Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie uważacie głosowania na remastery za głupotę? Chodzi o najlepsze gry z nowości.

 

Z początku też tak uważałem, ale zmieniłem zdanie. Remasterów wyszło tyle że się zrobił osobny gatunek :) Regulamin nie zakazuje głosowania na remastery. MaZZeo też nie zabronił. A jeśli to zrobi to będzie bojkot :)

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, ankietę stworzyłem na bazie gamerankings ustawiając w wyszukiwarce rok 2012.

 

Starałem się brać gry z najlepszymi ocenami jednocześnie nie pomijając żadnego gatunku (poza sportówkami bo nie widzę sensu w ich wrzucaniu tutaj).

 

Dlatego w ankiecie są zarówno wszystkim znane blockbustery jak i mniej popularne rpgi (Dragon's Dogma, Reckoning), interaktywne filmy (The Walking Dead), gry z cyfrowej dystrybucji (Journey, Mark of The Ninja), stretegie (XCOM), nie zapomniałem też o tutejszych fanach bijatyk (Street Fighter x Tekken oraz TTT2). Myślę że ta lista wyżej po paru modyfikacjach, o których wspomnieliście, oddaje najlepiej to co wyszło w 2012 roku na duże konsole.

 

Czy jest więc ktoś, kto uważa ankietę za stronniczą poza najjaśniejszym moderatorem?

 

2yllq1k.jpg

 

Bo zapewne Mendrek lepiej by stworzył zestaw gier do ankiety, człowiek który notabene

 

a) w tym roku chciał zagłosować na Journey pomimo że w niego nie grał.

b) w zeszłym roku pomimo wyraźnej zasady, że głosujemy na max 3 gry, Mendruś zagłosował na... 6 gier? (Mortal Kombat, Uncharted 3, Motorstorm Apocalypse, Killzone 3, LBP2, Skyrim). Zgadnijcie ile tych gier ograł? 0 słownie ZERO

 

-----------------

 

Ktoś pytał czemu nie ma FEZa w ankiecie - nie chciałem już przesadzać z cyfrową dystrybucją, więc wrzuciłem te gry, które miały lepsze oceny i zebrały większe grono fanów.

 

Co do Okami HD... powiedziałbym że nie można głosować, ale skoro tak wiele osób o nim wspomina to niech będzie, można na niego głosować, tylko rly nie przeginajcie pały z tymi odświeżonymi klasykami - więc sorry Leszek, ale Vice City na komórki się nie załapie :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Meh, jaki Mazzeo przewidywalny. W indywidualnym starciu nie ma szans, więc pobiegł z płaczem do kolegów z tematu CW przez których ludzie na forum PE nie chcą wchodzić. *Na na na*

 

Ale żeby nie było :)

 

Przez cały czas w Console Wars odnosiłeś się do Metacritic, a nagle w ankiecie zapragnąłeś użyć Gamerankings. Czemu tak nagła zmiana ulubionych serwisów statystycznych? To proste. Inaczej wyszłyby wałki w stylu: brak Starhawka (77 na MC) czy Twisted Metal (76 na MC), a obecność Transformers: Fall of the Cybertron (77 na MC). Poza tym oczywistym jest, że sobie wybrałeś gry, o wielu "zapomniałeś" (ludzie ci przypomnieli), a i tak brakuje np. Persona 4 Arena, Soul Calibur V, czy SSX-a. Brak CoD-a też jest wynikiem twojej subiektywnej niechęci.

 

Więc sorry, ale zobacz belkę w swym oku wpierw.

 

Ps. Po ograniu Motorstorm Apocalypse, Killzone 3, LBP2, stwierdzam że te gry w 100 % zasługują na mój głos :)

Odnośnik do komentarza

fajnie, tylko kolejnosc powinna byc odwrotna, wiec nastepnym razem poczekaj az dadza w Plusie, a pozniej po roku glosuj ewentualnie. <_<

jak dla kogos gierka na 6-7 jest GOTY to jego glos w ogole nie powinien sie liczyc.

A BO2 Mendrek to najgorsza odslona serii. Poza multi, wszytsko co oferuje ta czesc jest po prostu gorsze od poprzednich czesci.

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Meh, jaki Mazzeo przewidywalny. W indywidualnym starciu nie ma szans, więc pobiegł z płaczem do kolegów z tematu CW przez których ludzie na forum PE nie chcą wchodzić. *Na na na*

 

Nie wiem o co ci chodzi.

 

Przez cały czas w Console Wars odnosiłeś się do Metacritic, a nagle w ankiecie zapragnąłeś użyć Gamerankings. Czemu tak nagła zmiana ulubionych serwisów statystycznych? To proste. Inaczej wyszłyby wałki w stylu: brak Starhawka (77 na MC) czy Twisted Metal (76 na MC), a obecność Transformers: Fall of the Cybertron (77 na MC).

 

Chciałem skorzystać z MC, ale ma dupowaty interfejs w porównaniu do gamerankings, gdzie moge ustawić gatunek, rok wydania i platformę oddzielnie. Było po prostu wygodniej. Nie patrzyłem gdzie jaka gra ma wyższą ocenę. Poza tym jeśli już to Transformersy mają na MC 79 - patrz na wersję x360 która ma więcej recenzji.

 

Poza tym oczywistym jest, że sobie wybrałeś gry, o wielu "zapomniałeś" (ludzie ci przypomnieli)

 

Przecież to chyba oczywiste że mogłem o czymś zapomnieć i czekałem na sugestie ludzi, już i tak pare rzeczy pozmieniałem.

 

a i tak brakuje np. Persona 4 Arena

 

Data europejskiego wydania, dlatego wyrzuciłem Xenoblade Chronicles.

 

, Soul Calibur V

 

Hmm z tego co widziałem po ocenach i odezwie fanów bijatyk to SxT i TT2 zyskały większe uznanie.

 

, czy SSX-a. Brak CoD-a też jest wynikiem twojej subiektywnej niechęci.

 

Jakoś nie widzę wielkiego lamentu odnośnie absencji Black Opsa 2. Zresztą napiszę to po raz nie wiem który - kto nie widzi danej gry w w/w ankiecie niech zagłosuje systemem punktowym a będzie ona brana pod uwagę.

 

Coś jeszcze? Jak nie to wyjazd z offtopem do cw :confused:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...