Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, MichAelis napisał:

A przyglądałeś się kosztom wysyłki prenumerat z inną opcja niż domyślna PP? Wiem, że jest inpost ale 450 zl za 12 miesięcy to tak średnio. U mnie poczta zagląda dosłownie raz na miesiąc, więc zwykła prenumerata odpada.

 

Z InPostem rozmawiam, oni właśnie powoli wchodzą z tymi swoimi tańszymi, takimi listownymi opcjami, więc może coś tu się ugra, aby ten koszt obniżyć. Z Poczty alternatywnie jakieś priorytety, ale to ruletka - bo marketingowa też ma gwarancję D+4 (priorytet bodaj D+2), ale co z tego jak to dochodzi czasami po 2 tygodniach i szukaj wiatru w polu. Znaczy z zasady pewnie ich trochę pospamuję, bo można zgłaszać skargi na brak realizacji w terminie, ale coś się obawiam, że to walka z wiatrakami będzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

więc może coś tu się ugra, aby ten koszt obniżyć

 

Gdyby się tak dało, to ja chętnie dopłacę do prenumeraty.

 

  

Godzinę temu, Perez napisał:

coś się obawiam, że to walka z wiatrakami będzie

 

Już pisałem u siebie reklamacje, odpowiadali, że mają wakaty i nie ma kto roznosić, ale w deklarowanym D+4 dochodzi do oddziału. Jak dostaję paczkę przez zwykłą PP (czego unikam, ale czasem jakieś reklamacje/promki tak idą) to muszę czuwać kiedy się pojawi status, że jest u mnie w oddziale i od ręki da się odebrać, bo listonosz potrzebuje 3-4 dni, żeby ją wziąć. Panie nawet nie komentują, że przychodzę godzinę po zmianie statusu.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, gnysek napisał:

 

 

 

Już pisałem u siebie reklamacje, odpowiadali, że mają wakaty i nie ma kto roznosić, ale w deklarowanym D+4 dochodzi do oddziału. Jak dostaję paczkę przez zwykłą PP (czego unikam, ale czasem jakieś reklamacje/promki tak idą) to muszę czuwać kiedy się pojawi status, że jest u mnie w oddziale i od ręki da się odebrać, bo listonosz potrzebuje 3-4 dni, żeby ją wziąć. Panie nawet nie komentują, że przychodzę godzinę po zmianie statusu.

Taka prawda, że prenumeraty to raczej niski priorytet u listonoszy. Znam typka z mojego rejonu to mi przynosi jak dojdzie do oddziału, ale jak miał urlop to jego zmiennik miał wyjebane i dopiero ten mój po powrocie dostarczył szmatławca

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, baniek napisał:

Pisałem na prenumerata@psxextreme.pl odnośnie zmiany adresu, ale nie wiem czy coś jeszcze muszę zrobić?

 

Teoretycznie nie, ale praktycznie właśnie teraz jest ten numer przechodni między starym a nowym wydawcą (w tym przekazanie prenumerat). Daj mi znać na PW tutaj lub na perez@psxextreme.pl to zaraz obadam. 

Odnośnik do komentarza

No dobra, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Od poczty: "Tak, dnia 08.04.2024 do PPW101 zostały dostarczone przesyłki do nadania" i info, bo dopytywałem, czy to, że doszło, znaczy, że wyszło: "Panie Pawle, wszystko co jest dostarczane w danym dniu to tego samego dnia rusza w dalsza drogę."

 

Wczoraj też puściłem wysyłki prenumerat paczkomatem. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, astralja napisał:

Jaki jest teraz adres mailowy do kontaktu w sprawie prenumeraty?

Wysłane z mojego moto g32 przy użyciu Tapatalka
 


Niezmiennie prenumerata@psxextreme.pl. Tylko teraz wlasnie mamy etap przejscia maila miedzy wydawcami, bo ostatni numer juz zakonczyl sprzedaz i nowy wchodzi. Tak ze moga byc lagi z odpisywaniem. 

Odnośnik do komentarza

Niezmiennie prenumerata@psxextreme.pl. Tylko teraz wlasnie mamy etap przejscia maila miedzy wydawcami, bo ostatni numer juz zakonczyl sprzedaz i nowy wchodzi. Tak ze moga byc lagi z odpisywaniem. 
Rozumiem. Martwi mnie tylko to, że wykupując prenumeratę zawsze dostawałem potwierdzenie na maila za co płace. Teraz kupując, nie dostałem żadnego info prócz tego z banku o wykonanej płatności.

Wysłane z mojego moto g32 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, astralja napisał:

Rozumiem. Martwi mnie tylko to, że wykupując prenumeratę zawsze dostawałem potwierdzenie na maila za co płace. Teraz kupując, nie dostałem żadnego info prócz tego z banku o wykonanej płatności.

