Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

44 minutes ago, Kazub said:

soul memory to suma pozyskanych dusz (souls). jest to niezależne od metody ich wydawania, czy nawet samego wydania lub stracenia. 

O proszę. Jednak to musi być dość luźne, bo do pierwszego bossa biegłem z kolesiami z NG+ i broniami typu MoonSword. Fajnie też skalowało bo pomimo, że oni zadawali 300 obrażeń, a ja 20, to przeciwnikom schodziło życia dość podobnie.

 

Tak czy inaczej to mam zupełnie inne doświadczenie z grania w tą grę teraz i gra mi się super.

 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Panowie gram aktualnie w DS2 Softs i pytanie mam,  o co kaman z wybuchającymi bonfire w momencie ich zapłonu i pojawia się jakiś npc w och miejsce na pogaduszke? Tzn mi się właśnie to nie przytrafia,ale w pracy oglądam jak przegryw drze mordę na yt w tymże tytule i już mu kilka razy bonfire w pysk wybuchnął. Co to za npc i jakie warunki trzeba spełnić zeby się pojawił?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mejm napisał:

Aldia i pojawia sie w chyba czterech bonfire ale pierwszy raz w primal bonfire czyli po zabiciu jednego z czterech "fabularnych" bossow. Pewnie jeszcze do zadnego nie dotarles.

Łap plusika. A ten boss w lawie w żelaznej warowni,to po walce z nim się w dół schodzi i tam rozpala tego bonfire,no to mnie przeniosło ognisko do Majuli :notbad:

Odnośnik do komentarza

Softs na ps5 :potter:

E: jutro dam plusika bo już mi się skończyły na dziś.

Dzieki kolego, to czekam,dwóch chyba ubilem z czterech,albo i trzech. Tyle tego tu leje ze rachubę potracilem :shotgun:

E2: okazuje się,ze wszystkich czterech głównych bossów ubilem,aczkolwiek po bossie w czarnym jarze nie zapaliłem pierwotnego ogniska. Zaraz wrócę z roboty i to zweryfikuje :ohboy:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Dobra tak jak myślałem,nie zapaliłem primal bonfire o którym wyżej pisałem. Kolejne moje pytanie,panie @Mejm co za następstwa są tego spotkania? Lub co teraz robić jeśli to jakiś quest?  Obiłem lodowego kotka. A jutro jak wrócę z pracy to tą smocza miejscówkę po Warowni Aldii muszę okiełznać zeby dostać item(purpurowa mgła czy jakoś tak) dzięki któremu jak mnie pamięć nie myli otrzymam dostep do wspomnienia olbrzymów. 

Odnośnik do komentarza

Jestem chyba przy końcu :sir:

204 lvl choć nie powiem pofarmilem we wspomnieniach i lorda olbrzymów ze trzy razy ubilem za pomocą żaru ascezy. Tak czy owak. Mysle ze przy końcu jestem,aczkolwiek na ekranie podróży miedzy ogniskami mam jeszcze 4 okna zaciemnione. Powoli czyszczę odkryte lokacje. Smoka w smoczej miejscowce muszę zabić tez jeszcze. Mglista wieże mam odkryta ale pobieżnie raczej. Mam co robić jeszcze, a DS 3 z dlc już czeka w kolejce :ohboy:

 

oto moja heroina nazwana na cześć mojej żony jej imieniem 

IMG_1271.jpeg

Edytowane przez Szajka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szajka napisał:

Droga do dwóch kotków w zamieci :banderas:

zaraz mnie rozkuwri :facepalm:


Na to jest całkiem łatwy, bardzo, ale to bardzo ułatwiający życię sposób. Może nie będę zdradzał, by nie psuć zabawy, czy może bardziej... "zabawy". :laugh:
Ogólnie to zaglądam do tematu co jakiś czas i przyznam, że ci mocno kibicuje w tej batalii. :drinks:

Kilka miesięcy temu przeszedłem pierwsze DkS na Słiczu. Ubolewam, że DkS II nie otrzymały swojej dedykowanej wersji. :/
Z przyjemnością zagrałbym raz jeszcze, bo lata temu, gdy :platinum: zdobywałem w tej grze, to miło ten czas wspominam.

Rzecz jasna nie odbyło się bez tanich zagrywek (Shrine of Amana,Black Gulch  :down:), ale podobało mi się Dark Souls II.

No i Majula ze swoim motywem muzycznym. :fsg:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi się tez Dark Souls 2 lata temu podobało, narąbałem wtedy lekko ponad 150 h,offline na x360 bo :pirate:.

aczkolwiek wersja Sotfs to dla mnie bądź co bądź nowość, bo mało co pamietam z tamtych czasów no i pozmieniani przeciwnicy :czezky:

Fakt z serii Dark Souls druga cześć jest najsłabsza. Ale dla mnie to nadal gra 9/10. reszta DSow jak i Bloodborn i oczywiście Elden Ring to mesjasz/10.

kotkami powycieralem podłogę gdy po dwóch dniach prób dobrniecia w ogóle do nich przyzwalem jak casual 3 npc :reggie:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Najsłabsza część chyba, obiektywnie, ale spędziłem z nią najwięcej czasu i obok Bloodborne mam do niej największy sentyment po latach, najpierw dwa przejścia na PS3, a potem SoFS ze 3 razy z dodatkami i platyną, piękna gra mimo wszystko i contentu więcej niż w Eldenie :). Nie ma czegoś takiego jak słabe Soulsy:). 

 

 

Screenshot_20231224_223351_Chrome.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mejm napisał:

Serio? Elden jest krotszy niz DaS2?

Teoretycznie nie jest, Elden ma dużo side contentu, można dłużej włóczyć się szukając gdzie iść itd. itp. ale Dark Souls 2 miał naprawdę długą główną ścieżkę, w starym stylu i aż 3 spore DLCki dodane potem (był też bardziej czasochłonny do wymaksowania do platyny). Elden to open world, więc ciężko porównać, jest jednak dużo wypełniaczy tam i tułaczki, inny styl.

No i do Eldena dopiero będzie jeszcze DLC. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mejm napisał:

No DaS2 to byla kobyla z dlc stad sie zdziwilem, ze otwarty elden jest krotszy/ma mniej zawartosci.

No zależy, gdzie pojedziesz na koniku, według Hltb może i Elden ma wieksze liczby, ale DS II to naprawdę miał dużo tego mięsa, bossów na metr kwadratowy, nowości w ng+, ++, ogólnie po Eldenie bardziej cenie sobie takie Soulsy, mimo, że w DS2 wiadomo wszyscy narzekali na to, że świat nie był tak połączony ładnie, jak jedynka, to jednak był wypełniony po brzegi zawartością i ciągle coś się działo :). 

 

Po latach pamiętam z tej gry więcej, niż w osławionym Eldenie, którego kończyłem rok temu:). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...