Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że koledzy szybko znaleźli rozwiązanie. Ankieta zostaje, a jak ktoś chce zagłosować na grę której tam nie ma, to pisze w poście. A Słupek potem wszystko podliczy. I gitara.

 

Zagłosowałem systemem punktowym, z ankiety skasowałem swoje głosy. Mój wybór jest taki:

 

1: The Walking Dead - najbardziej mi się podobała, dla mnie GOTY

2: Okami HD

3: Journey

 

Cyfrowa dystrybucja zarządziła w tym roku. W głośne tytuły wielkich korporacji grało mi się przyjemnie (Mass Effect 3, Resident Evil 6) ale jakoś żaden nie zasłużył moim zdaniem na wyróżnienie. To nie był kiepski rok jak malują niektórzy. Będę pamiętał o czeskim Silent Hill czy zaskakująco dobrym Binary Domain od twórców Yakuzy. Zobaczymy czy 2013 przyniesie wybitne gry AAA. Wydaje się że tak (GTA V, The Last of Us czy Tomb Raider).

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, dodałem drugie pytanie dotyczące co jest lepsze

 

a) ankieta

b) głosowanie na punkty

 

bawienie się w dwie rzeczy na raz będzie bez sensu trochę.

 

Zróbmy może tak, że do końca miecha (czyli soboty) zdecydujemy co jest lepsze, jak ankieta upadnie to ją wykasuje i zrobimy głosowanie na punkty, może być?

Odnośnik do komentarza

Bo jeżeli dodać głosowanie na punkty, to jak zważysz taki głos z ankiety? Jako 3 punkty?

 

Możemy też zrobić tak, że do tej soboty ankieta będzie działać, potem jeśli ona upadnie to ją skasuje z tym, że głosy już oddane nie przepadną i uznamy że np. 1 głos to dwa punkty. Potem głosowanie będzie kontynuowane systemem 3 punktowym.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja mam taką sugestię - wywalić Street Fighter X Tekken i wpisać Trials Evolution bo to prawdziwy hardkor.

 

Ja głosować nie będę bo zbyt mało gier w tym roku ograłem, ale napiszę, że w tym roku chyba największe uznanie należy się właśnie Trials Evolution.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Dlaczego w ankiecie jest Xenoblade, które wyszło w Europie w 2011 roku? No chyba, że żyjemy w USA i kierujemy się datami premiery w USA.

 

GOTY to The Walking Dead. Zastanawiałem się nad Wiedźminem. Ale jednak TWD. Większe emocje

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

zacznijmy od tego, że proszę uprzejmie by głosować na gry w którę się grało, a nie ograło na YOUTUBIE. Taki Mendrek głosuje na Jorney....szybki rzut okiem na jego profil i co widzę....chłop nigdy nie odpalił tej gry....jeśli tak się bawimy to stwórzmy ranking gier, które w 2012 najlepiej sie nam oglądało na youtubie

 

Nie no leżę i kwiczę :D Ale wpis jak cholera.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ficuś, ale skreślać już gry w które się nie grało, to już można?

 

no na bank ta popierdółka tower defence ( a się zarzekałeś, że to będzie pełnoprana nowa część) będzie GOTY....żal.pl

 

Sorry, hipokryzja przebija się przez twój hejt mojej osoby.

 

A na Journey zagłosowałem, bo chciałem oddać odpowiedź na drugie pytanie, a nie dało się tylko na drugie, bo tak jest zrobiona ankieta. I w Journey nie grałem, poza demem, choć wiadomo że to świetna gra i to że w nią nie grałem, tego nie zmieni.

 

Ps. Pomijam, że idąc tą logiką, można skreślić każdego - bo przecież nie ma tu chyba osoby, która ograła wszystkie te tytuły, by wydać obiektywny werdykt.

 

Ps. 2 Proszę bardzo, usunąłem swój głos, mam nadzieję że jesteś zadowolony - a zapewne jesteś, bo przecież ex na PS3 ma jeden głos mniej :) Ogłoś zwycięstwo.

Edytowane przez Mendrek
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Widać, że nawet jakiś typ głosował na FC3 o.O BRAWO

 

Dlatego system wybierania GOTY polegający na wypisywaniu miejsc 1-3 i chociaż jednym krótkim zdaniu uzasadniającym jest lepszy.

Jestem ciekaw co typ który głosował na Far Craja 3 by napisał. "Jeszcze takiej gry na jutubie nie widziałem :o zdecydowanie GOTY."

 

PS. Na piracie nie mógł grać bo gra wyciekła dopiero dzisiaj (podobno).

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem w tym roku najważniejsze produkcje (oprócz Dishonored, z którym się raczej nie wyrobię) i ani MP3, ani AC3 czy Hitman nie zasługują na miano gry roku. Nie mówię nawet nic o Sleeping Dogs bo to kompletny niewypał. Walking Dead kupione, niedługo się za niego zabiorę, ale i tak wiem wierzę, że GOTY zgarnie Far Cry 3. Na tą chwilę do trójki najlepszych gier imo byłbym w stanie wytypować tylko Fifę 13. Zagłosuję mimo wszystko pod koniec roku ;)

 

Aha, i głosowanie w postach >>>>>>>> ankieta.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza
Musisz wybrać odpowiedź w każdym pytaniu ankiety.
WTF...

 

Nie da się tego rozdzielić niestety.

 

Do soboty będzie to pytanie, potem się je usunie, a potem można usunąć swój głos z ankiety.

 

Myślę już nad jednym rozwiązaniem, które IMO będzie najlepsze

 

1. Kto chce ten głosuje w ankiecie, z tymże każdy oddany głos w ankiecie to 2 pkt na konto gry.

2. Kto woli system 3-2-1 albo ewentualnie nie widzi w danym zestawieniu gry która według niego była GOTY to głosuje tym właśnie systemem.

3. Kto już zagłosował w ankiecie ten może w każdej chwili usunąć swój głos i napisać posta z podziałem punktów 3-2-1

4. Głosuje się albo w ankiecie albo systemem 3-2-1 - więc bez krętactw.

 

Piszcie czy takie coś wam odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...