Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

laboga, nie wiem jak mi ten kretyn bonhart czy jak mu tam  przezyl walke z tym gigantem bossem :obama: poszperalem potem troche po innych drzewach i trafilem na 2 inne wspomnienia, goty, spotkalem znowu kolesia i dal mi swoj stuff :dance: w drugim wspomnieniu jakis koles dal mi helm i tez trofeum wpadlo :dafuq:

 

generalnie duzo ciezej sie w tej czesci zgubic, jak w DkS sie co chwila gubilem, tak tu praktycznie ciagle wiem mneij wiecej gdzie isc 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

DONE :obama:

final boss padł za 1 razem, choć nie powiem, jak miał połowe HP, ja bez kukiełek i z dwoma estusami, to miałem stan przedzawałowy, ale na szczęscie nie okazał się jakoś bardzo trudny.

Jestem gotów na DkS3 :banderas:

 

Teraz jeszcze tylko poczytać o LORE bo czuję, że jest jeszcze bogatsze niż w jedynce i mnie milion rzeczy ominęło 

 

zapomniałbym! jeszcze trzeba dokończyć ng++ w Lords of the Fallen :D 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Sam rozwaliłeś tą serie bossów czy wcześniej już tam wchodziłeś ?

 

ktora serie? mowisz o straznikach tronu + final? nope, za pierwszym razem tam wpadlem i pokonalem trio, ale z drobna pomoca 2 summonow :dunno: jak widze summony NPCow to korzystam :P  (pewnie dlatego wpadly mi te trofea za przedmioty, bo teraz już sprawdzam sobie wiki i inne pierdoły) Szkoda tylko, że prawie padli na strażnikach i przy final padli po ciosie nawet nie dotykając bossa. 

 

Podszedłem na próbę do Vendricka, zjechałem mu z 10% hp, zaczął mnie atakować, padłem po 2 ciosach, git gud. Te dusze  gigantów mam zjesc, czy co z nimi zrobić? 

 

 

PS a co, miałem nie korzystać z pomocy NPCów? :dog: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

A rzeczywiście zawsze łotra jednego zabijałem dlatego się ździwiłem teraz. Compatibility pack 4 wprowadza Aldie, drugie zakończenie i pare poprawek. Nie martw się nawet wer PS3 musi to mieć :D Możesz to odrobić na NG+ .

 

a, to mów, że chodzi o patch jakiś ;)

 

Spoko spoko, nie widzę potrzeby walki z Aldiamem, chyba, że dla samego wyzwania :lapka: 

 

Póki co to dziś wieczorem może jeszcze chwilkę pogram i zgarnę brakujące trofea za covenanty i Vendricka, a platynkę będę robić w wakacje zgodnie z planem :) 

Odnośnik do komentarza

 

Sam rozwaliłeś tą serie bossów czy wcześniej już tam wchodziłeś ?

 

Podszedłem na próbę do Vendricka, zjechałem mu z 10% hp, zaczął mnie atakować, padłem po 2 ciosach, git gud. Te dusze  gigantów mam zjesc, czy co z nimi zrobić?

 

 

Dusze gigantów po prostu masz mieć w ekwipunku podczas walki z Zombrickiem :P

 

A jeśli chodzi o bronie z dusz bossów, to dla mnie wszystkie są hooyowe - najlepsze dla mnie były Black Knight Halberd (choć już nie taki gamebreaker jak w pierwszym Dark Souls) oraz Murakumo na +10 - konkret kosa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

musisz tylko 2 covenanty wymaksowac, z czego jeden robisz w fajny sposób, bez nudnego grania pvp :-)

 

W sumie to 3 Covenanty:

Heirs of the Sun - 30 medalików (najlepiej pomoc online, choć niby można też farmić offline, ale to uciążliwe) na trzecią rangę, za którą dostajemy Sunlight Spear

Pilgrims of Dark - pewnie o tym piszesz, że "robisz w fajny sposób", dla mnie nie był on fajny, bo dungeony trudne, a Darklurkera (najbardziej tani boss ever) do dziś nie ubiłem, muszę pod niego cały build przerobić i zagrać wbrew sobie, jak gej - magiem (no i jeszcze Human Effigy na każde wejście...)

 

A trzeci to Bell Keepers - osiągnąć drugą rangę, czyli trzeba wygrać 30 pojedynków na wieży, żeby dostać czar Hidden Weapon, niby też można offline to jakoś na NPCowym Black Phantomie zrobić, ale nie testowałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza

 

musisz tylko 2 covenanty wymaksowac, z czego jeden robisz w fajny sposób, bez nudnego grania pvp :-)

 

W sumie to 3 Covenanty:

Heirs of the Sun - 30 medalików (najlepiej pomoc online, choć niby można też farmić offline, ale to uciążliwe) na trzecią rangę, za którą dostajemy Sunlight Spear

Pilgrims of Dark - pewnie o tym piszesz, że "robisz w fajny sposób", dla mnie nie był on fajny, bo dungeony trudne, a Darklurkera (najbardziej tani boss ever) do dziś nie ubiłem, muszę pod niego cały build przerobić i zagrać wbrew sobie, jak gej - magiem (no i jeszcze Human Effigy na każde wejście...)

