Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ledwo zaczalem warriorem, a juz polamalem miecz, a drugiego nigdzie nie moge znalezc :-( Nie wyszukalem go ani w Majuli, ani w Kniei Upadlych Olbrzymow, ani rowniez zaden z mobkow nie chce mi nic wydropic. Jest gdzies jakas skrzynia z uzbrojeniem? Znalazlem tylko kufer ze zlamanym mieczem zlodzieja, ale ten zaraz tez sie zuzyje. Jest jakis sposob naprawy broni? Dodam tylko, ze kowal w Majuli jest nieaktywny...Nie musze dodawac, ze mobki, ktore normalnie padaja po dwoch szlagach teraz musze uzyc z 20 cięć, zeby jednego z nich zalatwic :-( da sie cos z tym zrobic czy musze zaczynac od nowa?

Odnośnik do komentarza

W forest of giants jest mieczyk.

Siedzi pod drzewem

:D

No ale czymś go trzeba zbić :D . Może coś prostszego. Zaraz po wejściu do Majuli, po prawej stronie jest drewniany płotek. Kilka metrów dalej proszę spojrzeć na prawo w dół. Jest gzymz i tam leży broń na początkowe przetrwanie.

 

ps. Mam nadzieję że nie musiałem dawać tego w spoiler.

Odnośnik do komentarza

 

W forest of giants jest mieczyk.

Siedzi pod drzewem

:D

No ale czymś go trzeba zbić :D . Może coś prostszego. Zaraz po wejściu do Majuli, po prawej stronie jest drewniany płotek. Kilka metrów dalej proszę spojrzeć na prawo w dół. Jest gzymz i tam leży broń na początkowe przetrwanie.

 

ps. Mam nadzieję że nie musiałem dawać tego w spoiler.

 

Dzieki!Poszukam tego ;)

Odnośnik do komentarza

jaaaaaaaa miazga gra :) Jak miałem problem 2 dni temu i się zablokowałem to teraz 5 bossów później jestem kozak :) pofarmiłem dusze w coopie :) tak że mam 70 lvl :) full set armour i super wzmocniony mieczyk . Dałem dużo w polepszenie udźwigu. Chodzący czołg ze mnie. 3 pokonanych bossów nawet mnie drasnąć nie może jak tarczę mam podniesioną :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra jestem po kolejnej nocce w tej pięknej grze, czuje że zbliżam się do końca. Aktualnie na zegarze 35godzin i 114 poziom, bardzo dużo zwiedzam, dużo poznaje, dużo się dowiaduje na temat świata od npc, zaglądam dosłowniew każdy zakamarek żeby niczego nie przegapić ( chociaż pewno i tak nie widziałem 50% rzeczy ). Zdobyłem Faaram Set armour ( ten z pokazówek ) ulepszyłem zbroje do +8, hełm +4 i rękawiczki +2 nadal biegam z Greatswordem +10, którego dodatkowo dałem ma lighting co zwiększyło nieco dmg i pomogło przy paru boss'ach, nadal ta sama tarcza tyle że teraz +2, wpadł ring na udźwig dlatego moge biegać GS+Farram set i jakoś jeszcze sensownie robić roll. Ktoś wyżej pisał że turlanie teraz nie ma większego znaczenia, dla mnie nadal jest to najłatwiejszy sposób uniku, choć mogę przyjąć praktycznie wszystko na klate.

 

Nadal jestem zdania że pod względem designu ta gra jest przepiękna, każda nowa lokacje to po prostu przepalenie moich gałek ocznych, ale nadal brak mi tu klimatu Dark Fantasy, choć zdarzały się lokacje, ale to raczej pojedyńcze.

 

 

Aktualnie zwiedzam Kapliczke Alamy, coś pięknego lokacja bardzo podobna do Ash Lake, choć tutaj jak wszystko o wiele więcej szczegółów no i piękny śpiew tajemniczych niewiast :D

 

 

Jestem na + z potworami i ich różnorodnością, teraz faktycznie jest ich więcej i mają wiekszy zasób umiejętności ( tak mi się wydaje ) no i bossowie wkońcu zaczeli stawiać lekki opór, ale wsumie to jeden na trzech się trafi tak to generalnie ściagam niektórych na 5-6 uderzeni z GS w dwóch łapach :D

 

 

Chociaż duet smoczych braci to jakaś kpina, jeśli to miałobyć nawiązanie do O&S, to From Software, bitch please.

