Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto wygrał, ale na pewno nie internet. Chvja zmieniliby w tej kwestii gdyby nie odmienne stanowisko Sony w sprawie używek. Podejrzewam, że gdyby MS miał za konkurenta Ninny to możnaby stwierdzić, że już praktycznie MS miałby monopol na konsole (bo hardcore'owych graczy jednak jest sporo a tym zależy na możliwościach technologicznych w przeciwieństwie do casuali). W takiej sytuacji by nie odpuścił, bo ludzie nie mając praktycznie innej opcji kupowaliby ich konsole.

 

Dalej, jeśli ktokolwiek uważa, że MS należy się pochwała to jest co najmniej nierozgarnięty i jest osobą która łatwo da się mamić. Owszem postąpili słusznie, że się wycofali ale nie ma za co klepać ich po plecach. Całym tym zagraniem pokazali tylko jak bardzo w (pipi)e mają graczy, a jak bardzo interesuje ich wyzysk (przecież znali opinie internetu na temat DRM, dopiero wystraszyli się fuck'ów na fejsie i znaczącego spadku popularności). Oni jeszcze ładnie wydymają potencjalnych nabywców (nie mówię, że nie kupię ich konsoli - na razie jeszcze dłuuuugo się będę zastanawiał), tylko podejrzewam, że czekają ilu znajdzie się nabywców, jak tylko będą mieli klientów w garści znów zaczną robić co chcą. Dlatego uważam, że nie należy się im za to poklask. Lepiej poczekać i poobserwować co jeszcze wykombinują.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kumpel mówił, że ultima normalnie będzie sprowadzać i będzie można zamówić. Pytanie czy te konsole będą działać w Polsce skoro X1 ma w dniu premiery działać w 22 stanach stanów zjednoczonych.

O tych 22 stanach to przecież był fejk dla beki, a restrykcje regionalne wczoraj rzekomo wycofali.

Odnośnik do komentarza

powiedzieli że nie będą mieli blokady regionalnej na gry

 

ale ciekawe czy XBL przeniesie sie z 360 na 1, bo w polsce jest XBL na starą konsole, ale ciekawe czy wersja na nową też będzie działała w dniu premiery (niektórzy mówili że XBL to XBL, to to samo, i że istnieje w polsce, to prawda, ale nie wiadomo czy XBL obsługiwane przez nową konsole będzie działać na starym XBL, nawet jeśli opłata jest ta sama i obsługuje obie konsole, to jednak system dla next gena może być zgodnie z zapowiedzią wprowadzony tylko w wybranych krajach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ale ciekawe czy PSN przeniesie sie z PS3 na 4, bo w polsce jest PSN na starą konsole, ale ciekawe czy wersja na nową też będzie działała w dniu premiery (niektórzy mówili że PSN to PSN, to to samo, i że istnieje w polsce, to prawda, ale nie wiadomo czy PSN obsługiwane przez nową konsole będzie działać na starym PSN, nawet jeśli opłata jest ta sama i obsługuje obie konsole, to jednak system dla next gena może być zgodnie z zapowiedzią wprowadzony tylko w wybranych krajach)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

ale ciekawe czy PSN przeniesie sie z PS3 na 4, bo w polsce jest PSN na starą konsole, ale ciekawe czy wersja na nową też będzie działała w dniu premiery (niektórzy mówili że PSN to PSN, to to samo, i że istnieje w polsce, to prawda, ale nie wiadomo czy PSN obsługiwane przez nową konsole będzie działać na starym PSN, nawet jeśli opłata jest ta sama i obsługuje obie konsole, to jednak system dla next gena może być zgodnie z zapowiedzią wprowadzony tylko w wybranych krajach)

wszystko fajnie, ciesze sie że skopiowałeś moją wypowiedź, ale sony nie zapowiedziało że konsola wystartuje tylko w wybranych krajach

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ciężkie czasy dla portfela ;), z innej beczki bo nie jestem z dzisiejszymi newsami na bieżąco ? po wycofaniu się przez MS z niektórych pomysłów zaczęło się lizanie dupy MS przez graczy jacy oni wspaniali ?

