Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Ty się mizernie zapowiadasz.

 

Nie ma Schaera. Na stoperze jednak Johann Djourou i Steve Von Bergen. Tercet pomocników Inler-Bherami-Xhaka (wymowa Roziego: Ksaka) i z przodu oczywiście Shaqiri-Drmić-Stocker.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czemu Iwański powiedział, że na hołd zmarłemu Benitezowi nikt w Ekwadorze nie zagra z nr 11, a Caicedo biega z 11?

 

 

Z tego co rozumiem, Ekwador oficjalnie postanowił... jak to się mówi po polsku? Zawiesić koszulkę z numerem 11, ale przy okazji Mundialu okazało się, że FIFA wymaga numerów 1-23 bez wyjątków.

Odnośnik do komentarza

Ekwador to Grecja Południowej Ameryki. Bramkarz Alexander Dominguez chyba już wybronił więcej strzałów niż dotychczasowi bramkarze na mistrzostwach.

 

Gdyby wyszedł Shaer zamiast Djourou to przynajmniej pewnie byłoby 0-0, a może i by coś wbił sam ze stałego fragmentu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Martwi mnie ten bramkarz ekuadorski ale jak na razie po mojemu. Ranking fifa to zwykła statystyka, o czym jeszcze nieuświadomieni właśnie się przekonują. Og żeby się nie skończyło tak, że Ekwador wyjdzie z tej grupy zostawiając 6 drużynę świata za sobą. Pewności żadnej ofkoz nie mam ale to jest WC i to jest Ameryka Płd.

 

Wątek polski: w 2001 jako pierwsi zapewniliśmy sobie awans do WC, a póżniej było 0-2 i 0-4 i pakowaliśmy mandżur, nie ma co idealizować ogórkowych europejskich teamów, zwłaszcza poza kontynentem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Południowoamerykańska część drabinki potencjalnych czarnych koni nie zachwyciła stylem, ale obroniła się wynikiem. Opcja zapasowa na wypadek, gdyby Belgii jednak coś nie poszło, rozczarowuje póki co na całej linii. Reprezentacja albańskich imigrantów gra z tym Ekwadorem zaskakująco podobnie jak Polska w 2006 r.

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie ten bramkarz ekuadorski ale jak na razie po mojemu. Ranking fifa to zwykła statystyka, o czym jeszcze nieuświadomieni właśnie się przekonują. Og żeby się nie skończyło tak, że Ekwador wyjdzie z tej grupy zostawiając 6 drużynę świata za sobą. Pewności żadnej ofkoz nie mam ale to jest WC i to jest Ameryka Płd.

 

Wątek polski: w 2001 jako pierwsi zapewniliśmy sobie awans do WC, a póżniej było 0-2 i 0-4 i pakowaliśmy mandżur, nie ma co idealizować ogórkowych europejskich teamów, zwłaszcza poza kontynentem.

 

 

Mieli jedną okazję z wolnego i strzelili z niej gola i już Szwajcaria jest ogórkami, uwielbiam jak niedzielni widzowie przechodzą na Mundialu skrócony kurs wiedzy o futbolu.

Odnośnik do komentarza

 

Martwi mnie ten bramkarz ekuadorski ale jak na razie po mojemu. Ranking fifa to zwykła statystyka, o czym jeszcze nieuświadomieni właśnie się przekonują. Og żeby się nie skończyło tak, że Ekwador wyjdzie z tej grupy zostawiając 6 drużynę świata za sobą. Pewności żadnej ofkoz nie mam ale to jest WC i to jest Ameryka Płd.

 

Wątek polski: w 2001 jako pierwsi zapewniliśmy sobie awans do WC, a póżniej było 0-2 i 0-4 i pakowaliśmy mandżur, nie ma co idealizować ogórkowych europejskich teamów, zwłaszcza poza kontynentem.

 

Mieli jedną okazję z wolnego i strzelili z niej gola i już Szwajcaria jest ogórkami, uwielbiam jak niedzielni widzowie przechodzą na Mundialu skrócony kurs wiedzy o futbolu.

 

Jak ja byłem expertem to ty jeszcze myślałeś, że dydek służy tylko do sikania. Ale nie martw się, kiedyś każdy wyrasta z poczucia, że znajomość numerów buta poszczególnych piłkarzy do niczego w życiu nie jest potrzebna. Wszystko przed tobą, głowa do góry.

Przepraszam jeśli uraziłem cię nazywająć Europejską potęgę jaką niewątpliwie jest SZWAJCARIA, ogorkami.

 

E: nie martwiłem się na darmo xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ogqozo weź już przestań robić z siebie jakiegoś boga futbolu, bo analizy piszesz fajne, ale (pipi) ile można, co drugie zdanie musisz udowodnić jak to bardzo się na tym znasz, jak bardzo wszystko wiedziałeś i nie możesz się doczekać wysypu kibiców Holandii, to takie oryginalne, a Szwajcaria to po jednym straconym golu już ogórki, uwielbiam januszy itd.

 

e: hehe i tak już nieaktualne

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ma konkretnie wspólnego głupota oceniania całej historii świata po jednej akcji z byciem bogiem? To po prostu nie jest celne i tyle, a jeśli ktoś wygłasza zupełnie nietrafne uwagi tonem takiej arogancji i wywyższania się jak wyżej, to pewnie trochę mnie rozbawi, tyle, nie widzę w tym nic dziwnego. Dla mnie to jest urocze.

 

To on napisał że Szwajcaria to ogórki bo jeden stały fragment wpuścili (przy czym pozostałe 45 minut cały czas Szwajcaria gra i atakuje a rywal nic), chyba każdy wie, że to bez sensu bo każda drużyna czasem straci gola i wychodzi z tego, że każdy jest słaby i mocny zarazem. Więc po co to w ogóle mówić. Ja nie wiem, jego się czepiaj a nie mnie.

 

 

Jeśli świadomość, że to nie jest jedyny mecz w historii świata czyni bogiem, to znaczy, że standardy spadają, kiedyś trzeba było tworzyć świat, latać albo chociaż zamieniać się w wilka. Mam nadzieję, że tak czy siak dostanę ulgi podatkowe.

 

 

 

Każdemu wolno mieć swoją opinię.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Szwajcaria okradziona, a Ekwador mógł mieć gola z czapy.

 

sędzia ma jakiś biały spray i rysuje linie przy wolnych, zarówno piłki jak i muru. nawet fajny patent

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...