Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Co w tym takiego nieprawdopodobnego? Przecież podałem też link do anglojęzycznego źródła

A czytałeś wpis w oryginale? Bo wcześniej wkleiłeś bajki z leszkowej strony. W oryginale:

 

 

Additional specs of the Kinect 2.0 have been leaked on to the net from the site “noshitsherlock.com” as first reported by “Appy Gamer”

 

 

A teraz spróbój wejść na stronę noshitsherlock.com. No.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

UE4 - fajnie, ale da rade stluc zarowke jak w pierwszym H-L? Nie potrzeba mi ladniejszego silnika i cudownej animacji kiedy nie bedzie mozna na nim wygenerowac nawet dziury po kulach w scianie.

No wiesz nie oczekuj za dużo po UE. On od początków swojego istnienia nie był jakoś nastawiony na większą interakcję z otoczeniem.

Mam chociaż nadzieję, że popracowali nad jego optymalizacją, bo UE3 to troszkę niedopracowany silnik, który wymaga dużo, a w zamian poza nachalnym bump mappingiem i znikomą interakcją z otoczeniem nie oferuje zbytnio nic czego by nie miały inne silniki. Fajnie by było, gdyby problemy z doczytywaniem tekstur też znikły. Bo wydaje mi się, że to nie tylko wina dev'ów, że takie kwiatki występują w ich grach.

Odnośnik do komentarza

Co do optymalizacji UE3 to sie nie zgodze. Moj komp z 2007r. uruchamia do dzis wszystko na tym silniku w jakosci conajmniej medium. Zaryzykuje nawet teze, ze dzieki temu silnikowi nie trzeba bylo zmienic kompa po 2 latach. Co do reszty (interakcja, doczytywanie tekstur - pamietam pierwszego bioshocka jakie byly z tym jaja, myslalem, ze to moja karta zamula) pelna zgoda.

 

Dlatego pokazowki UE4 olewam cieplym moczem. Ladne ale cos wiecej by sie przydalo.

Odnośnik do komentarza

Co do optymalizacji UE3 to sie nie zgodze. Moj komp z 2007r. uruchamia do dzis wszystko na tym silniku w jakosci conajmniej medium. Zaryzykuje nawet teze, ze dzieki temu silnikowi nie trzeba bylo zmienic kompa po 2 latach. Co do reszty (interakcja, doczytywanie tekstur - pamietam pierwszego bioshocka jakie byly z tym jaja, myslalem, ze to moja karta zamula) pelna zgoda.

 

Dlatego pokazowki UE4 olewam cieplym moczem. Ladne ale cos wiecej by sie przydalo.

 

przy UE3 nie widac wiekszej róznicy miedzy medium a high a wymagania rosną

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

O to się nie martw - nowych silników przy okazji nowej generacji wysypało się aż miło. Ale i tak jestem pewien że fizyka i interakcja z otoczeniem dostanie po d.upie, podobnie jak liczba FPS, kosztem grafiki i bajeranckich efektów < wróżbita MeSSer  :hi: > xD

 

Przy okazji, jeden z szefów Epica nazwał PS4 ,, idealnym gaming komputerem ". PS4 ma piekielną moc i wyrywa się z ograniczeń którym podlegają PCty.

 

http://www.computerandvideogames.com/398813/ps4-is-like-a-really-perfect-gaming-pc-says-epic-vp/

 

btw pojawiło się też rozszerzone demko z UE4 na GDC, ale o tym pewnie już trąbili.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Kurcze aż nie chce mi się wierzyć, że to ps4 będzie takie idealne. Po tym jak w tej generacji zawiodłem się strasznie na ps3 (w sensie technicznym nie tego jakie exy ma) strasznie ciężko jest mi sobie wyobrazić, że ps4 ma super architekturę, cały system i wszystko śmiga aż miło i jest wykorzystane w 100%.

 

Co do interakcji z otoczeniem. Na pewno frosbite 3 przyniesie nam fajna destrukcję otoczenia (większą niż w bad company 2) co widać na zajawce bf4. Po unrealu niczego bym sie nie spodziewał oprócz rozwalającego sie tynku na ścinach, śladach po strzałach i tego typu pierdołach. Jak wybuchnie granat i rozwali część kolumny (tak, że jakieś pręty czy coś innego zostanie w środku) albo w podłodze się zrobi mała dziura to będzie to czego się spodziewam po tym silniku.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Które, (należy dodać) w porównaniu do wersji z GTX 680 wygląda jak kał...

 

 Masz wolny wybór, nikt do niczego nie zmusza. Kto ma oczy, niechaj patrzy i ocenia. Mi taka jakość styknie, zresztą i tak gier o podobnej grafice nieprędko się doczekamy.

 

Nie bede nic mówił ale ten tekst vp epica to typowy tekst reklamowy. Nawet nie warto komentować bzdur z tego tekstu

 

Po pierwsze, okłamałeś wszystkich bo miałeś nic nie mówić a powiedziałeś. Po drugie, ziomek zaznacza że nowa generacja nie celuje wyłącznie w lepsze parametry, ba, one ustąpiły miejsca nowym bajerom i usprawnieniom, na GDC jakiś pracownik  Sony żartował że grając na PS4 nie będziesz już miał przerw na zrobienie kanapki ;D 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

W (pipi)e mam najbardziej oczo(pipi)ną grafikę jaką świat na oczy widział gdy reszta leży i kwiczy a tak to przez ten owczy pęd za oprawą obecnie wygląda.A niech nawet next-geny były by sporo przestarzałe w momencie premiery jeśli dzięki temu devi skupili by się na innych aspektach swoich produkcji zamiast  na grafice nie miał bym nic przeciwko. Dla mnie jako gracz liczą się gry a nie bebechy sprzętu który pozwala mi w nie grać .

