Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Lol, a ja mam starym codzie 500fpsów i co?

 

następna generacja będzie miała małą część gier w 60fps, ale reszta nadal stanowić będą te 30fpsowe, dlatego że większość ludzi nie widzi różnicy w tej płynności, dlatego twórcy gier wolą moc puścić w lepsze efekty, grafikę, tekstury bo to gracze zauważą od razu.

 

Nie wiem który raz już o tym pisze :>

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przecież 60 FPS jest możliwe na KAŻDEJ konsoli w KAŻDEJ GENERACJI. Tylko nikt tego nie robi bo 99,9999999999999% graczy kompletnie różnicy nie widzi, a dodatkowe FPS'y mocno się odbijają na oczoyebnym aspekcie grafiki, który widzi każdy.

Odnośnik do komentarza

mnie osobiscie troche niepokoja wiesci o tableto padzie do nastepcy x'a bo pewnie to samo zrobi sony ;/ ku*wa dawac wypasiona konsole z normalnym kontrolerem i wypie*dalac z tabletopadem, rozdzkami, kamerka i innym badziewnym (pipi). bez kitu. causual gaming powinien zostac domena tabletow / telefonow / lub gier na przegladarki.

 

wiem wiem, jak developerzy sie przyloza to mozna swietne rzeczy wprowadzic w takim kontolerze, ale jak sami wiemy takich devow bedzie 3, a prym bedzie wiodlo jakies czerstwe nieporozumienie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli większość gier będzie śmigać w tych 30 FPS'ach(bo pewnie tak będzie) to mi to nie będzie przeszkadzać dopóki będzie to stabilne 30 FPS.

 

 

Ps. HUNTER297 taka mała rada na przyszłość nie używaj cod'a jako wyznacznika jakości w grach (nie ważne czy w kwestii grafiki czy liczby klatek na sekunde).

 

Nie użyłem. Tylko podałem jako przykład z życia ;) Dobrze wiem jaka jest jakość graficzna tych gier.

Odnośnik do komentarza

Sea Islands will spend better part of the year without the real competitor, as NVIDIA will only offer refreshed Kepler until Maxwell comes along. Also worth mentioning is that SI is the architecture chosen to be expanded into high-performance consoles, thus we should see quite interesting announcements regarding to vast compute and graphics capabilities carrying the next generation of console games. Bear in mind that engines such as Unreal Engine 4 do not work on contemporary consoles, while PC hardware can easily churn out those pixels in ultra-high details

 

Read more: http://vr-zone.com/articles/amd-next...#ixzz272QHUSjq

 

AMD_Radeon_HD8870_HD8850.png

Odnośnik do komentarza

no ten pad już teraz powinien być w standardzie, nawet analogi widzę że ma fajnie zrobione (ciekawe jak dead zone), a przy okazji poprawili już jakość tego krzyżaka? bo z tego co czytałem, to lubił się wyłamywać.

 

ciekaw też bardzo jestem, co tam M$ szykuje na Xbox LIVE w wersji 3.0, może dadzą jakąś tablicę społecznościową na której byłyby umieszczane ostatnie zdobyte achievementy, pierwsze odpalenie danej gry, zdobycie iluś tam killsów itp. Powinni jeszcze dać możliwość robienia screenów, a nawet nagrywania wideo, nie trzeba by było kupować tych drogich tunerów (?) żeby coś nagrać z konsoli. I oczywiście przydałyby się wcześniej wspomniane czasy spędzone z tytułami, a nawet rankingi i rozbudowane statystyki z nimi związane. Fajnie jakby liczyło czas osobno spędzony na singlu i multi, żeby każdy mógł wiedzieć mniej więcej na ile wystarczy dany tytuł - dla mnie informacja o czasach byłaby dużo przydatniejsza, niż nawet o achievementach.

 

Co do online w PS4, to tutaj też nie ma się co martwić, już Vita pokazała że Sony sporo się nauczyło w tej kwestii i nawet dodało coś od siebie (właśnie coś w rodzaju tej tablicy).

Odnośnik do komentarza

nie o czasy mi chodziło, tylko o tą tablicę - na Vicie każda gra coś takiego ma, fajna sprawa. Pokazuje pod każdą zakładką z grą ostatnie osiągnięcia znajomych, np. odblokowane trofeum czy np. zaliczenie 100 strzałów w głowę itp.

 

No chyba, że rzeczywiście coś takiego Nintendo już ma, to sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

drugie już zrobili, tylko żeby teraz ten pad był w standardzie a nie limitkach:

special-edition-controller.jpg

 

Ten krzyżak na dłuższą metę to złe rozwiązanie ze względu na dodatkowe ruchome części. Na 100% jest i siłą rzeczy MUSI być bardziej awaryjny niż prostsze konstrukcje.

 

Krzyżak powinien być taki jak w Onza, że każdy kierunek osobno, ale z mniejszym wejściem w pada i takim mechanizmem, że środek jest na sztywno zamocowany, a wciska się tylko zewnętrzna krawędź kierunków <--- krzyżak doskonały.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

nie o czasy mi chodziło, tylko o tą tablicę - na Vicie każda gra coś takiego ma, fajna sprawa. Pokazuje pod każdą zakładką z grą ostatnie osiągnięcia znajomych, np. odblokowane trofeum czy np. zaliczenie 100 strzałów w głowę itp.

 

No chyba, że rzeczywiście coś takiego Nintendo już ma, to sorry.

 

No po prostu jest to rozbudowane/inne. Ale sama idea ta sama. Żaden to pomysł Sony, ale sama rzecz jest świetna i powinna być na wszystkich konsolach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ten pad już teraz powinien być w standardzie, nawet analogi widzę że ma fajnie zrobione (ciekawe jak dead zone), a przy okazji poprawili już jakość tego krzyżaka? bo z tego co czytałem, to lubił się wyłamywać.

 

Mi w tym padzie po 3 tygodniach na(pipi)iania w MK krzyżak po prostu wystrzelił :) Dostałem na gwarancji nowego i działa do dziś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...