Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

 

Demon of Song - ok boss, z fantastycznym art designem

 

Mati pls. Pomysl fajny, ale wykonanie tragiczne (tak samo jak cale Shrine of Amana). Cala walka z żabą to X, X -> B, B. Rinse, Repeat.

 

Dlatego napisałem ok, bo porównaniu do wielu bossów jest właśnie... ok

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak, lepiej się bawiłem oglądając speedrun z tej gry, niż grając. Stało się tak dlatego, bo gra jest słaba, ale speedrun w tej grze w kategorii all bosses jest niezwykle wymagający. Ja widziałem jakiś wyścig na żywo - coś 2,5h, dwóch graczy, profesjonalny komentarz i kilkadziesiąt bossów. Tak, podczas oglądania tego bawiłem się lepiej niż w trakcie 50h gdy grałem sam.

Odnośnik do komentarza

Nosz qtwa, znów się wziąłem za tego bękarta i miotam się niesłychanie. Pytanie do Soulsowej braci - warto w to grać, doświadczę czegoś wartościowego po przeoraniu Demon's Souls x3, Dark Souls oraz Bloodborne'a? Dla mnie ta część mogłaby nie istnieć, w ogóle mnie nie interesuje...

Odpowiem najkrócej jak się da: warto!!
Odnośnik do komentarza

jest promocja na psn i za 124 zł można łyknąć. Zastanawiam się nad zakupem bo gotówka która miała pójść na Yoshiego wala mi się w portfelu więc pytanie do tych co ograli.  

 

 

Grałem i przeszedłem dark souls 2 na ps3. Czy dark souls 2 remaster oprócz dlc ma duże zmiany które wciągną mnie na ok 100 h? Słyszałem że wrogowie sa w różnych miejscach, przedmioty nie tam gdzie były a czy są jacyś dodatkowi npc czy przeciwnicy?

Odnośnik do komentarza

Też mnie wczoraj zaintrygował Dark Souls 2 w promocyjnej cenie. Na allegro praktycznie nie ma żadnego souls'a na PS4 (z używek). Nie przeszedłem dwójki jeszcze (grałem na PC'cie, ale jak tylko usłyszałem o wersji na PS4 to się wstrzymałem). Jedynka była dla mnie mesjaszem generacji na PS3 (jak i Demons'y :) )

 

Czy to jest ten moment - brać? Bloodborne poczeka ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem. Poczytałem w necie i

 

1. Lepsza płynna grafa

2. Inne rozmieszczenie wrogów

3. Nowi wrogowie i przedmioty w starych miejscach

4. Nowe lokacje z 3 dlc których sam nie przeszedłem

5. Jeszcze trudniejsza gra.

 

Mam grę na wakacje razem z multi w splatoon i jrpg na pc o sklepikarzu;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...