Skocz do zawartości

Final Fantasy XII


el-shabazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

probowalem swoich sil w tym wielkim krysztale, krecilem sie, ale jak za 3cim razem w skrzynce znalazlem '3 gil' to powiedzialem: pie,r,dole.

zaszedlem do miejsc gdzie sa te stworki co sie kopiujaja i teleportuja ciagle.

teraz powinienem zrobic wycieczke na BAHAMUTa, robic to ? pozniej bede mogl jeszcze dalej eksploatowac swiat? ;]]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mogę zadać tu pytania odnośnie FFXII tzn nie pytania w stylu jak człek na początku,ale bardziej notabene fabuły!

Chodzi o to czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi/co się stało od momentu ucieczki przed "bangą" w Lhusu Mines??(tak mniej więcej,bo chyba słabo rozumiem ten polityczno brzmiący angielski :confused:

I po kiego grzyba oni(drużyna z Voslerem,który ich wyswobodził :rolleyes: biegną do jakiegoś "króla" w Dreadnought Leviathan(gdzie właśnie jestem z owym Vosler'em)

a nie do wyjścia??WTF,chyba że wszystko się jeszcze wyjaśni :rolleyes:

Przy okazji czy da się tą szóstke w Central Brig Acces pokonać na levelach 10/11,14 Vosler??

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

ukończylem dzis finala owego... fabularnie jest słabiutko, cała gra to siepanie i podziwianie krain. :whistling:

Ogolnie ostatnia walka mnie zawiodła, chociaż całkiem nieźle potworek wyglądał ;]

 

tylko zabraklo tego czegos najwazniejszego, przywiązania do ekipy i ich losów, żaluje tych 75 h

 

gdy sobie przypomne czasy, kiedy w ff8 naparzalem dzien i noc, z bananem na gębie, ehh :P

Odnośnik do komentarza

to moze konkretnie po kiego trzeba było rozsiewać plotke ze Bash zyje jak żyje <_< ??

Dlaczego Penelo poszła z tym młodym gostkiem i nikt się nie przejał tym za specjalnie??

I dlaczego w leviathanie idą do jakiegoś szlachcica zamiast do wyjścia??

Wiem ze fabuła nie powala i są bezpłciowi bohaterowie(ale Balthier ze swoim sarkazmem już na początku wymiata :thumbsup: no ale w sumie miało być wszystko do przewidzenia :confused: a tu nic nie wiem :confused:

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

Gdy sie przechodzi juz po raz ktorys z kolei to fabula naprawde staje sie bardzo prosta choc jest pare niescislosci np. dlaczego Gabranth (w pharos)chcial aby Ashe uzyla nethicite'u do zniszczenia imperium Archadii?Zemsta za swoje podbite krolestwo?

Tak swoja droga uwazam ze moze byc tez drugie dno postepowania Venat.

Znudzony kierowaniem historia ludzi wraz z innymi Occuria postanowil ze sam nimi sie "pobawi" pomagajac im i zradzajac sekrety bogow odnosnie nethicite a wiec sam posteruje troche historia ludzi choc inne Occuria myslaly ze jest heretykiem(Gerun-"Venat is a heretic!")

To tylko takie moje przemyslenia.

Edytowane przez Wicked
Odnośnik do komentarza

to moze konkretnie po kiego trzeba było rozsiewać plotke ze Bash zyje jak żyje <_< ??

Dlaczego Penelo poszła z tym młodym gostkiem i nikt się nie przejał tym za specjalnie??

I dlaczego w leviathanie idą do jakiegoś szlachcica zamiast do wyjścia??

Wiem ze fabuła nie powala i są bezpłciowi bohaterowie(ale Balthier ze swoim sarkazmem już na początku wymiata :thumbsup: no ale w sumie miało być wszystko do przewidzenia :confused: a tu nic nie wiem :confused:

 

Masz swoje odpowiedzi...

1.Bo do wiadomosci publicznej zostalo podane ze Basch nie zyje(o ile dobrze pamietam to info ludnosci podal Marquis Ondore)

2.A co mieli zrobic?Rzucic sie na sedziego Ghis'a i reszte i ja zabrac?Wczesniej przeciez biegali z Larsa po Lhusu Mines i moze pomysleli ze z nim nic jej nie grozi(o ile dobrze pamietam Fran powiedziala do Vaan'a "Don't worry,he'll treat her well")

3.Dobrze nie pamietam ale do Leviathan'a poszli(a raczej zostali na niby aresztowani przez Marquis'a Ondore)aby uwolnic wieznia(Ashe i Penelo(chociaz nie jestem pewien czy wiedzieli ze Penelo tez tam jest))

Przy ucieczce ze statku na koncu "przywital"ich Judge Ghis

Moze nastepnym razem ogladaj uwaznie filmiki lub/i poducz sie angielskiego;]

Nie chce sie klucic ale naprawde fabula(moze i nie powala)jest calkiem prosta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od czasu v17 sporo sie poprawilo:

 

"v0.19:

Fixed hunt descriptions/status. Doesn't always look really nice, but

at least it is all visible now. Did some simple automatic text

rewrapping. If anyone wants to do it by hand, contact me.

 

Some minor changes in the patcher. Hope this will fix the "couldn't

write section" problem that some people had reported.

 

v0.18:

Fixed some license related stuff at Sandsea.

 

Added missing guest info displayed just after Amalia joins the party

as a guest in Garamsythe Waterway.

 

Corrected or changed names of many items (thanks DarknessSavior and

Tauwasser).

 

Fixed some magic desctiptions.

 

Fixed some gambit names and gambit descriptions.

 

Fixed some item descriptions.

 

Fixed garbage characters displayed in menu after elemantal icons.

 

Fixed wrong word order in equipment desctiptions "SapImmune:",

"Poision, CurseEquip", "WaterHalf Damage:", etc. This one was actually quite tricky.

I had to make some neat assembler hack to make it work properly and not screw

everything else (if done the easy way, it would completely block most of the menus,

so they would be greyed out). Good thing is that I used some internal mechanisms,

so I didn't have to rewrite all the print functions (hehe, I have already rewritten

some of them, but then I found an easier way)."

 

Niestety nie mam czasu aby testowac kazda nowa wersje wiec czekam na ostatecznego patch'a.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

ok

 

mam problem

 

biegam za huntem THE SEER

 

 

Na trzech piętrach

 

preumbra, umbra, abyssal zapalilem te oltarzyki, pokonalem phoenixa na preumbra, pojawila mi sie lokacja na windzie UNKNOWN

ale jak chce tam zjechac, to na czarnym ekranie mam msg : ' nieznana sila spowrotem posyla Cie an wyzsze pietro' (cos w tym stylu)

 

o.O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...