Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle póki co po Bloodbornie jak dla mnie bossowie w tej grze są o wiele latwiejsi (a przecież istnieje jeszcze możliwość przywolywania towarzyszy). Jasne, samo dojście do nich jest wyzwaniem, szczególnie jak nie używałem pierścienia pustki i skończyły mi się ludzkie kukly, ale po prawie 30h jedyny, z którym miałem jakikolwiek problem to Pursuer, więc jeżeli jest jednym z trudniejszych w grze, to pozostali nie powinni sprawiać raczej problemów. Gra już mnie pochłonęła!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No niestety na poprzedniej generacji w ogole przegapilem tego typu gry i teraz bardzo zaluje.

Dlatego tez to jeden z nielicznych remasterow, z ktorych cieszylem sie jak dziecko po skonczonym Bloodbornie i pewnie macie racje - doswiadczenia z platyny Bloodborna procentuje przy pierwszym kontakcie z Dark Souls, pomimo tego, ze sama gra jak dla mnie jest mniej przystepna.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o NPC, bo z ludzmi to nie dziwne że jest łatwo. Czy ktoś w ogóle zna jakiś kalkulator do PS4? Wczoraj grałem ze znajomym, mieliśmy różnice 10 leveli chyba, ale połączyło nas za pomocą jednego z pierscieniow od kota. Pomoglem mu zabić bossa, ibja niestety poszedłem do przodu, a on wydał na (pipi)y i już przywołać mnie nie moze

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o NPC, bo z ludzmi to nie dziwne że jest łatwo. Czy ktoś w ogóle zna jakiś kalkulator do PS4? Wczoraj grałem ze znajomym, mieliśmy różnice 10 leveli chyba, ale połączyło nas za pomocą jednego z pierscieniow od kota. Pomoglem mu zabić bossa, ibja niestety poszedłem do przodu, a on wydał na (pipi)y i już przywołać mnie nie moze

kalkulator: http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Summon+Range+Calculator

Odnośnik do komentarza

Heh, wróciłem do tej gry po jakiejś rocznej przerwie i coś słabo mi idzie :)

Zacząłem od nowa, bo pamiętam, że grę porzuciłem przez uosobienie "taniości" tej części, niejakiego imć Darklurkera (gram zawsze postacią nastawioną na melee, więc taka rozdwajająca się menda, spamująca masą kolorowych projectile'ów, to nie dla mnie).

 

W każdym razie zacząłem od początku, bo jakiś czas temu usunąłem sobie wszystkie save'y na PS3, więc między innymi te 130 godzin z DSII.

 

Po powtórnym oswojeniu się z mechaniką, z pewną taką nieśmiałością zacząłem przechodzić przez kolejne mgły i na razie na rozkładzie mam The Last Giant, Dragonrider, Old Dragonslayer i Flexile Sentry (to w towarzystwie Lucatiel). Nie jest źle, choć łatwo mi nie szło, szczególnie z Orns.. z Old Dragonslayerem :P

Chciałbym mieć platynki w całej trylogii na PS3 i sam jestem ciekaw, czy tym razem wytrzymam :)

Odnośnik do komentarza

 

Czy ktos kojarzy ten fragment ? Chcialem wybrac sie po helm, ale gdy stoje przed tym drzewem i wciskam X dostaje info, ze niestety nic sie nie dzieje. Cos musze wczesniej zrobic by sie tam dostac ?

 

EDIT: Juz znajomy powiedzial, ze musze pociagnac zdecydowanie mocniej fabule, by dostac specjalny przedmiot. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie psuj sobie pierwszego przejścia wyszukiwaniem achievementów to możesz na ng + robić

Ale co to niby psuje? Zrobiłem w ng wszystko co mogłem i nie uważam żebym sobie zniszczył rozgrywkę albo stracił coś niezwykle ważnego. Najlepiej zrobić trofea związane z npc w ng gdy bossowie są najsłabsi, w przypadku jakiejś pomyłki można to nadrobić w ng+ zamiast ng+2. Ja wiem że ng+9 najleprze xD ale nie każdy lubi przechodzić grę kilka razy, zawracając sobie przy okazji du.pe jakimiś bzdurami. 

