Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Pasożytnicze marnowanie czasu? Jak dla mnie marnowaniem czasu jest wchodzenie na portal, który określa się jako "dno jakościowe" nabijając przy tym wejścia. 

Komentarze, o których piszesz, podpiąłem pod trolling, ale doprecyzuje specjalnie dla ciebie:

wojny, trolling, plus agresywne komentarze wskazujące błędy redakcji.

W sumie czytanie śmieciowych komentarzy na śmieciowym portalu, jest jeszcze dziwniejsze niż czytanie śmieciowych artykułów tamże, a jeszcze zastanawianie się dlaczego ludzie je piszą + wyczekiwanie na jakieś "dramy" to już w ogóle wyższy poziom.

Tldr ten portal jest dla ciebie, tylko nie dopuszczasz tej myśli 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nyu napisał:

i chciałbym poznać dramy zza kulis.

A tam sa jakies dramy? Mam wrazenie, ze to dobrze naoliwiona maszyna a rozkaz jest prosty - duzo, czesto i byle jak. No i grucha jedzie. Nie wiem czy tam sie zra jak swojego czasu shiva z butcherem. W PE zreszta tez jakichs wiekszych dram nie bylo raczej.

Odnośnik do komentarza

Ze źródła, któremu nie mogę ufać bo częściej jest nietrzeźwe niż trzeźwe można dowiedzieć się, że oni tam mają szablon i tylko wklejają niezbędne info tak, żeby jako-tako się trzymało i heja na główną. Po tej akcji z tekstem po jakimś drobnym pokazie "osobiście czekam na grę X, choć gra Y również wygląda bardzo ciekawie" jestem w stanie w to uwierzyć.

 

Znaczy, dosłownie, oni napisali "gra X i gra Y", po czym opublikowali to jako newsa. Po czasie błąd poprawiono, a komętki na ten temat pousuwano :kekyayaya:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.09.2023 o 19:37, grzybiarz napisał:

Mnie to dziwi ze ludzie krytykują ale codziennie tam wchodzą, komentują, uzupełniają profil i zdobywają acziki.

 

To chyba dość normalne zachowanie w internecie. Zresztą, trochę na tym polega ten biznes. Ludzie wejdą, skrytykują, inni wejdą i im odpiszą, potem każdy wejdzie jeszcze po kilka razy przeczytać odpowiedzi (po to są zresztą notyfikacje, żeby to ułatwić) i chociaż razem sobie narzekają, tak naprawdę każdy z nich generuje taką liczbę odsłon i wyświetleń strony, że głowa mała. Takie marudy są podstawą statystyk, a niektóre clickbaity są pisane właśnie pod tych, którzy już z góry wiedzą, że to clickbait, albo nagłówek Betteridge’a. Ważne, że ktoś generuje ruch, a na hejterach wbrew pozorom łatwiej załatwiać.

Edytowane przez gnysek
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Mejm napisał:

No stoi. Ale mysle, ze mozna podniesc do 40. To tylko cena lepszego hamburgera na pare gryzow a tutaj pismo na pare dni czytania. 

 

Jakby coś, to podeślę numer konta i możesz mi co miesiąc przelewać po 15, potem ja dołożę od siebie dyszkę. Ty będziesz miał gazetę po 40, ja po 10, a redakcja sprzedany numer. Układ idealny, wszyscy zadowoleni! ;D

 

29 minut temu, grzybiarz napisał:

Pół roku, 6 numerów to będzie koszt 120 zł, więc chyba żaden deal jak numer kosztuje dwie dychy. 
w sumie to prenumeruję od lat i dokładnie nie znam ceny, może szmatławiec już stoi po 24,99? :hi:

 

A więc jesteś ewidentnym przypadkiem czytelnika, który nie zwraca uwagi na okładkę. Hint: tam jest cena. :D

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza

W moim kiosku od kilku lat nie da się już kupić szmatławca i nie ma możliwości zamówienia, jedyna opcja to Empik w innym mieście albo prenumerata i chyba się skuszę na kolejny rok po starej cenie, tylko mam coraz większe obawy, że za niedługo to może już nie być miesięcznik albo już w ogóle nic mi nie przyjdzie do skrzynki.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Grześ napisał:

W moim kiosku od kilku lat nie da się już kupić szmatławca i nie ma możliwości zamówienia, jedyna opcja to Empik w innym mieście albo prenumerata i chyba się skuszę na kolejny rok po starej cenie, tylko mam coraz większe obawy, że za niedługo to może już nie być miesięcznik albo już w ogóle nic mi nie przyjdzie do skrzynki.

 

Nawet jeśli pismo zniknęło by z rynku, to przecież wydawca musi zwrócić wydaną kasę, c'nie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brolin napisał:

Nawet jeśli pismo zniknęło by z rynku, to przecież wydawca musi zwrócić wydaną kasę, c'nie?

Gulash oddał ostatecznie za prenumeraty neo+?

a co do znikania PE z rynku, to bez jajec, jak już jest zapowiedziane GTAVI, to musicie wytrzymać do premiery, ciekawe czy ktoś sobie już zaklepał reckę

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brolin napisał:

 

Nawet jeśli pismo zniknęło by z rynku, to przecież wydawca musi zwrócić wydaną kasę, c'nie?

Gdy CD-Action zamieniał się w kwartalnik napisali na łamach pisma, żeby prenumeratorzy się do nich zgłosili, ale nie wiem co tam dostali w zamian. W każdym razie nie życzę oczywiście PSXowi upadku, dlatego chcę ich wspierać dalszymi zakupami.

A propo kiosku to przynajmniej była pewność, że dostanę numer na czas, nie to co prenumeratorzy :leo: I przy okazji towarzyszyło uczucie jak 25 lat temu, gdy wychodziłem z domu specjalnie do kiosku po nowy numer gazety. Ale wiadomo, że to się nie wróci. Ciekawy tylko jestem czy firma odpowiedzialna za kolportaż nie wysyła już PSXa do takich kiosków, bo nie schodziły czy za mało się ich drukuje. Zresztą ten jedyny kiosk w moim mieście, który się ostał, jest już bardziej sklepikiem z zabawkami, pocztówkami i gazetami codziennymi dla emerytów.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, snejk04 napisał:

Gulash oddał ostatecznie za prenumeraty neo+?

a co do znikania PE z rynku, to bez jajec, jak już jest zapowiedziane GTAVI, to musicie wytrzymać do premiery, ciekawe czy ktoś sobie już zaklepał reckę

Gulash to Gulash, on nawet alimentów nie płacił :kekw: To nie ten poziom, co szlachta Roger :sir:

Ale swoją drogą, że PE co najmniej do premiery GTA VI musi dociągnąć. A później do premiery Wiedźmina 4. A później do Cyberpunka 2. Itd., itd. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...