Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

 

 jrpg na pc o sklepikarzu;)

 

Które? :) Zawsze chciałem  zagrać coś tego typu.

 

Recettear An Item Shop's Tale

 

heh odpaliłem na chwilkę dosłownie  aby zobaczyć co i jak. No pozmieniało się w świecie ds2. Wejście do wioski pięknie nawet już w tutorialu pozmieniali bo chyba dawniej nie było osoby zamienionej w kamień ? :)  Oj będzie grane może platynke zrobię chociaż w trofea się nie bawię :banderas:

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś 3h. Miałem tylko sprawdzić a zdążyłem ubić 4 bossów. Najśmieszniejsze jest to że ginę nie na bossach (jedna śmierć na trojaczkach) ale podczas eksploracji.

Takie 2 przykłady dam:

 

1. Po zabiciu bossa numer jeden schodzę do lokacji z 3 kolesiami z maczugami. A tam dużo szkieletów i mnie gankuja z powodu mojej nieuwagi.

 

2. Idę sobie po znajomej miejscowce gdzie czeka pierwszy główny boss a tam zamiast dwóch powolnych bydlakow co mocno walili siedzi sobie jeden mocny i szybki ;).

 

 

A no jeszcze jeden dobry motyw. Biegnę przez lokacje w której byli tylko powolni rycerze a tu jest kilku bardzo szybkich plus powolni... tam zginąłem chyba najwięcej razy. Po przejsciu w końcu trudnego etapu cieszę się już na walkę z bossem wchodzę po schodach a tu zamiast rycerza smok:p. No i nastąpił lekki rage quit;)

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś 3h. Miałem tylko sprawdzić a zdążyłem ubić 4 bossów. Najśmieszniejsze jest to że ginę nie na bossach (jedna śmierć na trojaczkach) ale podczas eksploracji.

Takie 2 przykłady dam:

 

1. Po zabiciu bossa numer jeden schodzę do lokacji z 3 kolesiami z maczugami. A tam dużo szkieletów i mnie gankuja z powodu mojej nieuwagi.

 

2. Idę sobie po znajomej miejscowce gdzie czeka pierwszy główny boss a tam zamiast dwóch powolnych bydlakow co mocno walili siedzi sobie jeden mocny i szybki ;).

 

 

A no jeszcze jeden dobry motyw. Biegnę przez lokacje w której byli tylko powolni rycerze a tu jest kilku bardzo szybkich plus powolni... tam zginąłem chyba najwięcej razy. Po przejsciu w końcu trudnego etapu cieszę się już na walkę z bossem wchodzę po schodach a tu zamiast rycerza smok:p. No i nastąpił lekki rage quit;)

I w czym problem? Łuku nie masz? ;-)
Odnośnik do komentarza

What he said. Łuk używam tylko do zabijania lub zrzucanie motylkow, pająków i innego tałatajstwa co się czai na mnie na drzewie lub na wysokosci. No i czasem do "wyciągania " wrogow z zasadzki.

 

 

Chyba platyny nie zrobię zapomniałem o trofeach z czarami hexami piromancją i cudami. Nie mam tyle czasu aby wszystkie znaleźć. Dodatkowo z(pipi)ałem lucynke i jej quest. Zginęła na lost sinnerze :). Cóż jednak trofea nie dla mnie.

 

 

Btw. Idę jak przecinak wczoraj zaciąłem się na pani pająk ale po 1 h udało się. Potem już z górki. Obecnie jestem w okolicy ołtarzu sun bro. Jak znajdę będę chciał wyfarmić convenant. Zastanawiam się na nakim bossie będzie najłatwiej ? Myślicie smelter? Mam 80 lvl chyba idealne miejsce i ludzie tam często potrzebują pomocy. Gorzej że zdarzają się ofiary losu co giną jak lucynka zginie bo achievement...

Odnośnik do komentarza

What he said. Łuk używam tylko do zabijania lub zrzucanie motylkow, pająków i innego tałatajstwa co się czai na mnie na drzewie lub na wysokosci. No i czasem do "wyciągania " wrogow z zasadzki.

 

 

Chyba platyny nie zrobię zapomniałem o trofeach z czarami hexami piromancją i cudami. Nie mam tyle czasu aby wszystkie znaleźć. Dodatkowo z(pipi)ałem lucynke i jej quest. Zginęła na lost sinnerze :). Cóż jednak trofea nie dla mnie.

 

 

Btw. Idę jak przecinak wczoraj zaciąłem się na pani pająk ale po 1 h udało się. Potem już z górki. Obecnie jestem w okolicy ołtarzu sun bro. Jak znajdę będę chciał wyfarmić convenant. Zastanawiam się na nakim bossie będzie najłatwiej ? Myślicie smelter? Mam 80 lvl chyba idealne miejsce i ludzie tam często potrzebują pomocy. Gorzej że zdarzają się ofiary losu co giną jak lucynka zginie bo achievement...

 

Przy jabbie the hut był spory ruch, przynajmniej na ps3, a sama walka prosta i szybka.

