Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

To samo jest na Wii. Tabela ile czasu graliśmy, ile razy gra była odpalana, możemy ją ocenić, polecić (lub nie), dodać do ulubionych i inne tego typu rzeczy. Fajna sprawa. Jak kogoś to interesuje to mogę wkleić zdjęcia ekranów jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Jakość zdjęć fatalna, bo robione telefonem i zoomem. W każdym razie jest ilość godzin, ilość odpaleń, informacje o grze, ankieta, ulubione i ile godzin i ile razy odpalili tą grę ludzie na całym świecie, łącznie ze średnią godzin. Fajna pierdoła, brakuje mi tego na PS360

wp000040.jpg

wp000041i.jpg

wp000043g.jpg

wp000044f.jpg

wp000045z.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

FXAA (Fast Approximate Anti-Aliasing)

 

Algorytm FXAA został opracowany przez programistę Timothy`ego Lottes`a, pracującego dla Nvidia. Działa on na zupełnie innej zasadzie niż standardowy antyaliasing, co pokrótce zostało opisane w dostępnej dokumentacji. Najprościej rzecz ujmując, zamiast na bieżąco skanować brzegi figur i modyfikować pojedyncze piksele, algorytm traktuje każdą już wygenerowaną klatkę obrazu jako pojedynczą dwuwymiarową grafikę i to ją poddaje odpowiedniej obróbce. Żeby nie wpłynąć na płynność rozgrywki musi ją oczywiście poprawiać z ogromną szybkością, która w tym przypadku zamyka się w przedziale od jednej do dwóch milisekund. Mimo tego zabójczego tempa, algorytm nie pochłania zbyt dużej ilości mocy chipsetu i nie spowalnia gry. Ponadto, praktycznie żadnego wpływu na jego działanie nie ma też liczba obiektów wyświetlanych na ekranie. Dużym pozytywem jest również fakt, że FXAA wygładza elementy pomijane przez standardowe metody, takie jak dwuwymiarowa trawa czy liście. Niestety, ma to też swoje minusy i obraz jest czasami zbyt rozmyty, pojawiać mogą się drobne problemy z jasnością i kolorami. Wygładzeniu ulegają elementy interfejsu lub czcionka w napisach, co może dawać dość nieoczekiwane efekty.

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=66488

 

comparison_b.jpg

 

webwitcher1_thumb.png

 

//

Przydałoby się jako standard w nowych konsolach, że każda gra miała by to odpalone.

Edytowane przez Fenikz
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie widzę żadnej róznicy miedzy tymi GTA (drugi screen jasniejszy) odpalilem w oddzielnych zakładkach i na przemiennie porównywalem i nic (tylko dym z wydechu się róznił). Czyli a) jestem ślepy b) za małe te screeny c) sciema

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem pada do nowego xboxa, bo w ps4 raczej nic kombinowac nie beda. W padzie od xboxa zmieniliby krzyzak i jak dla mnie pad kompletny :)

 

nie wykluczone, ze w nastepnej generacji padnie na konsole sony. Wszystko zalezy co obie strony zaoferuja, nie kieruje sie fanboystwem bo fanboyem nie jestem. Czasem tylko sobie jaja robie. Xbox kupil mnie rozpierucha jaka oferuje Gears of War w multi :) kazda czesc pochlaniala mnie na wiele miesiecy, wlasciwie to do wyjscia kolejnej czesci. Na Ps3 raczej online w nic nie mialbym ochoty grac, zadne CODy mnie nie interesuja. Kusi jednak God of War, pamietam jak przechodzilem obie czesci na Ps2 z otwarta geba :)

 

chcialbym miec obie konsole, tylko skad na to czas i pieniadze :)

 

sadzicie, ze w ps4 online bedzie juz platny?

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem pada do nowego xboxa, bo w ps4 raczej nic kombinowac nie beda. W padzie od xboxa zmieniliby krzyzak i jak dla mnie pad kompletny :)

 

nie wykluczone, ze w nastepnej generacji padnie na konsole sony. Wszystko zalezy co obie strony zaoferuja, nie kieruje sie fanboystwem bo fanboyem nie jestem. Czasem tylko sobie jaja robie. Xbox kupil mnie rozpierucha jaka oferuje Gears of War w multi :) kazda czesc pochlaniala mnie na wiele miesiecy, wlasciwie to do wyjscia kolejnej czesci. Na Ps3 raczej online w nic nie mialbym ochoty grac, zadne CODy mnie nie interesuja. Kusi jednak God of War, pamietam jak przechodzilem obie czesci na Ps2 z otwarta geba :)

 

chcialbym miec obie konsole, tylko skad na to czas i pieniadze :)

 

sadzicie, ze w ps4 online bedzie juz platny?

Jeśli go dopracują tak, jak trzeba, to wydaje mi się, że będzie. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...