Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Shen napisał:

To co to za kiosk? Kolporter? U mnie w ruchu babeczka zamawia mi każdą pozycje jaką chce.

Prywatny kiosk bez franczyzy. Aczkolwiek nie wiem jak to dokładnie działa, że babka ma jednego dostawcę i to co jej przywiezie to sprzedaje i nie może zamówić czegoś, tylko jeśli dostawca nie przywozi PSXa to po prostu go nie będzie.

 

Niedaleko pracy mam kiosk ruchu. Jak mówisz, że można zamawiać to skoczę się zapytać. Będzie co robić w pracy :spicy:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, snejk04 napisał:

Gulash oddał ostatecznie za prenumeraty neo+?

a co do znikania PE z rynku, to bez jajec, jak już jest zapowiedziane GTAVI, to musicie wytrzymać do premiery, ciekawe czy ktoś sobie już zaklepał reckę

Podobno Myszaq z Jaworem na spółę będą pisać bo szykuje się 8 stron. 

W sumie poczytałbym jakiś retrotekst o upadku kioskach ruchu. Wiecie że ta firma istnieje od 1918 roku? :) (Dobra w sumie przeczytałem Wikipedię :lapka: )

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chyba nie są blisko upadku, jeśli wierzyć informacji na ich stronie, że mają ponad 1000 punktów, aczkolwiek trzeba przyznać rację, że w latach 90 byli na każdej wsi i przy każdym przystanku w gminie. W mojej miejscowości były trzy kioski ruchu w odległości około 100 m jeden od drugiego. Malejąca sprzedaż gazet i rezygnacja z papierowych biletów autobusowych w większości miast pewnie zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy już jestem dymany, czy jeszcze nie, ale zaczynam się obawiać.

Prenumeratę mam do 326, ale na stronie mam to rozbite na do 314 i 315-326 (bo przedłużałem przed zakończeniem tej do 314). Na etykiecie w skrzynce zawsze miałem napisane "Prenumerata koniec: nr 314" i dopytywałem mailowo, czy na pewno mają w systemie wszystko ogarnięte. Pani Ewa Łapińska odpisała mi w lipcu, że wszystko jest ok.

No więc czekam sobie cały czas na ten 315, a na maile z 31.10, 01.12 i 08.12 (wysyłane do Pani Ewy, do Pani Marleny i na prenumerata@psxextreme.pl) nikt nie odpisuje.

Może bym i przedłużył o kolejny rok, ale nic nie wskazuje na to, że w najgorszym wypadku odzyskałbym kasę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Benson napisał:

No więc czekam sobie cały czas na ten 315, a na maile z 31.10, 01.12 i 08.12 (wysyłane do Pani Ewy, do Pani Marleny i na prenumerata@psxextreme.pl) nikt nie odpisuje.

Ja dopiero dzisiaj dostałem, tak jak u innych, data nadania 1.12 więc po staremu.

Co prawda jak pisałem do pani Marleny to odpowiedź miałem tego samego dnia, ale nie brałbym tego za wyznacznik. Jak nie dojdzie jutro to atakuj ponownie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. 
Zakupiłem niedawno półroczną subskrypcję PSX Extreme z opcją dostawy listem ekonomicznym. Ciągle oczekuję na dostawę pierwszego numeru z prenumeraty (315). Od premiery minęło około dwa tygodnie, a w skrzynce dalej pusto. Na zapytanie w wiadomości do profilu FB nie otrzymałem odpowiedzi. Na zapytanie e-mail nie otrzymałem odpowiedzi. Z tego co widzę dużo ludzi ma taki problem. Dla mnie jest to nie do zaakceptowania, aby w dzisiejszych czasach oczekiwać dwa tygodnie na dostawę po wydaniu konkretnego numeru. Czy mam wierzyć że to po prostu do mnie przyjdzie i już? Czy istnieje możliwość anulowania prenumeraty i uzyskania zwrotu pieniędzy za pozostałe 5 numerów do przodu? Nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, żeby osoba wykupująca prenumeratę była tak traktowana. 
 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, L3CH0 napisał:

Witam. 
Zakupiłem niedawno półroczną subskrypcję PSX Extreme z opcją dostawy listem ekonomicznym. Ciągle oczekuję na dostawę pierwszego numeru z prenumeraty (315). Od premiery minęło około dwa tygodnie, a w skrzynce dalej pusto. Na zapytanie w wiadomości do profilu FB nie otrzymałem odpowiedzi. Na zapytanie e-mail nie otrzymałem odpowiedzi. Z tego co widzę dużo ludzi ma taki problem. Dla mnie jest to nie do zaakceptowania, aby w dzisiejszych czasach oczekiwać dwa tygodnie na dostawę po wydaniu konkretnego numeru. Czy mam wierzyć że to po prostu do mnie przyjdzie i już? Czy istnieje możliwość anulowania prenumeraty i uzyskania zwrotu pieniędzy za pozostałe 5 numerów do przodu? Nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, żeby osoba wykupująca prenumeratę była tak traktowana. 
 

Jeszcze się przyzwyczaisz :leo:

 

Pisz do Pani Marlenki mkwiatkowska@idea-ahead.com

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pomimo problemów z opóźnieniem wysyłki prenumeraty, zdecydowałem się na przedłużenie. Fajnie się Was czyta, czuć pasję do gier, czasopisma i Czytelników. Plus - nie wlewacie do swoich art / recenzji lewackiej propagandy. 

 

CDA raczej na 90% prenumeraty nie przedłużę, przede wszystkim właśnie ze względu na nachalną propagandę... Pozostają jedynie okazjonalne wydania, tj Retro, które jest wolne od tego. 

 

Cena prenumeraty "Classic Auto" zwala z nóg (280 zł), ale i tak wychodzi sporo taniej niż kupno magazynu w kiosku. Trzeba będzie sprawdzić finanse.

 

Pzdr 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...