Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kce slayera na snajperki :blum1: bo w ogole nie wchodza mi heady ze snajpy (nie wiem czemu, w Reachu nie mialem z tym problemow), a nie ma jak za bardzo pocwiczyc. Zreszta snajpa w ogole ma dzwiek jak pistolet na wode - zero mocy, za to k. binarny urywa glowy :i_am_so_happy:

Też nie moge sobie znalesc optymalnego ustawienia klawiszy, czemu nie dali dowolnego bindowania przycisków?

p.

Odnośnik do komentarza

No, dziś jest tragedia po prostu. Killcamy pokazują, że strzelam wszędzie tylko nie do kolesia który mnie zabija 2,3 strzałami do tego mam wrażenie, że zabija mnie zanim zobaczę wystrzał u niego. Czad!

Nie jesteś sam..... :confused: Kolesie nawet po 2granatach nie padają oraz otrzymując w ryj z railguna oraz moja cała drużyna też tak miała. Dodatkowo nie mogłem wybierać loadoutów. Nie mam pojęcia co jest grane ale coraz gorzej z tymi serwerami a w święta obawiam się że będzie jeszcze większa masakra!

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Teraz ja sobie ponarzekam :blum2: pare dni temu pisalem jak zresetowalo mi pakiety broni, dzisiaj stalo sie cos lepszego - przywrocilo mi do ustawien fabrycznych nie tylko ustawione mozolnie zestawy broni i perków ale takze: ustawienia pada, emblemat, zbroje. Ale to nie wszystko, gdy postanowilem skonczyc w koncu kampanie okazalo sie ze udalo mi sie ukonczyc jedynie misje 5, ktora dzis ogralem, a wczeniejsze sa niezaliczone, WTF? W MP przydazyly mi sie ostatnio takie akcje jak: brak mozliwosci przyspieszenia respawnu, ktory doszedl do skutku dopiero po jakis 20 sek (nie liczac czasu do auto-spawnu), strzelanie przez sciany - mapa Haven, coraz czestsze startowanie meczu gdy pozostaje tylko ja w lobby, za to lagów dzisiaj prawie nie mialem.

 

Jeszcze "smieszna" akcja z SP: jade sobie w misji (6?) Scorpionem, skracajac sobie droge - po kamyczkach;) na moj nie fart styrany pojazd nie dal rady zlapac poziomu i zaliczyl dachowanie, oczywiscie wyrzucilo mnie z zza sterow, szybko nacisnalem "B" aby postawic go na "kolach", operacja jednak nie do konca sie udala, gdyz zly na mnie pojazd odebral mi zycie, dziwne bo stalem w bezpiecznej odleglosci. Mysle sobie, trudno, pewnie nie dawno byl checkpoint - bedzie dobrze. Jak sie okazalo byl bardzo nie dawno, tzn w momencie, w ktorym Scorpion przewracal sie na wlasciwa strone, miazdzac przy tym dzielnego Spartanina :blum2: Jak mozna sie domyslec stalem sie swiadkiem nieustannego ladowania checkpoinu i natychmiastowego zejscia MC, wiec nie pozostalo mi nic innego jak rozpaczac Misje od poczatku...

p.

Odnośnik do komentarza

Heh, ja od poczatku mialem lagi i przeklamania, raz bylo dobrze raz zle. Jak dostawalem hosta to mecz wlaczal sie okropnie dlugo i ludzi wywalalo. Ogolnie nie mialem normalnych kilku meczy pod rzad. Dzis odlaczylem router i podlaczylem modem bezposrednio do 360tki i wszystko smiga pieknie ... router do wymiany (juz wczesniej mial jazdy, ale wystarczylo go zresetowac, w tym przypadku to nic nie daje).

Odnośnik do komentarza

z zadnymi wyżej wymienionymi problemami (znikanie pakietów i ustawień) się nie spotkałem, owszem niektóre mecze potrafią łapać laga a kill cam wczoraj to była jakaś beka ale grac się dało

 

sprawdzaliście nat jaki wam pokazuję Halo?

