Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

w nowych konsolach przydałby się czas trwającej sesji z daną grą (tak jak na Steam), do tego wszystkie tytuły w historii gier mogłyby być posegregowane, tj. retail, arcade, xbox 360, xbox 720 itd.

 

Masz na myśli to co jest na Wii i 3DS? ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Plotki, ploteczki i plotunie. O następnej generacji na razie mówi się tylko w taki sposób. Dzisiaj kolejna garść niepotwierdzonych informacji wprost z niemieckiego PlayStation Magazynu, który w dziale z plotkami postanowił podzielić się wiedzą na temat następnej konsoli Sony. Co tym razem?

Informacji jest trochę dużo, więc posłużymy się jak zawsze wygodną listą:

  • Konsola nie będzie nazywać się PS4, ale marka PlayStation pozostanie (4=shi po japońsku, co oznaczać może także śmierć, a Japończycy są mocno przesądni)
  • Pierwsza generacja gier jakościowo będzie dorównywać high-endowym demom PC-towym. Mowa tutaj o Watch Dogs i Star Wars 1313, czy też tech demie Luminous Engine.
  • Konsola pokazana światu na E3 2013.
  • Gry nie będą wyświetlane w 4K, rozdzielczość ta zostanie zarezerwowana dla filmów.
  • Standardem będzie 1080p@60FPS.
  • Używane gry będą w jakiś sposób ograniczone (nie zostało to sprecyzowane).
  • Online Pass w każdej grze jako forma zabezpieczenia.
  • Od 4 do 8 GB RAM. 8 GB będzie jeśli Microsoft na tyle się zdecyduje.
  • 16GB pamięci flash.
  • Brak wstecznej kompatybilności.
  • Gry będą rejestrowane i przypisywane do konta SEN (podobnie jak Steam).
  • PlayStation Plus będzie ważną częścią następnego PlayStation
  • Każda konsola będzie zawierała pad funkcjonalny jak PS Move i kamerę.
  • Starsze gry będą dostępne przez Gaikai.
  • Reklamy w grach dopasowane do zawartości.
  • 4-ro rdzeniowy APU Liverpool w technologii 28 nm.
  • Cena oscylować będzie między 400 a 500 euro (1600-2000 zł) z drobną stratą Sony na każdym sprzęcie.

http://www.ps3site.pl/kolejne-plotki-o-playstation-4-przywedrowaly-do-nas-zza-odry/133634

Odnośnik do komentarza

[*]Używane gry będą w jakiś sposób ograniczone (nie zostało to sprecyzowane).

[*]Online Pass w każdej grze jako forma zabezpieczenia.

[*]Brak wstecznej kompatybilności.

[*]Gry będą rejestrowane i przypisywane do konta SEN (podobnie jak Steam)

[*]Reklamy w grach dopasowane do zawartości.

http://www.ps3site.pl/kolejne-plotki-o-playstation-4-przywedrowaly-do-nas-zza-odry/133634

 

:/

Odnośnik do komentarza
Pierwsza generacja gier jakościowo będzie dorównywać high-endowym demom PC-towym. Mowa tutaj o Watch Dogs i Star Wars 1313, czy też tech demie Luminous Engine.

Pożyjemy, zobaczymy XD

 

A z używkami to nieźle pojechali, niektóre stare gry ciężko dostać nówki,o ile w ogóle się je da. Wychodzi na to, że jak nie złożysz pre-ordera lub kupisz wkrótce po premierze to jeśli najdzie mnie ochota na jakiś starusienki tytuł, który odpuściłem wcześniej to potem mogą być problemy. Oh kąsole,szkoda, że tak staczacie się w otchłań.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A z używkami to nieźle pojechali, niektóre stare gry ciężko dostać nówki,o ile w ogóle się je da. Wychodzi na to, że jak nie złożysz pre-ordera lub kupisz wkrótce po premierze to jeśli najdzie mnie ochota na jakiś starusienki tytuł, który odpuściłem wcześniej to potem mogą być problemy. Oh kąsole,szkoda, że tak staczacie się w otchłań.

W następnej generacji pewnie każdy tytuł będziesz mógł kupić poprzez PSS.

Odnośnik do komentarza

 

A z używkami to nieźle pojechali, niektóre stare gry ciężko dostać nówki,o ile w ogóle się je da. Wychodzi na to, że jak nie złożysz pre-ordera lub kupisz wkrótce po premierze to jeśli najdzie mnie ochota na jakiś starusienki tytuł, który odpuściłem wcześniej to potem mogą być problemy. Oh kąsole,szkoda, że tak staczacie się w otchłań.

W następnej generacji pewnie każdy tytuł będziesz mógł kupić poprzez PSS.

 

w cenie 239-279zl,dziękuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

okej mamy stacjonarnego next gena na rynku <otwiera szampana> przychylnie patrze na sprzet Nintendo, przeraza mnie info o 5gb aktualizacji konsoli na dzień dobry. a konsola najprostsza posiada 8gb pamięci wbudowanej (tak wiem da rade podłączyć pena/dysk). oby Nintendo znowu namieszało jak z wii na rynku.

Odnośnik do komentarza
Sony pierwsze informacje o PlayStation 4 ujawni w styczniu?

 

Tym razem zero przecieków czy naciąganych informacji, a poszlaka, która może wskazywać, że być może o konsoli następnej generacji możemy usłyszeć już na przyszłorocznych targach CES 2013, które odbędą się w dniach 8-11 stycznia. Computer Electronic Show wydaje się być idealnym miejscem by wpuścić trochę światła na ten skrywany sekret...

