Skocz do zawartości

Final Fantasy XII


el-shabazz

Rekomendowane odpowiedzi

bo ta gierka to jest jrpg mmo offline, nie uratuja jej, w ta ulepszona edycje nigdy nie gralem (zdajsie nigdy kkw nie opuscila) ale juz sama lista zmian nic nie zmieni bo to dalej wiecej tego samego czyli mmo

Dali im rozległe otwarte tereny i bardziej dynamiczny system walki, względem korytarzowych i do bólu liniowych X czy XIII, i już z MMO porównują.

 

A fakt, że to nie jest online to jeszcze większy plus. Nikt mi nie wchodzi w drogę, nie przeszkadza, nie tracę czasu na zebranie ekipy, gram sobie po swojemu, nie płacę abonamentu, nie jestem skazany na mikropłatności, albo sztuczny grind wymuszony koniecznością przetrzymania graczy przy produkcie dłużej niż miesiąc. Wolę takie offline niż potworki zwane FFXI czy FFXIV.

 

W HD Remake XII chętnie zagram, nawet jeśli nic nie zrobią z przeciętną fabułą. Coś, czego nie mogę powiedzieć o X HD.

Odnośnik do komentarza

Każdy kto nazywa FFXII 'offline mmo', chyba nigdy nie grał w żadne mmo, serio, serio serio :) A mam też poważne wątpliwości czy grał w FFXII. Wygląd menusów i w miarę otwarty świat, oraz możliwość zautomatyzowania wydawania komend nie czyni z gry żadnego MMO. Nie rozumiem jak można narzekać na odejście od archaizmów (a takowym są losowe walki), tym bardziej że na upartego można grać w trybie wait i wydawać komendy każdemu członkowi party.

 

Jeżeli robią to na pewno robią w wersji Zodiac Stone, tak jak zrobili z FFX-2. Osobiście z chęcią zagrałbym w to po raz kolejny, tym bardziej z 'fast forward' dostępnym pod guzikiem. Na nic nowego raczej bym nie liczył. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dodali fabule?

Chciałem to samo napisać.

Najbardziej zmarnowany potencjał ze wszystkich FF. Dobrnąłem gdzieś tak do 1/3gry i dałem sobie spokój bo szkoda było się bawić w mmo offline. Pół biedy,że kupiłem wersję Platinum to przynajmniej nie dałem aż tak zarobić tym baranom.

(pipi)a ten trailer rokował tak dobrze,człowiek nastawiał się na wspaniałą przygodę w cudownie wykreowanym świecie z epicką fabułą,która zerwie kapcie z nóg. A wyszła taka padlina :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...