bardzo odpowiada. Szczerze to jeśli chodzi o grafikę to poziomy w ciemności w DLC Trial of The Sword do Zeldy zrobiły na mnie wielkie wrażenie, a grałem w najmocniejsze graficznie tytuły na One X (RotTR, FM 7, FH 3)

Odnośnik do komentarza

ja gram na switchu we wszystko na 55 calach w ogóle nie używam switcha przenośnie i mi tam grafa pasuje. Wcześniej miałem tak samo wii u pod ten tv podpięty. No ale ja grałem na xbox one w 720p więc przyzwyczajony jestem

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi też pasowała  na TV UHD (bo nie jestem jakimś grafo freakiem) zanim nie odpaliłem na starej plaźmie.  Balnti to chodzi tylko o to. Nikt tu nie pisze, że na UHD nie da się grać. Chodzi jedynie gdzie jest lepiej i jest większy komfort z odbioru obrazu. Thats all.

 

Dobra z mojej strony EOT ale w sumie ciekawy temat do działu HD.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu Breath of the Wild to ciągle łudzę się, że wydadzą jakiś Complete / Deluxe Edition z dodatkami na Carcie ale skoro podstawka waży jakieś 13/14 GB a opóźnili produkcję 32 GB cartów to nie ma raczej na co liczyć.....choć wtedy cena też pewnie zwali nas z nóg (jak za czasów N64). 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, chrno-x napisał:

Wracając do tematu Breath of the Wild to ciągle łudzę się, że wydadzą jakiś Complete / Deluxe Edition z dodatkami na Carcie ale skoro podstawka waży jakieś 13/14 GB a opóźnili produkcję 32 GB cartów to nie ma raczej na co liczyć.....choć wtedy cena też pewnie zwali nas z nóg (jak za czasów N64). 

http://www.nintendolife.com/news/2017/12/nintendo_has_reportedly_delayed_the_roll-out_of_64gb_switch_game_cartridges

 

Coś pomieszałeś, karty 64 opóźnili. Karty obecnie mają do 32gb.

 

Po prostu im większe tym droższe, dlatego niektórzy przerzucają cześć danych do eshopu. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, XM. napisał:

A te karty na których wydawane są gry na switcha jaka mają pojemność?

Obecnie są wydawane kilka wersji cartów o różnych pojemnościach: 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB i 32GB.

 

@NemoKOFMasz rację, myślałem o 64 GB a napisałem 32, my bad. Tak czy siak obecnie nie kojarzę aby któryś wydawca 3rd party użył 32GB carta (sprawdziłem i jednak Square użyło takowego do DQHeroes I & II), najczęściej korzystają z 16GB a resztę trzeba zassać. Rozumiem malutkich developerów czy wydawców ale jak widzę oszczędność od takich gigantów jak Bethesda czy Rockstar to jest totalnie niedorzeczne. Jak rozumiem jeszcze olewanie multi jak w Doomie, które trzeba pobrać ale taki L.A. Noire wymaga 14 GB instalacji (łącznie cyfrówka zajmuje 29GB) to zamiast wcisnąć to w 32GB carta to wybrali 16GB. W takim razie po co w ogóle cart 64GB? Samo Nintendo jeszcze nie wydało gry, która by wymagała 32GB carta (no chyba, że nowa Zelda zajmie tyle) a zewnętrzni wydawcy i tak lecą w ciula. Gdy Switch przeminie to te gry będą bezwartościowe bo jak wyłączą w nim eShopa to jak pobierzemy patcha? Dlatego się miotam czy te gry są w ogóle warte zakupu na Switcha. 

 

Wracając do tematu Zeldy to kusi mnie kupienie wersji na Switcha (ograłem na Wii U) ale sam nie wiem czy jeszcze nie poczekać. Może by chociaż obniżyli cenę pudełka lub dali promocję na Season Passa (taaaa.......:frog:)

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nadal pozostaje pytanie dlaczego to jest az tak dobre 2 dni przegrane i sie oderwac od tego nie mozna i gra sie nie tyle dla skonczenia ale by byc w tym swietnie wykreowanym swiecie i go nadal odkrywac z jego smaczkami.

Wszystkie dlcki wykupione trzeba wspierac mesjasza i juz biegam Linkiem w podkoszulce switch i stroju z Xenoblade.

Oj cos czuje ze peknie w tej gierce z 250h :banderas:

Yebac to poprawiam juz teraz po dwoch dniach grania goty 2017

1/ Zelda fucking Messiah

2/ Nier Automata

3/ Persona 5

bgbRj.gif

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...