Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie fabularne DLC ? Tylko Trialsy? Co to za poziom trudności ? Będziecie odszczekiwać te słowa jak Ci co skreślali podstawkę po pierwszych dwóch - trzech godzinach, a później obwołujący ja grą roku. Ja już jestem poskładany !

 

Jak podstawka to dla mnie tytuł wszechczasów tak w to DLC gra mi się jeszcze lepiej ! Niestety mam spotkanie z klientem, bo tak bym nadal grał

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

No ja nie skreślałem podstawki po pierwszych minutach, moim zdaniem pierwsze minuty to w ogóle szok i jedno z najlepszych growych przeżyć. Po wyjściu z bunkra od razu poczułem, że mam do czynienia z czymś wyjątkowym. Drugie takie uczucie nastąpiło po zaliczeniu 4 świątyń.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dobra, ujmijmy to tak:

Początek przypomina początek podstawki, ale tak jak już się wysypał Crinfrid, stratujemy z jednym sercem.

Zaliczenie tych 4 shrine'ów to wcale nie koniec tylko początek przygody i dopiero wtedy wskakuje pierwsza cutscenka z trailera i rusza tak naprawdę fabuła, ale wygląda to przynajmniej jak dotąd tak jak w podstawce

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Gram w te DLC i na razie

rozczarowanie. Jeżeli dodatek skończy się wraz z wykonaniem tych Pieśni to będę megazawiedziony. Póki co nic ciekawego. Wyzwania na kilka minut, nowe szrajny na poziomie starych. Zero nowych obszarów, wykorzystania mechanik. Chyba za bardzo się nastawiałem

Odnośnik do komentarza

DLC skończone, rzeczywiście nie było jakieś trudne i każdy da radę. Moje wrażenia z dodatku (Uwaga, spoilery!!!!):

Spoiler

-zero nowych obszarów,

-zero nowych mechanik,

-brak nowych broni,

-nowe pancerze oczywiście bez możliwości ulepszenia,

-to nie jest fabularne dlc, tylko i wyłącznie parę filmików, które nic nie wnoszą,

-cały dlc opierał się na wykonywaniu triali, i zrobieniu jednego divine beast'a po którym nic więcej nie ma

 

Z pozytywnych rzeczy: nagroda na sam koniec: motor !!! Świetnie się nim jeździ, szkoda tylko, że właściwie nie bardzo jest już po co jak ma się wszystko odkryte.

Ale pojawia się niestety problem techniczny związany z tym fantem. Jest szybszy niż koń zdecydowanie i zdarzyło mi się już parę razy, że gra się zawiesiła na dobre 2-3 sekundy. Związane jest to pewnie z doczytywaniem obszaru, za którym konsolka nie nadąża (to miało miejsce w docku, w trybie przenośnym jeszcze nie sprawdzałem).

 

Generalnie czekałem na rozwinięcie fabuły i się nie doczekałem. I tylko nie wmawiajcie mi, że to co zaserwowali to jest rozszerzenie fabularne.

Aha i jeszcze jedno, jeżeli taki casual jak ja kończy ten dodatek w jeden dzień, to chyba coś jest nie tak.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...