Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Dżizas, ale ta nazwa jest beznadziejna. Teraz zapanował absolutny chaos w skrótach nazw konsol M$. Był X1 i X360, ew. X1 i XO (O jako okrąg, czyli 360). Teraz oba skróty mogą też oznaczać Xboksa One, bo w końcu pierwsza litera One to O, a One to 1. Ja pie,rdole ;f.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

da się jakoś sensownie wytłumaczyć tą nazwę ? na konfie coś mówili ?

" Nazwę tą można tłumaczyć na wiele sposobów. Od reklamowanego All in One, poprzez One - Wybraniec, Jedyna, do powrotu do korzeni. Im dłużej się nad tą nazwą myśli i tym jak sprytnie reklama jest poprowadzona dostrzega się geniusz departamentu odpowiedzialnego za marketing."

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/05/genialny-microsoft.html

 

NAJBARDZIEJ SENSOWNE WYTŁUMACZENIE

 

 

NOT

 

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Myślę panowie nad tą opłatą za używki i nie ma to kompletnie sensu.Albo internet dodał sobie za dużo albo nie wiem o co chodzi.

Po co kupywać grę na fizycznym dysku skoro odsprzedanie nie będzie miało sensu bo będzie wynosiło tyle co nowa gra....

Każda gra dodatkowo ma być instalowana na dysku a nośnik fizyczny nie będzie wymagany.

Jaki jest w tym wszystkim sens?

Nie lepiej było przejść prosto na cyfrową dystrybucję a zamiast kinecta w każdym zestawie dać 1TB dysk z 5GB SSD na system?

Odnośnik do komentarza

Myślę panowie nad tą opłatą za używki i nie ma to kompletnie sensu.Albo internet dodał sobie za dużo albo nie wiem o co chodzi.

Po co kupywać grę na fizycznym dysku skoro odsprzedanie nie będzie miało sensu bo będzie wynosiło tyle co nowa gra....

Każda gra dodatkowo ma być instalowana na dysku a nośnik fizyczny nie będzie wymagany.

Jaki jest w tym wszystkim sens?

Nie lepiej było przejść prosto na cyfrową dystrybucję a zamiast kinecta w każdym zestawie dać 1TB dysk z 5GB SSD na system?

A myślisz, że każdy ot tak sobie ściągnie powiedzmy 30GB?

Odnośnik do komentarza

Sony pod względem ustalania godziny konfy jak zwykle ma w (pipi)e Europę.

Sorry, ale co mieli zrobić? Wbić się między dwie konferencję, żeby dziennikarze musieli decydować na którą konfę się udać, a gracze którą konferencję obejrzeć? Czy może lepiej jakby zrobili konferencje jeszcze przed M$, czyli o 6:00 dla osób będących na miejscu, a dla Europy wyszłoby to na 15:00, czyli o godzinie, o której większość jest jeszcze w pracy - na pewno wszyscy byliby zadowoleni :P. W ogóle wiadomo, że bardziej muszą brać pod uwagę czas lokalny, więc dla nich jest to po prostu 18. I tak samo jak są konferencję na gamescom'ie (co prawda ostatnio coraz rzadziej, ale nie zdziwiłbym się jakby w tym roku powróciły) to Europa ma o normalnej porze, a ameryka o mniej sprzyjającej porze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...