Odnośnik do komentarza

Bo odkrywanie wszystkich smaczków npców etc to właśnie jest najlepsze w tych grach. Granie z poradnikiem czy youtube zabija ponad połowę przyjemności. Czy nie o to odkrywanie najbardziej w grach chodzi ? Czy gry mają być jak lista zakupów w sklepie do odhaczenia :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeden zagra speedrun na SL1 a drugi spędzi 500 godzin liżąc ściany i obaj będą się świetnie bawić - o to chyba jednak chodzi. Jak ktoś ma dodatkową frajdę ze zbierania aczików to jego sprawa. A easye chciał dostać tylko hełm, o achievmentach ani słowa - ma nie szukać odpowiedzi na youtube, bo Jedyny Słuszny Sposób Grania tego nie zakłada? Jak ktoś się już zdecydował na zbieranie aczików, myślę że szanuje swój czas i nie chce go marnować na przechodzenie danego szpila po raz n-ty bo nie podniósł jednego przedmiotu. Akurat DkS2 to zły przykład, bo platyna i tak wymaga przejścia gry ponad 2 razy, co nie zmienia faktu że można to zrobić jak najefektywniej. Chyba że ktoś po prostu lubi poświęcać grze dziesiątki godzin za każdym podejściem, znowu - to tylko jego sprawa. 

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Nie jest trudniejsze ale na początku po prostu jak pójdziesz nie tam gdzie trzeba może zaleść za skórę. Jak przechodziłem na ps3 w okolicach premiery to chciałem tego ogro cyklopa ubić mając ułamany mieczyk. Postawiłem sobie to za punkt honoru a po 20 próbach się poddałem :D Wróciłem do niego po kilku godzinach i było o wiele łatwiej. Tak moża chyba o każdej części souls powiedzieć. Kto ma skilla to i na lvl 1 zaciuka jakiegoś mini bosa czy bosa kto ma mniejszego skilla musi pofarmić. Zależnie jak małego masz skilla tyle trzeba pofarmić :D

Odnośnik do komentarza

Na początku dojście do bosow jest trudniejsze, ale po 15h gdy mamy już najważniejsze pierścienie, sporo energii i z 6 butelek exhautusa gra staje się znacznie łatwiejsza. Bossowie zaś z przywolywanymi NPC nie stanowią wiekszego wyzwania.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie jest trudniejsze ale na początku po prostu jak pójdziesz nie tam gdzie trzeba może zaleść za skórę. Jak przechodziłem na ps3 w okolicach premiery to chciałem tego ogro cyklopa ubić mając ułamany mieczyk. Postawiłem sobie to za punkt honoru a po 20 próbach się poddałem :D Wróciłem do niego po kilku godzinach i było o wiele łatwiej. Tak moża chyba o każdej części souls powiedzieć. Kto ma skilla to i na lvl 1 zaciuka jakiegoś mini bosa czy bosa kto ma mniejszego skilla musi pofarmić. Zależnie jak małego masz skilla tyle trzeba pofarmić :D

 

Ej ale ja juz przeszedłem raz na luzie DS2. Po prostu teraz wybrąłem golasa. On chyba ma 1lvl na początku. Wiec trzeba pofarmic po prostu. 

Odnośnik do komentarza

To uczucie, kiedy człowiek w końcu znajdzie najładniejszy armor set w całej grze, a później zerknie na jego gówniane statystyki...

 

ZCYGHlP.png

 

I żeby nie było - już kiedys też przeżyłem to samo rozczarowanie, bo to moje drugie podejście do DSII, ale nie pamiętałem, że to AŻ TAK słaba zbroja...

Przecież to nie ma najmniejszego sensu, biorąc pod uwagę miejscówkę, w której ją znajdujemy - grubo ponad połowa gry. Biegam w nieulepszonym secie Vengarla i jest dwukrotnie lepszy we wszystkim, o secie z Drangleic nie wspominając (a to sety z początku gry!!!).

 

Ech... Problemy pierwszego świata... Może ją jednak upgrade'uję na maxa... W końcu wygląda prześlicznie... #fashionsouls :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...