Bo jak dla mnie (pipi) które zostało już zrobione nie da się posprzątać choćby nie wiem jak je cukrować i pudrować,

Odnośnik do komentarza

 

ale ciekawe czy PSN przeniesie sie z PS3 na 4, bo w polsce jest PSN na starą konsole, ale ciekawe czy wersja na nową też będzie działała w dniu premiery (niektórzy mówili że PSN to PSN, to to samo, i że istnieje w polsce, to prawda, ale nie wiadomo czy PSN obsługiwane przez nową konsole będzie działać na starym PSN, nawet jeśli opłata jest ta sama i obsługuje obie konsole, to jednak system dla next gena może być zgodnie z zapowiedzią wprowadzony tylko w wybranych krajach)

 

wszystko fajnie, ciesze sie że skopiowałeś moją wypowiedź, ale sony nie zapowiedziało że konsola wystartuje tylko w wybranych krajach

wszystko fajnie, ciesze sie że odpowiedziałeś na moją wypowiedź, ale MS zapowiedział że konsola bedzie region free a to sony powiedzialo ze granie online bedzie tylko w krajach które maja psn ;)

 

 

póki co biorę ps4 bo imo prezentuje sie lepiej dzięki ddr5 :) i w sumie ostatnio tylko gram na ps3 :)

 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ciężkie czasy dla portfela ;), z innej beczki bo nie jestem z dzisiejszymi newsami na bieżąco ? po wycofaniu się przez MS z niektórych pomysłów zaczęło się lizanie dupy MS przez graczy jacy oni wspaniali ?

Bo jak dla mnie (pipi) które zostało już zrobione nie da się posprzątać choćby nie wiem jak je cukrować i pudrować,

Niektórzy już kompletnie zapomnieli (ba co poniektórzy mają większy szacunek niż przedtem) i obecnie czepiają się Sony i ich płatnego multi  , wystarczy poczytać wypowiedzi pod news'ami typu GAME :"Microsoftowi zależy na graczach".

W skrócie piętnowanie MS jest już nie modne i zostaje powoli zastąpione publicznym lizaniem tyłka.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

A ileż można po nich jechać ? co mają nas na kolana przepraszać? nie rozumiem takiego gadani....wszystko co do tej pory stało na przeszkodzi kupna Xone zniknęło, wycofali się z tych bzdetów i tyle.

Mają prawo badać rynek i patrzeć jak świat reaguje na ich dziwne pomysły.......i lepiej późno niż wcale działać, powiedzieli co mieli powiedzieć okazało się to (pipi)nią z której dziękować zrezygnowali.

Ja tam jestem happy, niech teraz grami walczą a nie durną polityką i nie mam zamiaru zachowywać się jak wielki Pan pisząc no jak myślą, że mnie tym kupili to są w grubym błędzie....... :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o padanie na kolana tyle że dla większości to co było aktualne dzień czy dwa temu nie ma już kompletnie znaczenia jak by nigdy miejsca nie miało. MS zamiast odczuwać piętno swoich działań dostaje w zamian pokaźną dawkę wchodzenia w tyłek typu" jacy to oni cudowni bo posłuchali graczy ". Większość tych którzy obecnie z powrotem stają za MS murem po Sony za takie działanie jeździło by przez kolejne generacje wytykając im to co krok.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o padanie na kolana tyle że dla większości to co było aktualne dzień czy dwa temu nie ma już kompletnie znaczenia jak by nigdy miejsca nie miało. MS zamiast odczuwać piętno swoich działań dostaje w zamian pokaźną dawkę wchodzenia w tyłek" jacy to oni cudowni bo posłuchali graczy ". Większości tych którzy obecnie z powrotem stają za MS murem po Sony za takie działanie jeździło by przez kolejne generacje wytykając im to co krok.

Ale przecież sonoklapy będą jezdziły za to po MS do usranej śmierci, więc w czym problem?

Czemu ma mnie obchodzić przy kupnie konsoli to ,że pół roku wcześniej przez kilkanaście dni był dyskutowany pomysł o blokowaniu uzywek?

Odnośnik do komentarza

Wytykanie Microsoftowi ze przestraszyl sie pre-orderów to niezly rodzyn. Kazda firma chce zarobić, a Sony wprowadzając model sprzedaży za 399$ i bez DRMu tez łaski nie zrobili - przeanalizowali ze zarobią w ten sposób.

 

Ale dobra, nie przeszkadzam w dalszym nazywaniu MSu korpowyzyskiwaczami, a Sony dobrym wujkiem który klepie po glowce zawsze i wszędzie, kontynuujcie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...