Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Przez sieć zdobyłem może z 4 ( PS4 - mało kto gra), reszta to mozolna farma na owych rycerzach.

Pamiętaj, że w kilku miejscach występują. Zmieniaj je by monotonii uniknąć. Jak już ich wytrzebisz spal żar ascezy w ognisku. Miej założone odpowiednie przedmioty (zloty sygnet chciwego węża, et cetera), które farmę nieco ułatwiają.
Do tego osiągnięcia (podobnie jak w DkS III) potrzeba kilku godzin żmudnego ubijanie wroga. Czasami przez 40 min. nic mi nie wpadło, czasami podczas jednej wyprawy dwa pod rząd.

Chociaż to i tak nic w porównaniu do pure bladestone z Demonów. :obama:

Cóż, powodzenia i sporej dozy cierpliwości.


 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, cierpliwość chyba będzie potrzebna, bo medal wypadł... Jeden - przez 1h ciągłej farmy, jeden już miałem, więc zostalo tylko 28 xD to już farma mad warrior'a dla seta i czaru była lajtowa, zajęło mi to ok 3h żeby go 30 razy ubić, oczywiście ubrany jestem perfect, tylko skończyły się już monety:/

Narazie odkładam na bok, bo teraz mecze ds1, ale ile tam ludzi jeszcze gra to głowa mała, zero problemu będzie coś czuje:)

Jak ktoś będzie chciał pyknąć jedno bądź drugie to możemy zrobić jakąś ustawke;)

Odnośnik do komentarza

Pozakladaj sobie przedmioty zwiększające drop rate. Jest ich kilka, a jakie dokładnie to musisz sobie sprawdzić bo nie pamiętam. Mimo to trochę to farmienie schodzi.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Na ile się da to oszczędzaj. Będąc hollowem nie możesz przyzwać nikogo do pomocy np. i nie mówię tu tylko o innych graczach, ale też o npcach, a oni są niezbędni do skoczenia ich story line'a. Jak zejdzie ci pasek życia do minimum i będziesz widział że wujowo idzie to sobie zużyj. Kukiełek jest sporo, zwłaszcza w późniejszym etapie, no ale nie ma co nimi szastać.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Koledzy, czy warto grać w tą grę (wersja ps4) czy lepiej od razu DS3 albo Bloodborne? Wcześniej tylko kilka lat temu przez chwilę grałem Demon Souls.

 

Nawet się nie zastanawiaj tylko z miejsca zanurz się w świat Scholar of the First Sin. Przepadniesz. Pozostałe odsłony również zalicz - są znakomite. Do Demon's Souls, skoro nie ukończyłeś, warto wrócić ponieważ to wybitna pozycja.

Odnośnik do komentarza

Miałem trochę odpoczynku od gry, bo nie za bardzo wiedziałem gdzie iść. Jak już odkryłem, pozbierałem te gałązki do ożywienia skamieniałych, kupiłem pierścień od kota, to wreszcie mi się zrobiły możliwości. Jest trudniej niż w DkS3 i Bloodbornie, ale już mówiłem z czego to wynika. Biegam z mieczem Drangleic i mieczem Heide i jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...