Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

, nie przypomiam sobie, żebym wydawał Ci pełnomocnictwo do zabierania głosu w mojej sprawie

 

Pełnomocnictwo od ciebie? A kim ty jesteś?

 

Pisanie dla ludzi których nie interesują wojenne bajeczki tylko około growe tematy mija się z celem, więc po co pisać skoro nikt tego nie czyta, marnowanie czasu i miejsca.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

, nie przypomiam sobie, żebym wydawał Ci pełnomocnictwo do zabierania głosu w mojej sprawie

 

Pełnomocnictwo od ciebie? A kim ty jesteś?

 

Pisanie dla ludzi których nie interesują wojenne bajeczki tylko około growe tematy mija się z celem, więc po co pisać skoro nikt tego nie czyta, marnowanie czasu i miejsca.

 

Zapytałeś wszystkich o zdanie?

Odnośnik do komentarza

witam,

 

mam pytanie - wszyscy redaktorzy w dziale z felietonami podają imię oraz nazwisko. Tymczasem Monika podaje tylko "Monika". Czy Szanowna Pani redaktor posiada nazwisko? Mam tylko numer z tekstem o GROMie który kupiłem na nudy w pociągu, więc nie wiem jak jest w innych numerach

Odnośnik do komentarza

witam,

 

mam pytanie - wszyscy redaktorzy w dziale z felietonami podają imię oraz nazwisko. Tymczasem Monika podaje tylko "Monika". Czy Szanowna Pani redaktor posiada nazwisko? Mam tylko numer z tekstem o GROMie który kupiłem na nudy w pociągu, więc nie wiem jak jest w innych numerach

 

Bo by się nie zmieściło :). Żadna to tajemnica, w stopce znajdziesz pełne imię i nazwisko.

Odnośnik do komentarza

Rozwalają mnie teksty typu:"nie podoba się nie czytaj"

Ja jako czytelnik, który kupuje gazetę, a tym samym płaci za robotę redakcji mam prawo pisać i mówić o tym co mi się podoba, co się nie podoba, co bym zmienił itp. Gdyby wszyscy funkcjonowaliw myśl wyżej wymienonej zasady, to ja nie wiem co by się działo. Od tego jest forum by wyrażać opinię, a zwłaszcza konstruktywną krytykę. Pis joł.

Odnośnik do komentarza

Tak, musi pisać. Nawet jest na Kim oko zawiesić, w przeciwieństwie do tych wywłok w "grających damach". Bardziej przydałby się temat, "Czy HIV musi pisać?", bo gość od wielu numerów nie jest dla mnie kompletnie w temacie obecnych trendów i sytuacji na rynku gier.

Monika ma na nazwisko Pawlikowska.

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1354972601' post='2736353']

Tak, musi pisać. Nawet jest na Kim oko zawiesić, w przeciwieństwie do tych wywłok w "grających damach". Bardziej przydałby się temat, "Czy HIV musi pisać?", bo gość od wielu numerów nie jest dla mnie kompletnie w temacie obecnych trendów i sytuacji na rynku gier.

Monika ma na nazwisko Pawlikowska.

Grande Hiva z Moniką na temat lokalizacji gier czyta się nawet przyjemnie.
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozwalają mnie teksty typu:"nie podoba się nie czytaj"

Ja jako czytelnik, który kupuje gazetę, a tym samym płaci za robotę redakcji mam prawo pisać i mówić o tym co mi się podoba, co się nie podoba, co bym zmienił itp. Gdyby wszyscy funkcjonowaliw myśl wyżej wymienonej zasady, to ja nie wiem co by się działo. Od tego jest forum by wyrażać opinię, a zwłaszcza konstruktywną krytykę. Pis joł.

 

Wszystko fajnie, ale niemożliwym jest stworzyć numeru, który podpasuje jednostce, a co dopiero 184 numery... PSXE raczej trzyma dość wysoki poziom, nie jest "młodzieżowym" miesięcznikiem w złym znaczeniu tego słowa. Raczej stara się być rzeczowy i wg mnie całkiem nieźle to wychodzi. A teksty Moniki są inne, bo jak niektórzy zauważyli jest kobietą, przez co ma trochę inne spojrzenie na świat gier. A kto tego nie rozumie to chyba nie miał jeszcze dziewczyny/żony. Wiem, ostatnie zdanie brzmi prowokująco, ale tak nie jest, poprsotu jest róźnica. Ja jestem jak najbardziej za tym żeby Monika pisała. Wprowadza to pewne ożywienie, róźnorodność. A poza tym - felieton to felieton, czujeś zdanie na jakiś temat. To nie matura, że musi pisać wg klucza, a właściwie jazda dowolna. Trochę niektórzy biorą to za serio, nie tylko wspomniany temat felietonów Redaktorki a cały miesięcznik. To jest tylko czasopismo, bardzo fajne, ciekawe, ale tylko czasopismo. Nie zastanawiam się nad nim poważnie jak idę spać, czy myślę o nim w pracy... Czytam dla relaksku, stąd podchodzę trochę luźniej.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...