Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem, i tylko za czary są trofki ;) czary sie wykupi, nie ma problemu, bede sie tym przejmowal jak skoncze gre, do tego czasu nie tykam dusz bossow. dzieki za wyjaśnienie wszystkiego!

 

I tak platyną się będę martwił w wakacje, teraz tylko chcę do piątku skończyć NG, żeby zdążyć przed DkS3 :obama: mam nadzieję, że nie zostało mi dużo, bo niecierpię rushować i wolę na spokojnie grać.

 

W sumie to platyna w DkS2 znacznie mniej upierdliwa niż w takim DkS lub DS...  wystarczy zbierać dusze na NG+ i późniejszych i platynka wpadnie z marszu

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

parę wniosków po przejściu grobowców i dojściu do pierwszej bramy jaka mi przyszła na myśl  - ta przy zamglonym lesie:

 

Broadsword +10 ledwo kłuł strażnika Vendricka, ale za drugim podejściem padł (za 1 prawie padł, ale zostałem 1 hit KO przez jego czar...)

 

Lucatiel oficjalnie najsmutniejsza postacią DkS2. Jako, że Broadsword nie wyrabiał, to jej miecz od razu ulepszyłem do +10 :lapka: (tu pytanie - bronie skalują się do parametrów postaci do pewnej granicy, tak? bo broadsword mi się przestał skalować gdzieś w okolicy STR i DEX 30, a ja ciągle w to pakowałem jak głupi :/)

 

Najlepsza sytuacja w całej grze i miałem szczenę w okolicach klatki piersiowej:

 

Te cholerne kości smoka w Aldia's Keep, które zaczęły się poruszać przy takiej "horrorowatej" muzyce :O Świetny moment, aż zapomniałem (pipi)ć gdzie pieprz rośnie (nie zabił mnie). Masakra, świetny moment! Chwilę potem zabił mnie odkamieniowany hipco bo się zagapiłem -_-

 

 

Teraz pytanie, bo nie wiem czy nie zyebałem z tym greatswordem od Lucatiel. Lepiej przy nim zostać, czy faktycznie jednak bronie z dusz bossów są dużo lepsze? 

 

Mam nadzieję, że poszedłem do dobrych drzwi, bo pamiętam jeszcze co najmniej dwoje takich ^_^

 

Zadziwiająco często trofea wpadają, co chwila mi coś dinga, albo za bossa, albo za convenanta, albo za itemy od NPCa :obama: 

 

Może i to są najgorsze Soulsy, ale bawię się przednio i już nawet gangbangi mi nie przeszkadzają aż tak bardzo, póki co solidne 8/10, gdzie DS to 9+/10 a DkS 9/10 :fsg: 

Odnośnik do komentarza

Lepiej tu poczytaj masorza specjalistę z katana w stroju giant set :lol:

I co z tego ze moze bedzie pare punktow mocniejsza skoro moveset moze ci nie podejść i moze mieć jakiś minus względem trochę słabszej?

Rozumiem jakby to była pierwsza cześć i początki każdego, a tak to ręce opadają

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

To ja się dostosowuje do broni, nie broń do mnie. Naturalne jest, że nie mówię o samym RAW power. Zresztą, whatever :gayos: już o nic nie pytam, nic nie zmieniam

 

Ale aż z ciekawości zapytam, co jest złego w katanie i secie Gianta? jak mu się dobrze w tym gra to o co chodzi? :dafuq: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mi jakoś bronie z bossów w dwójce niespecjalnie podeszły. Miecz z Mirror Knighta może jeszcze był spoko za specjalny atak albo moonlight greatsword tylko wiadomo trzeba mieć na uwadze, że się szybciej niszczą za te ataki. Rayos patrz na moveset broni co ci odpowiada najbardziej, na cholere byłby ci greatsword jak nie możesz go wyczuć. Jak ci zależy na największym dmg pod twoją postać patrz na skalowanie broni najwyzej jest S i pakuj swoją postać pod tego stata.

Odnośnik do komentarza

Mi jakoś bronie z bossów w dwójce niespecjalnie podeszły. Miecz z Mirror Knighta może jeszcze był spoko za specjalny atak albo moonlight greatsword tylko wiadomo trzeba mieć na uwadze, że się szybciej niszczą za te ataki. Rayos patrz na moveset broni co ci odpowiada najbardziej, na cholere byłby ci greatsword jak nie możesz go wyczuć. Jak ci zależy na największym dmg pod twoją postać patrz na skalowanie broni najwyzej jest S i pakuj swoją postać pod tego stata.

Zgadza sie. Chociaz jesli mowa o najpotezniejszych sila broniach to akurat ''S'' nie zawsze da nam najwiekszy power - wazny jest rowniez atak bazowy. Moze byc mocniejsza bron z ''A'' zrobiona na maxa z mocnym na poczatku bazowym atakiem niz ta z ''S'' z duzo slabszym bazowym AR.

 

Rayos bo jak widze ja czy inni garcze pvp taki set z bronia to pojawia sie usmiech na twarzach i w 99% jest to noob. Zobacz na to polaczenie jak wyglada, to jak bys zalozyl sandaly czy klapki i do tego skarpety :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...