 

Ned Namura, prezes hawajskiego oddziału Sony jednak nie zdradził nic o PS4. Powiedział on, że Sony na targach pokaże "nowe technologie" i będą to nie tylko telewizory Bravia, ale także aparaty z serii Alpha, ogłoszenia związane z filmowym Sony Pictures, a także nowymi rzeczami w rodzinie PlayStation.

 

Dlatego też trzeba z rozsądkiem podejść do tego, bo może być to PS4, ale tak samo ogłosić mogą nowych partnerów w PlayStation Mobile. Więc nic nie jest przesądzone.

 

http://www.ps3site.pl/sony-pierwsze-informacje-o-playstation-4-ujawni-w-styczniu/133835

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

@up

Tak jak MS miał ujawniać X3 na tegorocznym CES. Skończy się tak samo. Będą TV 4K, możne nowa wersja Vity, jakieś usługi, może kolejne telefony brandowane marką PS.

Ogólnie rzecz biorąc to będzie dobrze jeżeli PS4 zapowiedzą na E3 (w sensie pokażą, podadzą jakąś specyfikację, zarzucą renderem KZ4 i U4). Założę się, że przed czerwcem nie zobaczymy żadnego nextegena (MS i Sony mają jeszcze exy na przyszły rok pozapowiadane i w ogóle).

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

@up

Tak jak MS miał ujawniać X3 na tegorocznym CES. Skończy się tak samo. Będą TV 4K, możne nowa wersja Vity, jakieś usługi, może kolejne telefony brandowane marką PS.

Ogólnie rzecz biorąc to będzie dobrze jeżeli PS4 zapowiedzą na E3 (w sensie pokażą, podadzą jakąś specyfikację, zarzucą renderem KZ4 i U4). Założę się, że przed czerwcem nie zobaczymy żadnego nextegena (MS i Sony mają jeszcze exy na przyszły rok pozapowiadane i w ogóle).

 

właśnie pierwszą prezentacje lepiej dać gdzieś poza E3, chyba wszystkie konsole tak ostatnio miały i to własnie jest logiczne, bo inaczej jedna może przyćmić troche drugą, a tak pełna uwaga bedzie tylko na jednej.

Odnośnik do komentarza

Ja zostanę przy PS. Oczywiście kupię najwcześniej rok-dwa po premierze, bo na obecnej konsoli mam jakieś sto gier do nadrobienia i zbytnio nie widzę sensu tracenia pieniędzy, no chyba, że cena przystępna będzie, jakieś 1500zł w co wątpię. Jeśli granie przez neta będzie płatne jak na Xboksie to najprawdopodobniej położę lachę na PS4, bo przecież skoro płacę za neta to po co mam płacić dodatkowo za granie xD Może jeszcze za youtube mam płacić?

Dużą rolę odegra też możliwość handlu używkami. jeśli nie będzie możliwości to zapewne zainwestuję w PS+. Nie jara mnie już kupowanie gierek na premierę i wolę systematycznie nadrabiać zaległości. Na premierę to sobie mogę chycnąć takie GTA V, God of War, czy Battlefielda, ale reszta jakoś mnie nie mierzi. Ciekawi mnie też w jakich cenach będą nowe gry i w jakim stopniu będą tanieć. Płacenie stówy czy ilu tam złotówek za kilkuletnią grę dla mnie nie wchodzi w grę, za to takie promocje jak 54zł za Deus Ex, czy Dead Island są jak najbardziej do przyjęcia, ale brak możliwości ich sprzedaży nie sprawia uśmiechu na mej twarzy.

Jeśli gry nadal mają być tak chuyowe i starczać na kilka godzin, kosztować dwieście złotych bez prawa ich sprzedaży i dodatkowo mam płacić za granie online, za jakieś dodatki to ja na to sadzę brązowego kasztana z dupala i zostanę przy PS3. Jak ogram wszystko to zabieram się za SNES'a, czy tam Pegazusa i przypomnę sobie dzieciństwo <3 no i jeszcze klasyki pecetowe: Diablo I i II, HoM&M3, Age of Empires, Football Manager. Ja nie umrę ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

A tymczasem u Nintendo gry na ponad 30 godzin (samo przejście!) :D Niesamowicie mnie to bawi. Nie ma zapowiedzianego sprzętu, gier. Ale z góry ludzie zakładają, że i tak Plejstejszon :D Najciekawsze jest narzekanie fanów Bayonetty, że nie zagrają w sequel. Bo przecież nie splamią honoru kupując konsolę Nintendo :lol:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Jesteś fanbojem, bo planujesz kupić PS4 zamiast poczekać i zobaczyć co oferują wszyscy producenci. Jesteś fanbojem, bo kupujesz sprzęt dla sprzetu, a nie dla gier. Kompletnie niewiadomo czym będzie PS4, ale Ty już wiesz, że kupujesz. Dla mnie to fanatyzm czystej wody. I jako taki podlega wyśmianiu

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie kupię konsoli od microsoftu, bo nie będę dodatkowo płacił za granie online. PS4 kupię tylko wtedy jeśli online będzie darmowy, nie będę płacił za możliwość grania przez neta, bo dla mnie to jest głupie. Poza tym nie wiem czy kupię. Jeśli gry będą za drogie, nie będzie można handlować używkami, ceny staroci będą śmiesznie wysokie podziękuję next genom. Chyba, że PS+ będzie spoko, np. taki jak na PS3 i PSVita. Wii nigdy się nie interesowałem, nie wiem co to za stworek i bądź co bądź kładę na niego laskę. Może kiedyś zagram, ale pewnie nie.

 

e: mnie jakoś dupka mnie nie boli jak ktoś zamiast PS4 planuje kupić WiiU, czy X-Boksa, czy jak to się tam pisze

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...