 

 

No cóż ide spać, chociaż ciągnie mnie żeby grać dalej, ale zmęczenie niestety wygrywa wstane koło 14 ogarne sprawy w domu to się pogra i może uda mi się dobić do NG+.

 

PRAISE THE SUN!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Weekend w sumie pograny, na daną chwilę została mi tylko jedna opcja (no dobra 2, ale prowadzące do tego samego boss'a)

konkretniej w Twierdzy bije sie ze strażniczkami 3ma..

 

 

W(pipi)iałem sie jak nie wiem, bo od początku nie pojawiały mi się znaczniki przywoływań i musiałem wszystko przechodzić samemu -.- dopiero sie dowiedziałem, że to przez

przymierze czempionów. EH.

 Teraz nie wiem czy grać dalej bez pomocy z inwazji czy troche zlejmić i sobie ułatwić sprawe ;_; i na dodatek na kozaka na start poszedłem w dual-wieldera.. (z tym ze teraz juz biegam z rapierem i tarczą).

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Weekend w sumie pograny, na daną chwilę została mi tylko jedna opcja (no dobra 2, ale prowadzące do tego samego boss'a)

 

konkretniej w Twierdzy bije sie ze strażniczkami 3ma..

 

 

W(pipi)iałem sie jak nie wiem, bo od początku nie pojawiały mi się znaczniki przywoływań i musiałem wszystko przechodzić samemu -.- dopiero sie dowiedziałem, że to przez

przymierze czempionów. EH.

 Teraz nie wiem czy grać dalej bez pomocy z inwazji czy troche zlejmić i sobie ułatwić sprawe ;_; i na dodatek na kozaka na start poszedłem w dual-wieldera.. (z tym ze teraz juz biegam z rapierem i tarczą).

Ja jak dotąd nie używałem jeszcze pomocy innych graczy jedynie NPC sobie przyzwałem, ale wsumie i tak chuya robiły te npc, byle jako mieso armatnie :D Wstalem, zjadlem obiad moze zagram sobie meczyk w fife world i odpalam boga :D

Odnośnik do komentarza

Wstąpiłem do bloodthirsty. Ktos wie jak to działa? Jak Darkwraith w jedynce? Próbowałem komus uprzykrzyć życie ale nie mogłem połączyć się ze swiatem i padł "cień" na red cracked orba tak, że nie mogłem go używać. Wyłączyłem grę :confused:

 

 

edit: taka ciekawostka - jak pomagasz innym jako biały upiór a jestes nieumarłym to po zabiciu bossa czasem ponownie możesz tać się człowiekiem.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj obudziłem się o 3.00 rano i żeby żony nie budzić, czmychnąłem na paluszkach do drugiego pokoju i odpaliłem Darka ;) . No i kilka godzinek zleciało. Gra ma tę magię że uzależnia jak narkotyk i człowiek cały czas myśli o powrocie do konsoli.

Podziwiam was że pamiętacie ilu macie pokonanych bossów. Ja już za cholerę nie pamiętam, mimo że aż tak wielu ich nie było ;) .

Nie dawno

pokonałem syjamskie bliźniaki ze statku, grzesznicę i Gargulce( które trochę mnie wymęczyły). Oczywiście kolejności nie pamiętam :huh:

 

Odnośnik do komentarza

Gierka daje radę, przez weekend trochę pograłem i mam kilka pytań - da radę jakoś wyciągać odłamki które wsadzamy w broń/pancerz ? Położyłem w końcu swoje łapska na olbrzymim mieczu, do tej pory biegałem z jednorecznym + tarcza, i po przesiadce jakoś tak dziwnie :P Obrażenia zadawane tą bronią zależą od odległości od przeciwnika ? I czy ciosy nim wyprowadzane zawsze będą tak meeeega wolne ? Czy coś w statsach nalezy podnosic to troche bedzie lepiej ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...