Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi magazyn w prenumeracie z opakowaniem premium…jakby go ktoś zgiął na pół aż popękał. Nie wiem czy mogę wstawić foto ale chętnie bym się nim podzielił @Perez czy mogę liczyć ze w związku ze zmianami od teraz taka sytuacja już nie nastąpi? Dodam ze opakowanie nie było zgięte (kartonowe wkładki) wiec podejrzewam ze do opakowania premium trafił już tak pogięty. 

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Kudlaty90 napisał:

Przyszedł mi magazyn w prenumeracie z opakowaniem premium…jakby go ktoś zgiął na pół aż popękał. Nie wiem czy mogę wstawić foto ale chętnie bym się nim podzielił @Perez czy mogę liczyć ze w związku ze zmianami od teraz taka sytuacja już nie nastąpi? Dodam ze opakowanie nie było zgięte (kartonowe wkładki) wiec podejrzewam ze do opakowania premium trafił już tak pogięty. 

 

 

Pewnie, podeślij. 

 

Natomiast trudno o gwarancję, że takie coś się nie podwórzy :/  My możemy kopać w kostkę drukarnię przy pakowaniu, pocztę przy wysyłce, ale to się odbywa zupełnie poza nami, nie ma jak tego dopilnować. Jak wysyłam coś z biura to widzę jak numer wygląda, jak jest spakowane, a tak... Pozostaje tylko zgłaszać i uczulać, aby osoby odpowiedzialne zwracały na to uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Zapytałem listonoszkę jak to jest z poleconymi, że czekam specjalnie w domu a i tak wyciągam awizo, odpowiedziała mi, że reklamy mają priorytet i ma ich pełną torbę, a ona nie da rady nosić wszystkiego, więc olewa przesyłki prywatne. Podejrzewam, że w taki sam sposób są olewane przesyłki typu prenumerata i zaczynam się zastanawiać czy to nie jest tak, że magazyn czeka na mnie na poczcie po kilku dniach od nadania aż listonoszka łaskawie znajdzie na niego miejsce w swojej torbie :sadkek:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Grześ napisał:

Zapytałem listonoszkę jak to jest z poleconymi, że czekam specjalnie w domu a i tak wyciągam awizo, odpowiedziała mi, że reklamy mają priorytet i ma ich pełną torbę, a ona nie da rady nosić wszystkiego, więc olewa przesyłki prywatne. Podejrzewam, że w taki sam sposób są olewane przesyłki typu prenumerata i zaczynam się zastanawiać czy to nie jest tak, że magazyn czeka na mnie na poczcie po kilku dniach od nadania aż listonoszka łaskawie znajdzie na niego miejsce w swojej torbie :sadkek:

 

Nie zdziwiłbym się jakby tak było,  ze na którymś etapie podróży te przesylki utykają, może w docelowym miejscu już. Ja średnio czekam 2-3 tygodnie, a to chyba fizycznie niemożliwe żeby jakąkolwiek przesyłka tak długo się przemieszczała pomiędzy miastami.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

O cholera, który mamy rok? Aż cyknąłem fotę. I nie wiem czy teraz chodzić tu, czy przedłużyc prenumeratę… 

IMG_7403.jpeg

wspierac wymierające kioski czy pismo które kupujesz wiekszosc zycia, ciezki wybor:rayos: ja kupowałem PE w kiosku pod blokiem, ale na wezwanie Rogera podczas covida zdradzilem pania kioskarke i wzialem prenumerate

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2024 o 19:56, Grześ napisał:

Zapytałem listonoszkę jak to jest z poleconymi, że czekam specjalnie w domu a i tak wyciągam awizo, odpowiedziała mi, że reklamy mają priorytet i ma ich pełną torbę, a ona nie da rady nosić wszystkiego, więc olewa przesyłki prywatne. Podejrzewam, że w taki sam sposób są olewane przesyłki typu prenumerata i zaczynam się zastanawiać czy to nie jest tak, że magazyn czeka na mnie na poczcie po kilku dniach od nadania aż listonoszka łaskawie znajdzie na niego miejsce w swojej torbie :sadkek:

Tam z tyłu awizo powinna być informacja jak zrobić sobie polecone do skrzynki. Ja tak mam od kilku lat i polecam taki polecony do skrzynki bo nie muszę latać na pocztę. Na pocztę to tylko jak jest polecony za potwierdzeniem odbioru, czyli jakieś urzędy, policja itp. reszta ląduje w skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mitra napisał:

Tam z tyłu awizo powinna być informacja jak zrobić sobie polecone do skrzynki. Ja tak mam od kilku lat i polecam taki polecony do skrzynki bo nie muszę latać na pocztę. Na pocztę to tylko jak jest polecony za potwierdzeniem odbioru, czyli jakieś urzędy, policja itp. reszta ląduje w skrzynce.

Tylko, że to by nic nie dało, nie dało by nic (jak Pudzianowskiemu), bo jak listonoszka nie bierze tych przesyłek z poczty, bo nie ma miejsca w torbie to i tak tego nie dostanę ;p

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Shen napisał:

Adres sklepu też planujesz zmienic? shop.pixel-magazine.com nie ma żadnego sensu

 

Jasne. Docelowo całość będzie pod psxextreme.pl - strona pisma i od razu sklep. Ale to na bank potrwa, żeby to wszystko poprzenosić, ogarnąć wizualnie (aczkolwiek strona pisma się już robi), ale ogólnie ma być wszystko pod psxextreme.pl. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...