Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej opinii to marudzenie bez sensu. Co z tego, ze 10 mobkow, 3 bossow itd, dajcie spokoj. DkS2 po prostu bylo sporo trudniejsze jak DkS. Zaraz sie okaze, ze jesli giniecie nie przez swoj blad tylko po prostu zabici przez grupe mobkow to juz jest ujnia, tak nie moze byc. Dobre.

 

Widzę, że przez beton człowiek się nie przebije, nawet z konkretnymi przykładami...

Oczywiście, że DSII "było sporo trudniejsze", bo jest trudne W TANI SPOSÓB - coś, czego poprzednim odsłonom nie można było zarzucić.

Normalni ludzie to potrafią dostrzec, a taki mega-pro-mastah-fanboj najwyraźniej nie potrafi tego pojąć i ciągle jest w zaprzeczeniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zebrałem 4 duże dusze, pozabijałem parę innych mniej istotnych bossów w tym jawną gorszą kopię Sifa i obecnie jestem w zamku. Dużo jeszcze mi zostało? Póki gra nie serwuje takich chamskich rozgrywek o które wcześniej tak się czepiałem, to jest całkiem przyjemna, przynajmniej jak umrę to wiem, że zrobiłem coś nie tak a nie wpadłem w gangbanga :cool: 

Odnośnik do komentarza

Myślałem by z nudów zagrać od nowa, ale teraz jakąś nową klasą. Jakie rozmieszczenie statsów polecacie dla noszenia dwuręcznego miecza? Myślę jeszcze o magiku, jak się za to zabrać? Nigdy w Soulsach nie nauczyłem się korzystać z magii...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Mag i miecz dwuręczny to jak nic możesz spróbować moonlight greatsword i staff of wisdom. Raz robiłem pure str i biegałem z ultra greatswordem w sumie najłatwiejsze przejście pve jakie miałem praktycznie większość punktów pakowałem w STR. 

 

Mniej więcej tak jak ma tutaj gościu jest całkiem spoko 

Odnośnik do komentarza

Ale na takie greatswordy, to trzeba mocno levelować STR i DEX, conie?

Jak cos bardzo ciezkiego to przewaznie tylko STR, wszystko zalezy z czym bron sie scaluje.

 

 

czy w tej czesci moge bezpiecznie zjesc dusze bossow? bo nie widzialem kowala co by mial co zrobic z tymi duszami, a za bron jest tylko jeden aczik i go zdobylem

Nie oplaca sie jesc dusz. Duzo zajeistych rzeczy jest za nie w wymianie.

Odnośnik do komentarza

o, ok, dobrze wiedziec ;)

 

EDIT

 

lustrzany rycerzyk pokonany, wszedlem do amany. Wczesniej troche polatalem po wczesniejszych miejscowkach, poczytalem pare wczesniejszych stron tego tematu i ogarnalem ze w paru miejscach nie bylem, np. zupelnie pominalem gargulce :dunno: teraz wiadomo, że nie miały zadnych szans... polecialem po reszte npcow, odwiedziłem paru innych, wpadlo mi jakies kilka trofeow, jest git :)

 

a sam zamek całkiem fajny, tylko cholernie ciemny. Zdecydowanie bardziej wolalem jasny zamek w anal rondo

 

Aha, przy okazji jak odkrylem bonfire w centrum zamku, pojawiły mi się "sławne" nieodkryte ogniska i zauważyłem, że ominąłem pierwsze w zamku i drugie gdzieś tam :P 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jest kilka postaci u których można wymienić dusze bossów na unikatowe bronie/czary/tarcze u Straida w Lost Bastille (potrzeba go odczarować z kamienia) i Ornifex z Brightstone Cove Tseldora (tą uratujemy zamkniętą pod ziemią w Shaded Woods).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...