Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam pisac, ze jedynka lepsza bo takie panuje ogolne przekonanie w giereczkowie i mam stac w tym samym szeregu klepiac te same formulki?

 

Oprocz jednej statystyki do rolki, ktorej waznosci podbijania trzeba dowiedziec sie z wiki (ale to samo mozna powiedziec o parry pistoletem w bb) tworocm mozna zarzucic jedynie bossowe gangbangi. Poza tym bardzo dobra gierka gdzie ma sie poczucie jakies podrozy a nie wrazenie, ze po trzech krokach od zamku ladujemy w jeziorze magmy. Przy okazji gangbangow to przypomne, ze trexy w lost izalith lapaly agro przed paczem :reggie: a tamtejszy boss ma savepointy. Natomiast ds1 ma dlc nie do pobicia.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Co jest nie tak w designie mobow i bossow z ds2? W bb2 jest 6 tych samych modeli przeciwnikow przez cala gre i 3 modele bestii. A te wezowe hydry w lesie i ten niebieski boss grzybek to jest top kek.

 

W temacie designu swiata z ds2 to zaraz ktos wyleci z winda do lawowego zamku i na tym sie skonczy. Jak pisalem, wytarte formulki.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dark Souls 2 i poczucie podróży? Chyba w inne gry graliśmy xddd

 

Lubię wszystkie odsłony, ale krytyka drugiej części to nie formułki. Bossów jest za dużo i zlewają się. Praktycznie mało kogo zapamiętałem - Ot kolejny humanoidalny dupek z przerośniętym paskiem hp, którego zaraz rozwalę. BB ma owszem recykling, zwłaszcza w kielichach ale każdego bossa pamiętam, do tego wyjątkowy soundtrack nosz kurwa mać:banderas:

Muza w DkS2? zlewające się hurki w syntezatorze.

Odnośnik do komentarza

Na pewno w czymś DS2 jest najlepszy i jest to hub gry, reszta gry oczywiście mocno odstaje designerskie i audiowizualnie od tego nadepickiego huba. Zresztą, żeby nie być gołosłownym:

 

https://www.destructoid.com/all-soulsborne-hub-areas-ranked/

 

W DS2 też swego czasu najprzyjemniej się po prostu zwyczajnie grało, epicka wersja Scholar of the First Sin na PS4 w 60 fps to było Soulsowe przeżyćko.

 

Jest to też najwyżej oceniana gra z serii na meta. Mówię z serii Souls, bo Elden i BB oczywiście były wyżej.

Odnośnik do komentarza

Porobili milion wersji tych soulsów, na Decku można sobie pocinać w większość,  serwery wciąż stoją, powspominać, w 60 fps i wyżej itd. itp. A sierota BB dalej się kisi na tych 30 fps, a by się ograło drugi raz :/. 

 

Co do DS2 najlepsze to spore nadużycie, ale wciąż grywalna w cholerę :). 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Jasne ale 2 jest średnia gra tak po prostu. 
Form przepraszało za dwójkę ale dla mejma najlepsza część. O gustach się jednak nie dyskutuje. 

Twoje czytanie ze zrozumieniem zdumiewa mnie za kazdym razem. Nie napisalem, ze jest najlepsza, ale dla mnie jest lepsza od jedynki. A from nie przepraszalo za ds2. Miazaki za to przepraszal za bad of chaos.

 

2 godziny temu, mozi napisał:

Tylko przypominam że dla mejma gierkowym top jest duke nukem 3D. 

Przypomnij mi tez jaka gierke ci kiedys obrazilem, ze do dzis masz o to scisk dopy. Przelomowosci duka 3d pewnie juz nigdy nie pojmiesz bo nie wyswietla sie w 800k, nie ma shaderow, dllsow, raytracingow i innych graficzkowych bzdetow definiujacych dla ciebie gierki, do ktorych walilbys na krzyzaka z pippolino w temacie o podkrecaniu pcta.

 

 

3 godziny temu, devilbot napisał:

Dark Souls 1 jest przereklamowana - druga połowa gry i np lost izalith to niedokończony rozpierdol.

Ale nie ma jabby the hut tylko stado oje.banych do polowy kurczakow w lawie. Miazaki wpadl na to jedzac ramen i widzac przeciete jajko na pol. Wizjoner.

 

2 godziny temu, messer88 napisał:

Średnie jako soulsy, dobre jako gra. 

No to jest jedna z tych wytartych formulek, o ktorych pisalem xD. Mozi i Czekolda dali reakcje wiec to konczy dowod.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mejm napisał:

Twoje czytanie ze zrozumieniem zdumiewa mnie za kazdym razem. Nie napisalem, ze jest najlepsza, ale dla mnie jest lepsza od jedynki. A from nie przepraszało za ds2. Miazaki za to przepraszal za bad of chaos.

Ok specu od gier from. MASZ RACJĘ. Jedyny argument jaki podałeś odnośnie DS vs DS2 to że ty nie będziesz jak inni.  No nie jesteś ogrywasz wszystko po 10 latach od premiery - sorki 8 bo bb jest z 2015

1 godzinę temu, Mejm napisał:

Przypomnij mi tez jaka gierke ci kiedys obrazilem, ze do dzis masz o to scisk dopy. Przelomowosci duka 3d pewnie juz nigdy nie pojmiesz bo nie wyswietla sie w 800k, nie ma shaderow, dllsow, raytracingow i innych graficzkowych bzdetow definiujacych dla ciebie gierki, do ktorych walilbys na krzyzaka z pippolino w temacie o podkrecaniu pcta.

Acha czyli historii tego swetra nie zrozumiem? To wyjaśnij mi na czym polega fenomen dn3d jak wyszedł po doomie? Coś Ci się pomyliło odnośnie walenia na krzyżaka - tak przyznaje się złożyłem peceta bo chciałem ograć nowe gry w najlepszej jakości. Czy wożę się z tym po forum? No nie za bardzo. 

1 godzinę temu, Mejm napisał:

Ale nie ma jabby the hut tylko stado oje.banych do polowy kurczakow w lawie. Miazaki wpadl na to jedzac ramen i widzac przeciete jajko na pol. Wizjoner.

No to jest jedna z tych wytartych formulek, o ktorych pisalem xD. Mozi i Czekolda dali reakcje wiec to konczy dowod.

Ale jak Ci się nie podoba to odpuść po co się denerwujesz? Dla mnie gry From są najbardziej interesujące z tego co wychodzi obecnie. Od Ciebie czytam tylko cały czas narzekanie - "BB żaden mejsasz". Jak prosiłem żebyś podał kiedyś Twoją topkę - podajesz DN3D. Proszę Cię - to zamyka dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mozi napisał:

Jak prosiłem żebyś podał kiedyś Twoją topkę - podajesz DN3D. Proszę Cię - to zamyka dyskusję. 

Dokladne. Jak cie typ pyta o twoja top gierke, ty mu ja podajesz a on mowi, ze zle odpowiedziales, to wiesz, ze masz do czynienia z debilem i dalsza dyskusja na jakiekolwiek tematy nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...