Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w ankiecie jest Xenoblade, które wyszło w Europie w 2011 roku? No chyba, że żyjemy w USA i kierujemy się datami premiery w USA.

 

gamerankings jak widać wprowadziło mnie w błąd podając datę 6 kwietnia 2012

 

http://www.gamerankings.com/wii/960564-xenoblade-chronicles/index.html

 

Mogę je wywalić tylko zaraz będzie że Nintendo jest pomijane, tylko co wrzucić zamiast, Super Mario Bros Wii U w którego nikt w najbliższym czasie nie zagra? :P

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Dlaczego w ankiecie jest Xenoblade, które wyszło w Europie w 2011 roku? No chyba, że żyjemy w USA i kierujemy się datami premiery w USA.

 

gamerankings jak widać wprowadziło mnie w błąd podając datę 6 kwietnia 2012

 

http://www.gameranki...cles/index.html

 

Mogę je wywalić tylko zaraz będzie że Nintendo jest pomijane, tylko co wrzucić zamiast, Super Mario Bros Wii U w którego nikt w najbliższym czasie nie zagra? :P

 

Bo to data premiery w USiA. W Europie była w wakacje 2011.

 

Na stacjonarne konsole Nintendo nic ciekawego nie wyszło. Więc po co zaklinać rzeczywistość?

Odnośnik do komentarza

Bo to data premiery w USiA. W Europie była w wakacje 2011.

 

Na stacjonarne konsole Nintendo nic ciekawego nie wyszło. Więc po co zaklinać rzeczywistość?

 

Niech się więc stanie.

 

Jak widać rozkład odpowiedzi w drugim pytaniu jest mniej więcej pół na pół, więc może już wcielić w życie to

 

1. Kto chce ten głosuje w ankiecie, z tymże każdy oddany głos w ankiecie to 2 pkt na konto gry.

2. Kto woli system 3-2-1 albo ewentualnie nie widzi w danym zestawieniu gry która według niego była GOTY to głosuje tym właśnie systemem.

3. Kto już zagłosował w ankiecie ten może w każdej chwili usunąć swój głos i napisać posta z podziałem punktów 3-2-1

4. Głosuje się albo w ankiecie albo systemem 3-2-1 - więc bez krętactw.

 

?? Wszystko będzie już jasne wtedy.

Odnośnik do komentarza

Zdałem sobie sprawę, że nie kupiłem ani jednego tytułu, który wyszedł w tym roku ;/

Ja nie grałem i nie kupiłem ani jednego tytułu z tej ankiety = nie mogę zagłosować :( Ten rok był tak biedny jeżeli chodzi o interesujące mnie gry, że na podium byłby tylko Most Wanted i RE6.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

3. Czym się kierowałeś wrzucając te gry do ankiety?

 

Średnią ocen na gamerankings, gdzie pominąłem tytuły na kinecta i move, sportówki i Call of Duty.

co ze niby ta lista? http://www.gameranki...letter=&search=

bo taki okami hd i fez maja lepsza srednia niz taki ac3 czy wiedzmin 2 a na liscie ich nie ma.

ze okami ma tylko 21 recenzji? masseffect 3 ma 22 a jest. ze to tylko odgrzewanie starej gry? wiedzmin 2 tez jest tylko portem z innego systemu gry nie z tego roku.

to ze nie ma exow z pc jestem w stanie zrozumiec przez tematyke forum ale reszty juz nie.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

też uznaję, że z punktu mojego gustu growego ten rok był absolutnie fatalny. Jeden jedyny Max Payne3 mi się podobał. Reszta to albo nie moje klimaty growe albo po prostu nie mam odpowiedniej konsoli by zagrać w exa :P. Zeszły rok z Uncharted3, Rayman Origins i nowym Mortalem był dla mnie przewyborny, ten mega lipny z jednym wyjątkiem...

 

rok ten uratowała pewna wilczyca i bardzo ale to bardzo ubolewam, że Okami HD nie może zagościć na tej liście. Gierka, którą ominąłem na poprzedniej generacji z miejsca stała się jedną z najlepszych gier w jakie dano mi było grać od dawien dawna.

 

Z nadzieją patrzę jednak na 2013. O ile obawiam się o GoW;A (graficznie pewnie zmasakruje ale kurczę to pewnie znowu będzie to samo) to tLoU i Beyond kupuję z miejca - Naughty Dogs nigdy nie zawiedli, HR i F super mi się podobały. Dodatkowo GTA5...jeśli tylko będzie to chodzić w miarę płynnie to szykuje się GOTG

Odnośnik do komentarza

Na stacjonarne konsole Nintendo nic ciekawego nie wyszło. Więc po co zaklinać rzeczywistość?

 

Kwestia gustu.

 

 

Ogólnie uważam to za nieodłącznie kiepską formę, takie sobie organizowanie list przez kogoś, jak mu pasi. Jeśli chodzi o mój gust, to ta lista do wyboru jest absurdalna, 90% najlepszych gier roku nie ma, a 90% tych z listy jest śmiesznych. Wybrałem najlepszą grę z listy jaka jest, ale powiedzmy wprost, że takie głosowanie z czyjejś listy to ciekawostka a nie jakieś sensowne głosowanie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

w większość gier z tej listy nie grałem, bo gram w stare gry które każdy już dawno ograł. ale zagłosuje se bo tak chce. 1.Okami HD - bo tak. 2. Tekken Tag - dla mnie bijatyka generacji. 3. Bordery 2 - jedynka była super, w dwójkę grałem tylko trochę na pc ale wygląda to na idealny sequel. nie grałem jeszcze w Dishonored, Journey (tylko demo) i SSX (tylko demo), a mogły mieć szanse.

Odnośnik do komentarza

nie mogę oddac glosow, bo ciagle cos poszlo nie tak. Jak dla mnie HALO 4 - az będzie calaczek !, Borderlands 2 i ME3.

Dlaczego nie da się w ankiecie głosować?

 

 

Ups! Coś poszło nie tak!

 

Musisz wybrać odpowiedź w każdym pytaniu ankiety.

 

 

:ph34r:

 

Widocznie coś zyebało się kiedy usunąłem te drugie pytanie.

 

Wstawiłem randomowe drugie pytanie i teraz powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...