 

może macie pecha i gracie akurat jak aktualizacja jakaś idzie dla list i serwerów :P

 

http://www.youtube.com/user/TheHaloCouncil?feature=CAQQwRs%3D

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

Grałem w Halo:CE ( i Anniversary), Halo 2, Halo 3 (rozegrałem około 9000 meczy), Halo Wars, Halo: ODST, Halo:Reach i wreszcie Halo 4, przeczytałem pierwsze 4 książki Halo. Wg. mnie najnowsze Halo ma wprawdzie najładniejszą grafikę (poza wybuchami pojazdów, te w H3 były o niebo lepsze),jednak na tym kończą się plusy tej gry. Kampania jest lepsza jedynie od tej w Reach, krótka, nudna, bez pomysłu. Co do multi, jeżeli oceniać je pod kątem CoD wypada jeszcze nawet przyzwoicie, lecz jeżeli spojrzymy na multi przez pryzmat Halo 2,3, nawet Reach jest to gra która nie powinna była powstać pod nazwą Halo. Brak stałych punktów gdzie, są brone na mapie, przez co nie ma już kontrolowania mapy i walki o power weapons, czyli tego na czym opierało się H3, przepotężna DMR ( nie ma sensu używać innych broni), loadoutsy które zabiły idee Halo 2,3, brak rankingów, pierd..lone ordnance, przez które gra stała się bardzo randomowa ( jak można dostać 3 razy z rzędu needlera, kiedy przeciwnicy dostają snajperki, rakietnice), strasznie nie czytelne menu gry, muzyka niby w porządku ale do H1,2,3 jej sporo brakuje.

Halo 4 można łatwo uratować, wprowadzić klasyczne playlisty ( takie jak w H3 ), zlikwidować lodautsy i ordnance drops, osłabić znacznie DMR, na mapach ( które nie są złe, znacznie lepsze niż te w Reach) umieścić stałe punkty, gdzie pojawiać się będą power weapony, nie likwidować AA, jedynie zrobić z nich coś na kształt OS, bumble shield, niewidzialności z H3, które będziemy podnosili i będą kończyć się wraz z naszą śmiercią.

Obecnie wg. mnie jest to najgorsze Halo jakie kiedykolwiek powstało, seria które zmierza w złą stronę, w stronę CoD, gra która odrzuca od siebie większość wiernych fanów H 2,3. Osobiście oceniam tą grę na 5-6/10 ( chciałem dostać Halo 4, a w zamian dostałem Call of Halo : Future Warfare, czyli nędzną podróbkę CoD i zmarnowałem 180 zł ) Szczerze nie polecam tej gry fanom Halo 3.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o singla to fakt, kampania jest gorsza od pierwszych trzech czesci, ale i tak jest bardzo dobra (IMO). Natomiast jezeli chodzi o multi to zgadzam sie. Wprawdzie gra sie przyjemnie, ale jezeli nie pojawi sie odpowiednia playlista (brak instant respow, ordnance dropow i loadoutow) to pogram ze dwa miesiace i na tym sie skonczy (tak samo jak w przypadku Reach). Wystarczy kilka poprawek i byloby swietnie, ale watpie ze dostaniemy tryb gdzie trzeba bedzie walczyc o power weapony i bedziemy kontrolowac mape ... Gra ma potencjal, ale proba przyciagniecia CoDowskiej wiary znow skonczy sie tak, ze "codziaki" wroca szybko do swojej gry, a fani Halo albo beda sie meczyc z goownem, albo oleja gre calkowicie.

 

PS. Mogliby zrobic port trojeczki na PC. Full HD, brak zabkow i przede wszystkim 60klatek :wub:

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Halo 4 można łatwo uratować, wprowadzić klasyczne playlisty ( takie jak w H3 ), zlikwidować lodautsy i ordnance drops, osłabić znacznie DMR, na mapach ( które nie są złe, znacznie lepsze niż te w Reach) umieścić stałe punkty, gdzie pojawiać się będą power weapony, nie likwidować AA, jedynie zrobić z nich coś na kształt OS, bumble shield, niewidzialności z H3, które będziemy podnosili i będą kończyć się wraz z naszą śmiercią.

Czyli przerobić multi Halo 4 na Halo 3? W takim razie graj dalej w trójkę, po co się męczysz. Kampania gorsza od tego dziadostwa z Halo 3? Tjaaa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...