Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bowser napisał:

@Perez Do mnie numer 319 przyszedł wczoraj więc naprawdę różnica na DUŻY PLUS. Data nadania: 8.04.2024, za co bardzo szanuje, bo w poprzednich numerach często data nadania nie była tą, którą podawał Roger. Tutaj nadane w terminie więc i przyszło jak na pocztę — całkiem szybko. :thanks:

 

 

Szybko jak szybko, wciąż za późno :). Muszę ich wypytać, jak to niby reklamować :D. Będziemy nagrywać filmiki z wizyty listonosza z widoczną datą ;). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że możliwe, u nas w PP jest problem z dystrybucją po miastach/wsiach, a nie z przeniesieniem prenumeraty z drukarni do Centrum Dystrybucji. Skuriwałe polaczkowo ma problem, bo listonoszy brak. U mnie na osiedlu we Wrocławiu listonosz pojawia się raz na 4-6 tygodni, bo z innego rejonu robi nadgodziny. Tu załadowali na samolot na drugi dzień i elo w Norwegii dostarczyli w chwile.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał:

Prezes @Perez w czwartek zamówiłem w sklepie ikstrima nowy numer i na razie skrzynka pusta. Powinienem się już martwić, czy jeszcze za wcześnie?


A to daj znac na PW gdzie szla wysylka. Puszczam to na biezaco, ale fakt, ze pierwsze wysylki z piatku poszly jako poniedzialek, bo poczta u siebie nie ogarnela wewnetrznie umow i zamulili. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MichAelis napisał:

Oczywiście że możliwe, u nas w PP jest problem z dystrybucją po miastach/wsiach, a nie z przeniesieniem prenumeraty z drukarni do Centrum Dystrybucji. Skuriwałe polaczkowo ma problem, bo listonoszy brak. U mnie na osiedlu we Wrocławiu listonosz pojawia się raz na 4-6 tygodni, bo z innego rejonu robi nadgodziny. Tu załadowali na samolot na drugi dzień i elo w Norwegii dostarczyli w chwile.

Z norweską pocztą miałem sporo do czynienia w kilku norweskich miastach. Nie rozpędzałbym się z jej chwaleniem, bo u nich cyrki też są nie z tej ziemi. 

Odnośnik do komentarza

Grzybi po prostu nieuważnie czytał odpowiedni temat w Graczpospolitej (o pozostałych czasopismach growych), bo tam już Mejm wyjaśnił, że była mowa o dwóch innych kwestiach i stąd nieporozumienie.

 

CDA prenumeratorom dorzuca arkusze z alternatywną wersja okładki POPRZEDNIEGO numeru i to właśnie takie arkusze Grzybi dostał przy zamawianiu archiwalnych numerów. 

 

Po prostu czysta okładka "premium" dla prenumeratorów i arkusze z alternatywną wersją okładki to dwa osobne profity, a w temacie przez chwilę były traktowane jak jeden i stąd niejasności.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Alastor84 napisał:

@Perez Jest szansa na PDF wydań specjalnych? Mam wersję papierowe, ale chętnie bym kupił wersje cyfrowe :)


Do tych obecnych prawa ma Łapusz, wiec trudno mi powiedziec, czy cos w tym temacie by sie dzialo. A do przyszlych do przemyslenia w sumie. Nastawiamy sie na druk, ale tez coraz wiecej osob wybiera cyfre, nawet widzimy po tych normalnych numerach dostepnych na e-Kiosku itp. platformach. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Perez napisał:


Do tych obecnych prawa ma Łapusz, wiec trudno mi powiedziec, czy cos w tym temacie by sie dzialo. A do przyszlych do przemyslenia w sumie. Nastawiamy sie na druk, ale tez coraz wiecej osob wybiera cyfre, nawet widzimy po tych normalnych numerach dostepnych na e-Kiosku itp. platformach. 

 

Tak z ciekawości zapytam (o ile takie dane masz, a nie będzie to tajemnica): jakie to proporcje? 

 

Te dziesięć lat temu nie pomyślałbym, że gry cyfrowe wyprzedzą i sprowadzą do niszy wydania pudełkowe. Smutny to będzie dzień, jak gry i gazety staną się tylko cyfrowe, bo wydania fizyczne będą nieopłacalne/wyjątkowo drogie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, macGyver napisał:

 

Tak z ciekawości zapytam (o ile takie dane masz, a nie będzie to tajemnica): jakie to proporcje? 

 

Te dziesięć lat temu nie pomyślałbym, że gry cyfrowe wyprzedzą i sprowadzą do niszy wydania pudełkowe. Smutny to będzie dzień, jak gry i gazety staną się tylko cyfrowe, bo wydania fizyczne będą nieopłacalne/wyjątkowo drogie.

Jak mozna wolec czytac gazete na telefonie niz w wersji papierowej.

Ludziom cos sie w glowie dzieje. To jak to mieso z trawy, ktore ma coraz wieksza polke w markecie. Kto to dziadostwo je. No i weganskie posilki czasami 2 razy w tygodniu w szkole bez mozliwosci wyboru czegos normalnego.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Jontek80 napisał:

Jak mozna wolec czytac gazete na telefonie niz w wersji papierowej.

Ludziom cos sie w glowie dzieje. To jak to mieso z trawy, ktore ma coraz wieksza polke w markecie. Kto to dziadostwo je. No i weganskie posilki czasami 2 razy w tygodniu w szkole bez mozliwosci wyboru czegos normalnego.

 

Dlatego jeszcze mi zależy na tym, żeby to papierowe dobrze się czytało ;-).

 

Z mięsem to już rozchodzi się nie tylko o sprawę podejścia do zwierząt (i ich traktowanie w hodoowli), ale i CO2. A z gazetami? O ochronę drzew? Miejsca? 300 numerów z hakiem to jest niezły stosik, ale przynajmniej nie zniknie przez kliknięcie folderu :)

 

28 minut temu, grzybiarz napisał:

W styczniu 2023 tak to wyglądało według ankietowanych :) 

IMG_7668.jpeg

 

Tak, znam wyniki Twojej ankiety ;) Gdyby te proporcje zachowały się w dużej skali, to byłbym podbudowany na duchu.

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, macGyver napisał:

 

Tak z ciekawości zapytam (o ile takie dane masz, a nie będzie to tajemnica): jakie to proporcje? 

 

Te dziesięć lat temu nie pomyślałbym, że gry cyfrowe wyprzedzą i sprowadzą do niszy wydania pudełkowe. Smutny to będzie dzień, jak gry i gazety staną się tylko cyfrowe, bo wydania fizyczne będą nieopłacalne/wyjątkowo drogie.


Przypomnij sie plis gdzies za miesiac to bede mial komplet danych za ten numer. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...