Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnik, który w momencie dotknięcia lub zagrania piłki przez współpartnera przebywa na pozycji spalonej, może zostać ukarany jedynie wtedy, gdy bierze on, według opinii sędziego, aktywny udział w grze poprzez:


  • branie udziału w grze (czyli przyjęcie lub zagranie piłki),
  • przeszkadzanie przeciwnikowi,
  • odnoszenie korzyści z przebywania na tej pozycji (czyli zagrywanie piłki odbitej od słupka, poprzeczki, przeciwnika lub współpartnera).
Odnośnik do komentarza

konczmy mundial, Łysy z Uefa wylosuje podium...

Janek Infantylny

 

I się zacznie znów, sędzia kamerowy, sratatata, od ilu już lat? 2 mecz i znów wypaczają wynik, i tak od dziesięcioleci. Pisałem nie raz, ta dyscyplina to kpina, ubaw i parodia. Ciekawe co tym razem Borek napisze bo już wczoraj go poniosło ;p

 

A teraz trochę wróżb: W przerwie meczu sędziowie zobaczą swoją żenadę i jeśli Mechiko nie wcisnie nic pomogą im karnym. Senkju.

 

E:

 

Na FIFA. Com pisze ze była ręka

No przecież od paru lat wiadomo, że ręka już tam była... Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Meczu nie oglądam ,ale z tego co piszecie to znowu drukujo fryzjery .Teoria Romana Kołtonia  ,że przez  fryzjerstwo  w Polsce  ,polska piłka cierpi i nie odnosi sukcesów  okazała sie tylko tym ,że ten redaktor na piłce gonwo się zna.

Odnośnik do komentarza

Meczu nie oglądam ,ale z tego co piszecie to znowu drukujo fryzjery .Teoria Romana Kołtonia ,że przez fryzjerstwo w Polsce ,polska piłka cierpi i nie odnosi sukcesów okazała sie tylko tym ,że ten redaktor na piłce gonwo się zna.

ale na pewno jest to jeden z powodów.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Zaraz największy hit fazy grupowej. Postawiłem osobiście 0-0, ale myślę, że będzie ciekawie - pamiętajcie, jak na mecze reprezentacji. Bardzo mi się podoba robota Van Gaala w Holandii i jestem ciekaw, jak wypadnie wreszcie w dużym teście. W środku pola gracze względnie mało cenieni - Guzman i De Jong, obrona to Vlaar i czterech młodych graczy z ligi holenderskiej, ciekawe jak to wypadnie.

 

 

W Hiszpanii gra Diego Costa. Dziwi mnie to, bo na razie nie pokazał zbyt wiele. Del Bosque wydaje się wierzyć, że powtórzy występy z Atletico, ale nie ma powodu, by tak miało być. Oczywiście, tak czy siak Costa ma parę zalet, ale... w Atletico każdy wygląda lepiej, niż poza Atletico. Przynajmniej na prawej stronie niie Juanfran, a będący wreszcie gwiazdą Azpilicueta.

 

 

Wydaje mi się, że kluczowym zawodnikiem dla Hiszpanii będzie Busquets. Jeśli chcą coś pokazać, defensywny pomocnik będzie miał mnóstwo roboty. Drugie pytanie brzmi, jak Alonso i Xavi planują przedrzeć się przez obronę. Dwóch błyskotliwych niziołków Silva i Iniesta oraz Costa daje wiele, ale żadnemu nie będzie łatwo strzelić. Bardziej by mnie ciekawiła obecność typowych skrzydłowych. Iniesta i Silva obaj najbardziej lubią schodzić z lewej w środek, by wykończyć, daleko od bramki nie czują się tak komfortowo. Niby Hiszpania jest nadal bardzo mocna i powinna być faworytem, ale łatwiej mi sobie na razie wyobrazić, że to Holandia zaskakuje kontrą i wykańcza bezlitośnie, jak Robben, Sneijder i RVP potrafią. Tyle że to mecz otwarcia. Raczej szykuję się na asekurację i zadowolenie z remisu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...