Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Już zostawcie tego Gmocha i prezesa w spokoju - przynajmniej było wesoło :D Ci pyerdolą od rzeczy a prezes przez bite 2h z kamienną twarzą, potem się raz odezwał :D A Gmoch faktycznie też w formie (pomylenie Żewłakowa z jego bratem, Hulk przytył, idzie sexbomba o Jennifer Lopez :D), no ale mimo wszystko ci ludzie na pewno mają spore pojęcie o piłce, i nie chciałbym żeby takiego Gmocha w studiu nie było :D

 

Co do meczu - jak na mecz otwarcia to całkiem mi się podobał. Z głupim gadaniem typu co z tego że karny, skoro i tak ich dobili na 3-1 się nie zgadzam. Przecież brak karnego totalnie zmieniłby bieg rzeczy, jedno różniące się podanie mogłoby totalnie odwrócić losy spotkania.

 

Z początku byłem nieco zaskoczony, bo Chorwacja atakowała, a Brazylia grała strasznie nieskładnie. Po samobóju jakoś ich gra się ustabilizowała, a Chorwaci też nieco przygaśli, ograniczając się do pozycyjnych ataków i wymiany piłki w środku pola. Na minus na pewno występ Hulka, który praktycznie nic wczoraj nie pokazał, Fred tak samo, chociaż, jako typowy napastnik-sęp, nie miał wielu okazji do strzelenia bramki. 

 

Ogólnie jestem naprawdę zadowolony, bo to było naprawdę emocjonujące widowisko. Teraz kolejne trzy mecze dzisiaj - mam nadzieję że również będą przyjemne w oglądaniu. Nie tak, jak 4 lata temu, gdzie już pierwszy mecz dupy nie urywał, a na meczu Francja-Urugwaj mi aż niedobrze było z nudów.

 

Polecam kupić przegląd sportowy z dodatkiem Skarb Kibica - za 6,50 dostajemy praktycznie wszystko, naprawdę się postarali - polecam.

Odnośnik do komentarza

 

Polecam kupić przegląd sportowy z dodatkiem Skarb Kibica - za 6,50 dostajemy praktycznie wszystko, naprawdę się postarali - polecam.

O tototo, drukowane skarby kibica wciąż się doskonale sprawują jako pomoc przy oglądaniu meczyków i nie tylko. I żadne serwisy w necie tego nie zastąpią.

Kibicom canarinhos kij w oko, mam nadzieję, że odpadna już w 1/8 rozpętując armageddon na ulicach.

Odnośnik do komentarza

 

 

Polecam kupić przegląd sportowy z dodatkiem Skarb Kibica - za 6,50 dostajemy praktycznie wszystko, naprawdę się postarali - polecam.

O tototo, drukowane skarby kibica wciąż się doskonale sprawują jako pomoc przy oglądaniu meczyków i nie tylko. I żadne serwisy w necie tego nie zastąpią.

Kibicom canarinhos kij w oko, mam nadzieję, że odpadna już w 1/8 rozpętując armageddon na ulicach.

 

przecie Brazylia to mentalny hipcio. Pocą się po kilku większych rywalach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...