Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Spokojnie, lutowy numer jeszcze nie wyszedł z drukarni.

:leo:

 

Moim zdaniem kupując prenumeratę Szmatławca (w opcji najtańszej dostawy) trzeba być miłośnikiem cyrku, ale takiego w którym jest tylko klaun i robi sobie niezłą polewkę z widowni ;D

 

Kolega chyba zdążył już zauważyć jak to działa w przypadku przesyłki (jak się domyślam) nierejestrowanej. To znaczy działa dosyć loteryjnie: jedni szybciej, drudzy później, może nawet wcale (patrz wątek o 317).

Zatem czill aut. Prawdopodobnie wszyscy na Twojej poczcie już kończą czytać, więc niedługo zafoliują ponownie i listonosz dowiezie. ;P

 

Dlatego po prostu wolę kupić od ręki ;)

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza

o podejściu wydawcy do prenumeratorów dowiedziałem się niestety po fakcie. nr 316 dostałem bardzo szybko więc tym większe było moje zdziwienie. no nic, jakoś ten rok przepękam ale nigdy więcej. u mnie w kiosku zdążył się już Szmatławiec wyprzedać...  

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, 23kowal napisał:

o podejściu wydawcy do prenumeratorów dowiedziałem się niestety po fakcie. nr 316 dostałem bardzo szybko więc tym większe było moje zdziwienie. no nic, jakoś ten rok przepękam ale nigdy więcej. u mnie w kiosku zdążył się już Szmatławiec wyprzedać...  

 

Jak przesyłka jest wysłana 1 lutego i ja ją dostaję 26 lutego (a tak to wyglądało przy numerze 317 w moim przypadku) to nie wiem czy kwestia leży po stronie wydawcy. ;) Tym bardziej jak piszesz, że 316 dostałeś szybko. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, mitra napisał:

@Perezczy od prenumerat zostaje Pani Marlenka? Za dwa - trzy miesiące się przeprowadzam i chciałbym zmienić adres dostawy. 


Nie, poki co leci to do mnie, natomiast cala komunikacja bedzie przez prenumerata@psxextreme.pl - pytania, zmiany adresow, niedostarczone numery itd. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Raczej wstrzymać się z prenumeratą, żeby kasa bezpośrednio trafiła już na konto nowego  wydawcy, czy nie ma to znaczenia?

 

Podpinam się pod pytanie :) I w sumie podobnie jeśli chodzi o Patronite, bo chcę podwoić wsparcie. Lepiej zaczekać aż sie zmiana przemieli czy można od razu? Sorry za lekki offtop ale chyba nic się nie stanie jeśli upieczemy dwie pieczenie na jednym :)

Odnośnik do komentarza

Kurczę, naprawde bardzo milo z Waszej strony :). Nie ukrywam, ze liczylem po cichu, ze ta zmiana nie spowoduje dramy i jakos tam zostanie to odebrane w miare OK, no ale ze az tak pozytywnie to bym nie wymyslil :). 
 

Formalnie wszystkie nowe wplaty od 13 marca (gdy wszedl do sprzedazy nowy numer) leca juz na konto nowego wydawcy :). 
 

Patronite - tu w tym tygodniu postaramy sie dac info o tych progach i ewentualnych zmianach, tak ze dla spokoju mozna chwile poczekac. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Perez napisał:

Kurczę, naprawde bardzo milo z Waszej strony :). Nie ukrywam, ze liczylem po cichu, ze ta zmiana nie spowoduje dramy i jakos tam zostanie to odebrane w miare OK, no ale ze az tak pozytywnie to bym nie wymyslil :). 
 

Formalnie wszystkie nowe wplaty od 13 marca (gdy wszedl do sprzedazy nowy numer) leca juz na konto nowego wydawcy :). 
 

Patronite - tu w tym tygodniu postaramy sie dac info o tych progach i ewentualnych zmianach, tak ze dla spokoju mozna chwile poczekac. 

 

No akurat tutaj pomaga ci poprzedni wydawca w pozytywnym odbiorze ;p 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

No wiadomo ,że będzie lepiej :D ale jakbyś przejmował czasopismo od grupy 69 to miałbyś pewnie pod górkę ;p 


W suuumie to juz tak troche bylo :D. Bo przy zmianie w 2011 nie ja formalnie bylem wlascicielem, ale juz jesli chodzi o kontakt to na pierwszej linii. Ba, nawet bylem zastepca Butchera :). Oj zebralem troche „randomow”, ze co za typ sie tu panoszy. Ale finalnie swietny czas i jak widac gdzies to doprowadzilo do tego co teraz. 

Odnośnik do komentarza

Ja się na prenumeratę nie zapiszę, bo lubię po prostu iść sobie kupić kolejny numer, kiedy ten już wyjdzie. Poza tym to, co odwala u mnie listonosz, to woła o pomstę do nieba. Potrafi przynieść awizo w ostatni dzień odbioru, a poczta w ogóle kiedyś szła w zaparte, że mój adres nie istnieje i zawracali mi dwie paczki bez próby dostarczenia. Warszawa.

 

A z ciekawości zapytam, bo już kiedyś się nad tym zastanawiałem: czy prenumerata nie jest ryzykowna dla wydawcy w sytuacji takiej jaka była jakiś czas temu, gdy nagle koszty druku poszybowały w górę? Bo jedyna sensowna opcja jaka wówczas zostaje, to odchudzić pismo. Chyba że prenumeratorów jest proporcjonalnie mało, więc trzeba pogodzić się z umniejszeniem zakładanego zysku. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2024 o 14:16, Perez napisał:

Nie ukrywam, ze liczylem po cichu, ze ta zmiana nie spowoduje dramy i jakos tam zostanie to odebrane w miare OK, no ale ze az tak pozytywnie to bym nie wymyslil :). 
 

 

Nie ma się co dziwić. Jesteś bardzo lubiany i szanowany przez społeczność PE i nie wzięło się to zresztą znikąd. Twój kontakt z czytelnikami zawsze był wzorowy i nigdy nie zostawiałeś żadnych pytań bez odpowiedzi. Tak więc masz ogromny kredyt zaufania na start, nie spieprz tego ;) 

Odnośnik do komentarza

po 1,5 miesiąca oczekiwania dostałem 317 nr po czym po kilku dniach nr 318, także teraz musiałbym dostać jakiegoś rozwolnienia żeby mieć czas to przeczytać;)

niestety nadal jednak nie mam dostępu do nr online i wygląda na to, że osoba z którą się kontaktuje nie potrafi mi pomóc. nie mogę się zalogować bo hasło nie działa a nie mogę go zresetować, gdyż nie przychodzi na moją pocztę link. podobno to gmail blokuje wiadomości. czy ktoś miał podobne problemy? trochę to słabe jeśli usługa nie współpracuje z jednym z najpopularniejszych serwisów @ na świecie...

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, 23kowal napisał:

po 1,5 miesiąca oczekiwania dostałem 317 nr po czym po kilku dniach nr 318, także teraz musiałbym dostać jakiegoś rozwolnienia żeby mieć czas to przeczytać;)

niestety nadal jednak nie mam dostępu do nr online i wygląda na to, że osoba z którą się kontaktuje nie potrafi mi pomóc. nie mogę się zalogować bo hasło nie działa a nie mogę go zresetować, gdyż nie przychodzi na moją pocztę link. podobno to gmail blokuje wiadomości. czy ktoś miał podobne problemy? trochę to słabe jeśli usługa nie współpracuje z jednym z najpopularniejszych serwisów @ na świecie...

 

Odezwij się na priv, akurat w tym zakresie powoli się ogarniam to może pomogę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...