Wysłane z mojego moto g32 przy użyciu Tapatalka
 


Podeslij na maila perez@psxextreme.info co i jak i sprawdzimy. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Shen napisał:

@Perez  myślałeś o tym, zeby podjebac pomysl od konkurencji i zrobić dla prenumeraty okładke premium bez napisów i kodów kreskowych,? Nie wiem jak to wyglada  w drukarni, ale koszt kilka okladek chyba nie podbija jakos bardzo ceny druku, skoro mielismy juz wiele razy rozne wersje.


Mozna pomyslec. Jakos bardzo tego nie rozkminialem, ale jesli technicznie drukarnia to w miare ogarnie, a dla prenumeratorow byloby to lepsze, to z mojego punktu widzenia zaden problem. Tak jak i opcja jakiejs innej okladki (jesli tylko beda materialy). 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

@Perez  myślałeś o tym, zeby podjebac pomysl od konkurencji i zrobić dla prenumeraty okładke premium bez napisów i kodów kreskowych,? Nie wiem jak to wyglada  w drukarni, ale koszt kilka okladek chyba nie podbija jakos bardzo ceny druku, skoro mielismy juz wiele razy rozne wersje.

Ale oni nie drukują specjalnie pisma z druga okładka. Tylko dorzucają taką grubą okładkę luzem. Będę w piewce to zrobię foty jak będę pamiętał - mam kilka takich numerów, kupilem u nich archiwalne. 

Moim zdaniem głupota z tym co robią. 
Tu jakby było drukowane bezpośrednio to zajebiście i kusi prenumerować. 

  • This 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, grzybiarz napisał:

Ale oni nie drukują specjalnie pisma z druga okładka. Tylko dorzucają taką grubą okładkę luzem.

Coś jak obwoluta w książkach?

43 minuty temu, grzybiarz napisał:

Tu jakby było drukowane bezpośrednio to zajebiście i kusi prenumerować. 

Czyli można to zrobić lepiej i już jest pierwszy chętny na prenumerate.

Odnośnik do komentarza

Sprawa mnie nie dotyczy, ale drukowanie specjalnej okładki (złączonej na stałe z resztą kartek) dla prenumeratorów zrodzi dodatkowe problemy. Liczba odbiorców jest zmienna, niektóre przesyłki mogą zaginąć (w końcu to najczęściej idą nierejestrowane), zatem trzeba dosłać. Stąd nakład w wersji dla prenumeratorów trzeba by osobno zawyżać na "w razie czego". Nie jest to moje zmartwienie, tak tylko sobie rozważam praktyczną naturę takich zabiegów proklienckich ;-).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiotrekP napisał:

Z jednej strony chętnie bym znowu wykupił prenumeratę, ale z drugiej czuję, że terminowość na lepsze się nie zmieni. A tak to idę po albo przed robotą do saloniku i mam świeżutki, pachnący, nie pogięty numer w dniu premiery.

 

Z prenumeratą pewnych rzeczy nie przeskoczysz przy poczcie. Dzisiaj rozmawiałem z naczelniczką oddziału, gdzie sobie jeżdżę nadawać te pojedyncze zamówienia. Tu w ogóle dygresja - w piątek rano dostaję od opiekunki info, że mi dodała ten oddział w systemie eNadawcy, więc ja radosny piąteczek po południu listy wiozę, a tu na poczcie "panie, ale tu pana nie ma, nie ma żadnej umowy". I się okazało, że ja mam umowę taką powiedzmy główną z Pocztą Polską, ale dodatkowo na takie nadawanie w oddziale potrzebna jest druga umowa podpisana między oddziałem i tą ich pocztą główną :). 

 

I wracając - rozmawiam z tą naczelniczką, a ona mówi, że ma już 70 takich firemek jak moja, co tam nadają po te kilkadziesiąt sztuk w miesiącu, że ma max 2 okienka, że etaty w tym roku cięte o 5000 osób, a w wakacje to już w ogóle sezon urlopowy i okienko będzie jedno. Już to chyba gdzieś pisałem - ja mieszkam jakieś 20 km od punktu, gdzie tydzień temu nadano prenumeraty i do dzisiaj nie mam, ale do mnie nawet polecony idzie przykładowo 4 dni, a nie 2, bo listonosz nie wyrabia. 

 

Powoli się biorę za temat prenumerat, może uda się coś na Paczkomatach zmniejszyć, no ale to wciąż nie będzie poziom poczty, tylko dobrych kilka złociszy drożej, co na 12 numerach da zaraz 60 zł przy prenumeracie za 219 zł... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...