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale spadki frameratu, słaba rozdzielczość lub kwadratowe owoce z np.: bioshocka nowego przeszkadzają w odbiorze gry. Poza tym gdyby nie większa moc sprzętu to na pewno nie zobaczylibyśmy wielu świetnych gier z tej generacji. Wyobrażasz sobie jakby wygladało takiego red dead redemption na ps2 ? :P

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

No dobra, ale spadki frameratu, słaba rozdzielczość lub kwadratowe owoce z np.: bioshocka nowego przeszkadzają w odbiorze gry. Poza tym gdyby nie większa moc sprzętu to na pewno nie zobaczylibyśmy wielu świetnych gier z tej generacji. Wyobrażasz sobie jakby wygladało takiego red dead redemption na ps2 ? :P

Jak Red Dead Revolver - poprzednik RDR. Jasna sprawa że nowa grafa musi być, Full HD to już obowiązek, ale obawiam się że inne aspekty, traktowane po macoszemu, dalej będą tak traktowane. Zbijesz szybkę, zrobisz dziury w ścianach, beczka wybuchnie jak po niej postrzelasz - tyle będzie z next genowej fizyki. 

Odnośnik do komentarza

Poza tym gdyby nie większa moc sprzętu to na pewno nie zobaczylibyśmy wielu świetnych gier z tej generacji.

Czemu musicie popadać od razu z jednej skrajności w  druga heh Wiadomo ze kolejna generacja powinna oferować większa moc od poprzedników w przeciwnym razie nie było by sensu ją wypuszczać. Ale co z tego gdy ta cała moc marnowana i tak będzie jedynie na oczo(pipi)ną oprawę (wiadomo bywają wyjątki) a nic po za tym się nie zmieni w porównaniu do poprzedniej generacji? Dla tego napisałem że nawet jeśli next-geny już na starcie miały by być przestarzałe (co nie musi im przeszkadzać w byciu mocniejszymi od poprzedników) i zostawać w tyle za PC ale była by to cena dzięki której devi skupili by się na innych aspektach nie miał bym nic przeciwko.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Prezes największej sieci sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych cieszy się przywilejami, o których mogą tylko pomarzyć zwykli śmiertelnicy. Paul Raines już w lutym opisywał swoje wrażenia z dema Battlefield 4, a teraz wyraził opinię o możliwościach nextgena Microsoftu.

 

Gigant z Redmond cały czas nie potwierdził oficjalnie, że pracuje nad następcą Xboksa 360. Jego istnienie jest jednak branżową tajemnicą poliszynela, co mocno podkreśla wywiad, którego Raines, prezes GameStop, udzielił serwisowi GamesIndustry.

 

"Spędzamy ostatnio dużo czasu z Microsoftem; oni mają jednak decydujący głos w tej sprawie. To będzie bardzo atrakcyjny, gorący hardware. Ci goście dokonują kilku fajnych rzeczy i nie mogę się już doczekać, kiedy wystartują ze swoimi ogłoszeniami. Sadzę, że świat zatrzyma się na chwilę, chłonąc te nowości" - powiedział Paul Raines.

 

W innym miejscu wywiadu prezes GameStop podkreślił, że nie sądzi by kiedykolwiek pudełkowe wydania gier odeszły do lamusa na rzecz cyfrowej dystrybucji. Warto przy okazji zaznaczyć, że skoro prezes GameStop zapewnia o atrakcyjności nowej konsoli Microsoftu, to oznacza prawie na pewno, że w next-genie nie znajdzie się system blokujący używanie gier z drugiej ręki. Handel tytułami używanymi stanowi bardzo istotną część działalności sieci sklepów GameStop.

 

http://www.ppe.pl/news-21544-Prezes_GameStop_zachwyca_sie_nastepca_X360.html

Odnośnik do komentarza

 

W innym miejscu wywiadu prezes GameStop podkreślił, że nie sądzi by kiedykolwiek pudełkowe wydania gier odeszły do lamusa na rzecz cyfrowej dystrybucji. Warto przy okazji zaznaczyć, że skoro prezes GameStop zapewnia o atrakcyjności nowej konsoli Microsoftu, to oznacza prawie na pewno, że w next-genie nie znajdzie się system blokujący używanie gier z drugiej ręki. Handel tytułami używanymi stanowi bardzo istotną część działalności sieci sklepów GameStop.

Dziwne, żeby twierdził inaczej skoro zarabia na sprzedaży gier pudełkowych.

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem czy nowe konsole będą posiadały w sobie jakąś niespodziankę, którą celowo ukryje jedna firma przed drugą. Jak mnie pamięć nie myli Microsoft w x360 ukrył przed światem układ odpowiadający za upscaling gier, który aktywowała jakaś aktualizacja softu. Uczynili to chyba dopiero po premierze ps3(lub w okolicach) gdzie sony chwaliło się wszem i obec, że tylko u nich full hd.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

ciekaw jestem czy nowe konsole będą posiadały w sobie jakąś niespodziankę, którą celowo ukryje jedna firma przed drugą. Jak mnie pamięć nie myli Microsoft w x360 ukrył przed światem układ odpowiadający za upscaling gier, który aktywowała jakaś aktualizacja softu. Uczynili to chyba dopiero po premierze ps3(lub w okolicach) gdzie sony chwaliło się wszem i obec, że tylko u nich full hd.

 

Sony też miało "niespodzianke" w tej generacji. Wycieli Other OS i wsteczną kompatybilność z PS3,huehue

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...