 

A trzeci to Bell Keepers - osiągnąć drugą rangę, czyli trzeba wygrać 30 pojedynków na wieży, żeby dostać czar Hidden Weapon, niby też można offline to jakoś na NPCowym Black Phantomie zrobić, ale nie testowałem jeszcze.

 

 

tak, o pilgrims of dark mowie. Wole solo trudne dungeony niz meczyc sie online :P 

 

ale o itemku od bell keepersach nie wiedzialem, musial umknac mojej uwadze

Odnośnik do komentarza

OK, odnośnie Bell Keepers... Właśnie testuję na własnej skórze metodę farmienia zwycięstw offline, więc mogę podpowiedzieć, jak to wygląda w przypadku PS3 w wersji płytowej (to niestety ważne, bo posiadacze tej wersji będą mieli łatwiej).

Zasiadamy przy ognisku Bellfry Sol Approach, konsola wydaje z siebie 2 charakterystyczne zgrzytnięcia, wstajemy i zasiadamy znów - dopóki są 2 - nic się nie dzieje. Jeśli natomiast usłyszymy trzecie - oznacza to, że gra zrespiła na górze NPCa  Mad Warrior (ten taki Predator), którego należy ubić. Po 30 ubiciach typka, dostajemy czar Hidden Weapon.

 

Próbowałem przed chwilą robić uczciwie online na wieży, ale wchodzą tam takie koksy, w full setach Havela z łbem Smeltera itp do tego lagi, typ jeździ i się teleportuje - odechciewa się wszystkiego.

 

W każdym razie beka, czego to ludzie nie odkryją podczas żmudnego grindu, kto by pomyślał - zgrzytnięcia czytnika :)

Nie wiem, czy na X360 też się da to usłyszeć, jeśli nie, to czeka Was kilka nudnych przebieżek po drabinie więcej, by sprawdzić, czy typ się pojawił, tak jak na filmiku poniżej:

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w końcu przeszedłem Dark Souls II na PS3 - w pierwszym przejściu zrobiłem max co mogłem zrobić i całość zamknąłem wynikiem 175 level/105 godzin :)

Zebrałem wszystkie czary/hexy/piromancje i cuda, które w pierwszym przejściu dało się zebrać (tak, pokonałem Darklurkera, za pierwszym razem, bo Soul Vessel, zmiana klasy i dojechałem go magiem, jak gej...), nie paliłem żadnego Bonefire Ascetic, więc te dusze zdobywane w NG+ będę musiał zdobyć, normalnie walcząc z bossami.

Do platynki chcę obrać jak najkrótszą drogę, więc teraz nie wstydzę się przyzywać pomagierów na potęgę - nikomu już nic nie muszę udowadniać, przeszedłem normalnie, a teraz ma być speedrun, czyli ubijam tylko to, co ma być ubite i odwiedzam tylko miejscówki, które odwiedzić trzeba.

Na rozkładzie póki co The Last Giant (ubity w asyście Patchesa), Pursuer (tu dwójka żywych ludzików - jeden jako przynęta, a ja z drugim za balistami - normalnie pluton egzekucyjny, aż mi się żal myndy zrobiło), Rotten (tu też NPC, ale szybko padł i sam ubiłem zgnilaka), oraz Ruin Sentinels (NPC dzielnie walczył, ale z ostatnim Sentinelem zostałem 1:1 - w każdym razie bez kumpli był słaby). Teraz Gargulce (tu chyba trzeba samemu) i Lost Sinner.

 

W sumie to zastanawia mnie, czy w sieci jest jakiś opis najkrótszej możliwej drogi, którą mógłbym dotrzeć jak najszybciej do napisów końcowych...

Odnośnik do komentarza

a po co gargulce? one są opcjonalne :)

 

wydaje mi się, że:

 

last giant -> krukiem do bastylii -> sentinele -> lost sinner

heide tower -> pogadac z babka od cudow

maluja -> odblokowac sobie droge do iron keepa dzieki babce od cudow przez huntsman copse -> earthen peek -> iron keep -> old iron king

maluja -> kupic drabine i zejsc do gulcha -> rottena

maluja -> odblokowac sobie droge do shaded woods -> dojsc do brightstone -> pajaczek

wrocic do shaded woods -> pojsc do drangleic -> shrine of amana -> krypty

wrocic do shaded woods -> aldia's keep -> smoki

wspomnienie duzego giganta -> drangleic -> throne of wants -> end

drangleic -> throne of wants -> end

 

Wspomnienia innych gigantów można śmiało olać, bo vendricka nie trzeba zabijać, doors of pharros mozna w zasadzie pominac, podobnie jak grave of saints, tak samo no man's wharf, belfry lune/belfry sol oraz undead purgatory.

 

mozliwe ze cos pomieszalem, ale chyba to wszystko co opisalem trzeba zrobic :P

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...