Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pokazywali ps vitę to nie kłamali i to co pokazali to było. Poza tym grafika jaka jest w killzonie, jak na 8 lat czekania na nową grafikę nie jest jakaś boska (jest po prostu taka jaka powinna być, nic ponad moje oczekiwania). Na podstawie tego sądzę, że na 90% nie kłamali co do specyfikacji konsoli i grafiki w grach (co to za różnica gra była puszczana na pc o mocy ps4 czy na devkicie ps4 :P ?).

 

No może nie wierzę, że gry od capcomu będą miały taką grafikę jak deep down ;)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Yhm, tylko, ze sony dalej KLAMIE.

Puszczone z plyty demo od square, rzekomo RIL TAJMO, TRU RIL TAJMO, etc, watch dogs z PC, i tak dalej.

Czy pokazali w ogole cos co smiga na ps4?

No tak, ale teraz wiesz, że to jest render, a w 2006 wszyscy wierzyli ze prezentacja killzona 2 czy motorstorma była gameplayem. Dlatego potem jak wlaczysz gre na ps4 to nie bedzie efektu "JAK TO, NA GAMEPLAYACH Z PREZENTACJI NA E3 MOTORSTORM WYGLADAL 1000 LEPIEJ"

Odnośnik do komentarza

Yhm, tylko, ze sony dalej KLAMIE.

Puszczone z plyty demo od square, rzekomo RIL TAJMO, TRU RIL TAJMO, etc, watch dogs z PC, i tak dalej.

Czy pokazali w ogole cos co smiga na ps4?

A ja zapytam tak: co do uja nędzy ma Square Enix z Sony? Square poleciało w (pipi)a, dostaje z(pipi)y w internecie i wszyscy ich wyśmiewają, ale Ty wrzucasz to jednoznacznie na karb Sony. Owszem, mogli im powiedziec "walcie się kitajce, bez gier won", ale to miało pokazać, że Square też wspiera PS4.

 

Zresztą, mam wrażenie, że niektórzy i tak przyszli by trollować głupimi postami niezależnie co by Sony pokazało. Także najlepiej kłaść lachę na takie głupoty (no i te ze strony tych, co twierdzą, że PS4 po tym pokazie uleczy raka).

Edytowane przez Musiol
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pierwsze modele PS3 był dobre

 

 

xD

 

Wśród moich znajomych trzy osoby miały takie pierwsze modele PS3. Miały, bo już dawno zdechły (konsole, nie kumple).

dalej mam dzialajaca... 

 

cala konfa z komentarzem...

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/02/showx4-konferencja-sony-z-komentarzem.html

 

Gdzie ten komentarz? Wiecej sie dowiedzialem ogladajac bez glosu: )

Odnośnik do komentarza

@Milo

 

No ale o co chodzi? Sony nakłamało w ch,uj, to Mejm jest wkurzony. Tak samo ja. I dziwi mnie, że wydajemy się zdecydowaną mniejszością tutaj. To jest odpowiednie podejście biorąc pod uwagę przeszłość. Tam też nam zamydlono oczy jakimiś 1080p/120fps, renderami (o których na początku nie było wiadomo, że to rendery), jakimiś 8 rdzeniami itd. Nie widzisz analogii? Dzisiaj puszczają nam gry z PC (a wszyscy srają jakie super będzie PS4 xD), mówią nie o ośmiu rdzeniach, a 8 GB Dance Dance Revolution 5 RAM, jakieś ułatwienia dla developerów, no łał. Więc będąc bogatym w poprzednie doświadczenia można teraz powątpiewać, czy te pokazówki nie były renderami, czy PS4 na pewno będzie sobie radziło jak ten komputer, czy 8 GB DDR5 RAM to nie jest jakaś ściema itd. Ja rozumiem, że jest podjarka, bo wreszcie uchylono rąbek kurtyny na przedstawieniu "next-generation", ale bez przesady.

Ale 8GB DDR5 !!!

Nie mogę z tej całej ekscytacji z tego powodu, chyba zapamiętam to najbardziej z tego okresu XD Nagle wszyscy stali się ekspertami od hardware'u i prorokują jakie to super duper te gierki nie będą. Najbardziej żal mi ludzi sądzących, że 4K będzie albo że miało być w grach na next kąsole. W fajnym świecie żyją.

Ogólnie tak jak nie kupię przez pierwszy rok/dwa nowego PS4 tak nadal przy tym zostaję, prezentacja jakiegoś ogromnego wrażenia na mnie nie zrobila. Jedynie nowa gierka od Capcom mnie ogromnie zaciekawiła bo może wyjdzie z tego fajny mix Dark Soul/Dragons Dogma, ale póki co zaprezentowali fajny render nie mający nic wspólnego z gameplay'em i tym jak na prawdę będzie się gra prezentować.