Odnośnik do komentarza

Ja wyfarmiłem jakieś 15 walk na Dragonriderach w Drangelic Castle, łatwo, szybko i przyjemnie, sporo ludzi też przyzywa summony do Looking Glass Knighta oraz 2 ostatnich bossów.

 

Przy summonowaniu w DkS2 nie liczy się level tylko soul memory. W update 1.10 dodali Agape Ring dzięki któremu nie dostajesz dusz, więc nie będzie Ci rósł soul memory = można wymaksować covenant w jednej miejscówce.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pograłem ~20 godzin i utknąłem. Czas na małe podsumowanie.

 

Po kiego cha ta gra w ogóle powstała - bez kitu jestem ciekaw, co ludków z From skłoniło do odgrzewania wcale nie tak starego kotleta jakim jest Dark Souls (jakby co, uwielbiam kotlety, świeże). Dla jasności, o grze nie wiedziałem nic do momentu otwarcia bety (unikałem wszelkich materiałów), którą to sobie ograłem. Pierwsze co rzuca mi się teraz w oczy to fatalna grafika. Wspominam ot tak, z obowiązku, bo pamiętam, jak ktoś z foruma marudził mi parę lat temu via PM, że Demon's Souls jest brzydkie - olałem trolling, ale po kilku latach od premiery mesjasza trzecia część jest naprawdę paskudna (od fatalnych miejscówek - wyblakłe sterylne lokacje, po beznadziejne projekty potworów/bossów). Co tam jednak grafa, największy WTF?! pojawił mi się nad głową podczas starcia z jednym bossem

 

 

Orstein, do kurki-czwórki, co ty tutaj wyprawiasz?

 

 

Potem kolejny boss

 

 

Gargulce, no ja (pipi)e, jeszcze miejscówka tożsama... -_-

 

 

I kolejny...

 

 

Hyhyhy zamiast pająka jest skorpion :isee:

 

 

Nie chce mi się dalej pisać, ale jak tak ma to wyglądać, to dla mnie mogą sobie darować taśmowe wypluwanie kolejnej gierki z serii Souls. To się, Panowie, po prostu nie godzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam wadliwy dysk od jakiegoś czasu, ale jakoś działa. JAKOŚ KU<RWA. kiedyś mi yebnął seiw w połowie, to poleciałem od nowa. i wczoraj, w połowie ng plus, przy 208 levelu, po 200 godzinach i dużo farmienia, poszedł sejw. smuteczek

 

to jade od nowa, zaczne casterem. które czary nadają się najlepiej do pve ? cuda ? sorcery ? fire ? dark ? może wezme czarodziejka, nabije mu szybko int/faith i do felkina po darki plus pyro ze scalingu hmmm ? chce gładko pokonać ng i odrobić progres  

Odnośnik do komentarza

Ja bym celował głównie w sorcery + trochę hexy (raczej tylko te które nie zabierają dusz) + trochę cuda (leczenie/def). Pyro osłabili mocno po którymś tam patchu, imo szkoda na nie slotów. Cuda ofensywne także osłabili, ale i tak są dużo lepsze niż pyro, no i obrażenia lightning na niektórych bossów są niezłe. Można także ulepszyć broń aby skalowała się z faith/int.

Odnośnik do komentarza

Pyro osłabili mocno po którymś tam patchu, imo szkoda na nie slotów.

 

Właśnie wczoraj boksowałem się melee fighterem z Darklurkerem - łomatkobosko. Dostałem niezłe baty. Postanowiłem odpocząć od gry i wrócić do walki nazajutrz rano (dzisiaj). Ktoś tam mi podsunął pyrę na tę walkę (zmiana builda nie wchodzi w grę), ubrałem więc postać pod pyrkę, nabrałem itemów do regeneracji czarów marów i na wszelki wielki wziąłem w łapę ognistą pałkę + 10. Zanurzam się w ciemność, pojawia się lurker - ja z pieśnią na ustach lecę odpalić któregoś storma, myśląc sobie: "zabiere ci 1/4 lajfa, ty juchu" - obrażenia zadane bossowi niecałe 200... :pawel:

 

Wkurzyłem się i z pałą w łapie ubiłem gada (uniki zamiast blokowania ftw). Nie miałem już ani jednej kukiełki... :obama:

Odnośnik do komentarza

Tak, skaluje się, ale i tak przy 70+ int/faith lepsze obrażenia zadaje się zwykłą magią/cudami/hexami - testowałem większość czarów z ulepszonymi staffami, pyro flame itd. na Darklurkerze na ng (ok. 140 lvl), na ~260 levelu podczas ng+3 i na Giant Lordzie z bonfire ng+7. Z pyro przydać się może jedynie Warmth, Acid Surge i Flash Sweat do pvp lub do zdobycia niektórych itemów/czarów ze skrzyń. Może na większych grupach przeciwników wrażliwych na ogień się sprawdzi (o ile dożyjesz zanim odpalisz cokolwiek), ale na pojedyncze jednostki i bossów nie opłaca się (po patchu ofc).

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...