Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

W DS3 też są (i w poprzednich padach też tak było) na jednej części tylko jest ona pod obudową pada (nie da się jednocześnie nacisnąć lewo i prawo albo góra i dół).

 

PS1-d-pad-2.jpg

Ten akurat od DS1

 

 

E: Gdzieś ostatnio czytałem że Sony też ma zmienić pada (najwyższy czas) - mam nadzieję że nie dodaczą żadnych dotykowych paneli na padzie jak np. ma Vita.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie DS4 móglby wyglądac dokładnie tak jak poprzednie wersje. Niech poprawią tylko L2/R2 i wyprofilują inaczej gałki żeby xboty nie płakały że im się palce ślizgają. Zostawił bym też czujnik ruchu i wymusił używanie go na developerach, bo sprawdza się genialnie. W Heavenly Sword świetnie wykorzystany do kombosów i kontr, aż prosiło się o zaimplementowanie tego w GoW3.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja bardzo chętnie bym sprawdził coś banano podobnego co Sony pokazało w 2005 roku - moim zdaniem do poprawy w DS'ie są R2/L2 i gałki (ich położenie - chociaż imo przyzwyczajenie zrobiło swoje i nie jest to w moim przypadku jakoś mega konieczne). A w padzie od XO d-pad i ewentualnie deadzone.

Tylko mam nadzieję że to będą w miarę normalne pady a nie przeładowane bajerami gadżety.

 

BTW: Mnie cały czas najbardziej ciekawi napęd optyczny jaki będzi w nowym Xbox'ie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
A ja bardzo chętnie bym sprawdził coś banano podobnego co Sony pokazało w 2005 roku - moim zdaniem do poprawy w DS'ie są R2/L2 i gałki (ich położenie - chociaż imo przyzwyczajenie zrobiło swoje i nie jest to jakoś mega konieczne). A w padzie od XO d-pad i ewentualnie deadzone.

Tylko mam nadzieję że to będą w miarę normalne pady a nie przeładowane bajerami gadżety.

 

IMO ustawienie gałek na X360 jest dziwne. Ale to tylko moja opinia. Po prostu nie umiem na nim grać.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja bardzo chętnie bym sprawdził coś banano podobnego co Sony pokazało w 2005 roku - moim zdaniem do poprawy w DS'ie są R2/L2 i gałki (ich położenie - chociaż imo przyzwyczajenie zrobiło swoje i nie jest to w moim przypadku jakoś mega konieczne). A w padzie od XO d-pad i ewentualnie deadzone.

Tylko mam nadzieję że to będą w miarę normalne pady a nie przeładowane bajerami gadżety.

 

BTW: Mnie cały czas najbardziej ciekawi napęd optyczny jaki będzi w nowym Xbox'ie.

Raczej BD innej opcji nie mają.
Odnośnik do komentarza

jaranie się rozdzielczością dobre jest dla pececiarzy, ludzie mają TV 1080p a zdecydowana większość w tym graczy nie widzi różnicy między 1080p a 720p na TV mniejszych niż 42"

1080p to mus...

Nie wiem skad wzielo sie twierdzenie ze nie ma duzej roznicy miedzy 1080p a 720p...ja widze przeogromna miedzy 1920x1080 a 1600x900....i to na 22"

1080p vs 720p to wrecz niebo a ziemia (doslownie jakbym przelaczyl z telewizji HD na SD :P)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

jaranie się rozdzielczością dobre jest dla pececiarzy, ludzie mają TV 1080p a zdecydowana większość w tym graczy nie widzi różnicy między 1080p a 720p na TV mniejszych niż 42"

1080p to mus...

Nie wiem skad wzielo sie twierdzenie ze nie ma duzej roznicy miedzy 1080p a 720p...ja widze przeogromna miedzy 1920x1080 a 1600x900....i to na 22"

1080p vs 720p to wrecz niebo a ziemia (doslownie jakbym przelaczyl z telewizji HD na SD :P)

 

Nawet tu na forum jest masa ludzi, którzy otwarcie twierdzą, że nie widzą różnicy gdy im się pokaże ten sam screen na obu konsolach gdzie na jednej jest w niższej rozdziałce. Drugie tyle nie widzi dropów animacji, tearingu ani różnicy między 30 a 60 FPS, a na forach siedzą przecież najwięksi zapaleńcy.

 

Gry mogą spokojnie na kolejnej generacji wychodzić w 720p i mało kto się połapie.

Odnośnik do komentarza

tych obrazków z Xbox Surface widziałem chyba już z 10 i zawsze z innymi parametrami, lepiej je olać.

 

w sumie macie:

https://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=xbox+surface&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1887&bih=957&sei=uN5VUIyBPMTT4QSNnIAQ

 

i jakby kosztowało 299$ na premierę to żal, chyba że to cena tego tańszego modelu - jak będzie znikomy postęp to zlewam na te konsolki, wolę wtedy jakąś wypaśną grafikę dokupić do kompa.

Edytowane przez Fenikz
Odnośnik do komentarza

Nawet tu na forum jest masa ludzi, którzy otwarcie twierdzą, że nie widzą różnicy gdy im się pokaże ten sam screen na obu konsolach gdzie na jednej jest w niższej rozdziałce. Drugie tyle nie widzi dropów animacji, tearingu ani różnicy między 30 a 60 FPS, a na forach siedzą przecież najwięksi zapaleńcy.

 

Gry mogą spokojnie na kolejnej generacji wychodzić w 720p i mało kto się połapie.

Wiesz..moj stary twierdzi ze nie widzi roznicy miedzy obrazem z analogowki SD a cyfrowka HD/Blu Ray, co nie znaczy ze jej nie ma ;)

Pozatym trzeba wziasc pod uwage fakt ze roznice w rozdzialce w multiplatformach sa stosunkowo nieduze a i tak IMO sa wyrazne.

Miedzy 1080p a 720p jest naprawde wyrazna roznica jesli chodzi o ostrosc/detale.

http://img849.images...48/31854782.jpg

http://img855.images...63/54885287.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...