KZ4 miał fajne widoczki ale po padace jaką było KZ3 już mam dość gierek GG na jakiś czas.

Społecznościowe pierdoły to już najgorsza część tego całego eventu od Sony, a przycisk Share na padzie to jeden wielki Lol. Sam pad całkiem fajny tylko po kiego grzyba dali tego touchpada to nie wiem, będzie pewnie tak wykorzystany jak six-axis XD No i czemu te obwódki wokół guzików i krzyżaka dali w glossie, zamiast matowe jak cała reszta pada, wygląda to ohydnie :/

Odnośnik do komentarza

Przestan Raven, oni juz wiedza jaka konsole wybiora.

Malo tego, wiedzieli juz przed pokazem ;)

No patrz, to tak samo jak ty ;)

Tylko różnica jest taka, że ci którzy niby są już zdecydowani na PS4 to przynajmniej wiedzą już co nie co na temat konsoli, a ty tylko możesz mieć nadzieję, że M$ nie skupi się na kinect 2.0 i małych dziewczynkach głaszczących tygryska przed kamerką :P

W sumie też liczę, że M$ nie odstawi takiego cyrku jak na ostatnich swoich konferencjach e3. Chociaż przynajmniej byłaby niezła beka xD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Milo

 

No ale o co chodzi? Sony nakłamało w ch,uj, to Mejm jest wkurzony. Tak samo ja. I dziwi mnie, że wydajemy się zdecydowaną mniejszością tutaj. To jest odpowiednie podejście biorąc pod uwagę przeszłość. Tam też nam zamydlono oczy jakimiś 1080p/120fps, renderami (o których na początku nie było wiadomo, że to rendery), jakimiś 8 rdzeniami itd. Nie widzisz analogii? Dzisiaj puszczają nam gry z PC (a wszyscy srają jakie super będzie PS4 xD), mówią nie o ośmiu rdzeniach, a 8 GB Dance Dance Revolution 5 RAM, jakieś ułatwienia dla developerów, no łał. Więc będąc bogatym w poprzednie doświadczenia można teraz powątpiewać, czy te pokazówki nie były renderami, czy PS4 na pewno będzie sobie radziło jak ten komputer, czy 8 GB DDR5 RAM to nie jest jakaś ściema itd. Ja rozumiem, że jest podjarka, bo wreszcie uchylono rąbek kurtyny na przedstawieniu "next-generation", ale bez przesady.

Moim zdaniem Sony akurat teraz za dużo nie kłamało bo nie mialo z czym,ja sie nie jaram wcale PS4 zresztą pisałem to w Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy i tak jak wczesniej napisałem wybiore to co bedzie lepsze i bardziej mi odpowiadało ale tak czy tak juz widze czego mniej wiecej sie spodziewac po PS4, chodzi mi tylko o to że po co o tym dyskutować jak taki jak on czy ty to są jednostki ponieważ większośći nawet jezeli sie cos nie podoba to po prostu tego nie kupi wybierze konkurencje i po problemie. Dla wszystkich zawiedzionych PS3 polecam w sumie http://allegro.pl/gra-telewizyjna-funstation-3-pistolet-gry-pegazus-i3036120177.html mysle że to lepsza opcja niż zakłamane PS3 z PS4 będzie to samo myśle,wiec w sumie nie nie narzekajcie bo każdy znajdzie cos dla siebie na pewno!!!

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

@Milo

 

No ale o co chodzi? Sony nakłamało w ch,uj, to Mejm jest wkurzony. Tak samo ja. I dziwi mnie, że wydajemy się zdecydowaną mniejszością tutaj. To jest odpowiednie podejście biorąc pod uwagę przeszłość. Tam też nam zamydlono oczy jakimiś 1080p/120fps, renderami (o których na początku nie było wiadomo, że to rendery), jakimiś 8 rdzeniami itd. Nie widzisz analogii? Dzisiaj puszczają nam gry z PC (a wszyscy srają jakie super będzie PS4 xD), mówią nie o ośmiu rdzeniach, a 8 GB Dance Dance Revolution 5 RAM, jakieś ułatwienia dla developerów, no łał. Więc będąc bogatym w poprzednie doświadczenia można teraz powątpiewać, czy te pokazówki nie były renderami, czy PS4 na pewno będzie sobie radziło jak ten komputer, czy 8 GB DDR5 RAM to nie jest jakaś ściema itd. Ja rozumiem, że jest podjarka, bo wreszcie uchylono rąbek kurtyny na przedstawieniu "next-generation", ale bez przesady.

 

 

Jest mała różnica, KZ4 było grywalne, nikt nie ściemniał, nie zapuszczał rendera.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie do wszystkich zawiedzionych pokazem

A jakie macie (pipi)a dowody na to ze wszystkie gry były puszczane z PC?

A dlaczego np, nowy KZ nie mogl byc na Dev kit?

Jak niby to udowodnicie?

Wiec raczcie sie (pipi)ic z tymi swoimi opiniami poki MS nie pokaze konsoli która zniszczy PS4. I puki nie okaze sie ,ze startowe KZ bedzie gorsze od tego dema.

W przeciwnym razie idzcie sie wypłakac do MS i modlcie sie aby nie pokazali Kinnect 2.0  i nowych tygrysków

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

 

A jakie macie (pipi)a dowody na to ze wszystkie gry były puszczane z PC?

 

 

 

 

Z kwestii mniej formalnych: przedstawiciel Ubisoftu zdradził serwisowi GameTrailers, że najnowsze demo gry (poniżej serwujemy ponownie razem z najświeższymi screenami) było odpalone na pececie „o konfiguracji zbliżonej do PlayStation 4”.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A jakie macie (pipi)a dowody na to ze wszystkie gry były puszczane z PC?

 

 

 

 

>Z kwestii mniej formalnych: przedstawiciel Ubisoftu zdradził serwisowi GameTrailers, że najnowsze demo gry (poniżej serwujemy ponownie razem z najświeższymi screenami) było odpalone na pececie „o konfiguracji zbliżonej do PlayStation 4”.

 

Chodziło mi o Killzona, Wiem ze WD było na PC bo to multiplatforma

Odnośnik do komentarza

A czemu nie przeniesiecie się wszyscy z tymi hejtami i spinami do CW? Naprawdę fajnie czyta się ten temat ale oczywiście co kilka stron ktoś musi się zacząć spinać o jakąś pierdołę.

@Niewidoczny a Ty póki co weź coś na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza

To ja się dołącze do hejtowania M$. Plotki wskazują jak narazie, że nextbox będzie miał słabsze bebechy. Plotki co do PS4 się sprawdziły, więc czemu nie w przypadku Xa?

Bo MS ma masę $ (wyzyskanych od graczy) to naprędce przeprojektuje konsole by zniszczyć Sony :rofl: A tak na poważnie nie rozumiem tego hejtu w stronę Sony to była jedynie zapowiedź konsoli a nie jej dokładna prezentacja , bo na to trzeba poczekać do e3.

Odnośnik do komentarza

To ja się dołącze do hejtowania M$. Plotki wskazują jak narazie, że nextbox będzie miał słabsze bebechy. Plotki co do PS4 się sprawdziły, więc czemu nie w przypadku Xa?

 

No nie do końca bo plotka o PS4 mowiła że będzie mieć 4GB. Podobny update może zrobić i MS.

Odnośnik do komentarza

Hejtu jako takiego nie ma, a jedynie rozczarowanie części userów. Trudno, żeby było inaczej, skoro pomimo całkiem udanego pokazu mamy wiele niewiadomych. Co w tym złego, że ktoś czuje niedosyt? Wiadomo, że dla niektórych to co widzieliśmy wystarczyło, żeby już ustawiać się w kolejce przed sklepem, ale ogół przyznaje, że to jednak lekka przesada.
 

edit. Mazz- ja czytałem o 4 i później o 8 GB (na 100%, bo sam z tego szydziłem i teraz się kajam), ale od poczatku była mowa o DDR5. W przypadku Xa pisze się o 8GB DDR3, procku z tej samej rodziny co zastosowany w PS4 tyle, że jednak mniej wydajnym, podobnie ma się sprawa z grafą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

No nie do końca bo plotka o PS4 mowiła że będzie mieć 4GB. Podobny update może zrobić i MS.

Tylko jak ten update maił by wyglądać skoro w plotkach już teraz jest mowa o 8GB DDR3 ? No bo chyba nie w formie podwojenia tej liczby ? Jedyną sensowną zmianą wydaje się wymiana DDR3 na GDDR5.

 

No ja w coś takiego wątpie, prędzej bym uwierzył we wrzucenie lepszego procka albo GPU.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Źródłem specyfikacji obu konsol był ten sam ziomek - ten, którego teraz FBI w Australii przetrzepało. Prawdziwość dokumentów się potwierdziła, ale ze 3 tygodnie temu pisał też, że te dotyczące nowego Xboxa, to specyfikacja sprzed roku i że na dzień dzisiejszy wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...