Skocz do zawartości

PES 2014


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra jest woooooolna. Serio, to chyba najwolniejsza wirtualna piłka nożna w którą grałem. I nie mam tu na myśli replayów w 10 fpsach. Cały gameplay jest strasznie spowolniony, czasami mam wrażenie, że gram w slow-motion.

 

Ale oprócz tego wszystko jest okej, podoba mi się. Kupiłbym, gdyby nie chu.jowy online.

Co kryje się pod stwierdzeniem "chu.jowy online"? Jeśli matchamaking, to zapowiedzieli, że drużyny zostaną podzielone na 5 grup (A-E) i na tej podstawie będzie można dobierać przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytam to na premierę gra będzie nie do końca pełna - liczba twarzy to żart,a konami community manager Adam Bhatti ciągle zbiera opinie co poprawić i już zapowiedział,że w ciągu miesiąca pojawi się patch ze zmianami w gameplayu(głównie chodzi o strzały i reakcje zawodników).Może w ogóle powinni sobie zrobić rok przerwy od robienia piłki i dać skończony produkt?Jedyny plus ,że patche i dlc za darmo.

najlepiej niech wypuszczą pudełko z czystym verbatimem za 200 zł a potem przez 2 lata uzupełniają patchami. Tyle lat mieli na zmiany, a jak już się za nie zabrali to robią je po omacku ?! Żenada

Odnośnik do komentarza

 

Ale ta gra jest woooooolna. Serio, to chyba najwolniejsza wirtualna piłka nożna w którą grałem. I nie mam tu na myśli replayów w 10 fpsach. Cały gameplay jest strasznie spowolniony, czasami mam wrażenie, że gram w slow-motion.

 

Ale oprócz tego wszystko jest okej, podoba mi się. Kupiłbym, gdyby nie chu.jowy online.

Co kryje się pod stwierdzeniem "chu.jowy online"? Jeśli matchamaking, to zapowiedzieli, że drużyny zostaną podzielone na 5 grup (A-E) i na tej podstawie będzie można dobierać przeciwnika.

 

W fifie mam full manual sezony online. No i ranking top 100 w którym próbuję jak najwyżej zajść.

 

W PESie to moge sobię co najwyżej klepać pojedyńcze mecze z realem czy barcą, nie za fajnie. Nie wiem jak z walkowerami za wyjścia, ale się ciągle żaliliście, że nie przyznaje wam zwycięstwa po ucieczce przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

im więcej gram tym bardziej mi się podoba szczególnie po tym jak wcześniej rozegrałem 3 spotkania w demie fify.

 

 

ale jednak jest jeszcze sporo do poprawy :confused:

 

a gra graficznie znacznie lepiej wygląda jak wybieramy dzień i lato. Wtedy wygląda to całkiem ok, w nocy wygląda jak na ps2.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

 

Ja odpuściłem sobie Fikę bo schematami mnie irytowała i Easy nie grając w 13 potrafiłem wygrać z najlepszymi z pierwszej ligi grając te same schematy od 11 no może obronę pozmieniali w 12 ale i to ogarnąłem w 10 min, do symulacji Fifie brakuje, piłeczka po sznureczku do bramki w Pesie zupełnie jest inaczej  tu może zdarzyć się wszystko fizyka piłki i głębia gry jest większa.

 

Wiesz Wojtas, argument sredni, gdy w demie wchodzą moje stare schematy z PESa 6... Wiem tez o co Ci chodzi, ale tak jak pisze Bartg, dużo rzeczy tam nie zależy w ogole ode mnie. W FIFIE jak ustawie się dobrze obronca i kryje od pilki to wiem ze ja przetnę, sa schematy, bo wiem, w którym momencie co mogę zrobić zawodnikiem, tutaj zas, choćbym miał pilke na nodze obronca potrafi ja puscic bokiem. Jest o wiele więcej przypadku, przez co gra dla mnie jest mniej skillowa.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

zaznajomiłem się z demem i ja, po spędzeniu troche czasu z pes 13  na PC i będąc pod wrażeniem filmików z gamplayu PES 14, sprawdziłem na ps3 kolegi najnowsze dzieło z numerkiem 14. Ok mamy silnik który zbudował ładne animacje, ale co z tego skoro nie zbudował gameplayu. Bieda, czekam na przejście na nową generacje pes'a bo na tej przegrali batalie walkowerem

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Mam juz taka tradycje z moim bratem ze czesto jak rank wlada na kawe to gramy przy tym w FIFE kilka meczykow. Wczoraj rowniez wpadl ale chcialem mu pokazac demo nowego PESa. Skonczylo sie na tym, ze FIFY nie wlaczylismy w ogole.

 

Czekam na premiere i na wyjasnienie kilku kwestii i wtedy kupie bankowo. Ale przede wszystkim musi sie pojawic option file.

 

W ile dni po premierze poprzednich czesci mniej wiecej sie pojawial?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio był w dniu premiery, ale niestety Konami pat(pipi)ąc grę i aktualizując składy zmuszała do robienia OF-ów od nowa....

Ja powiem krótko - krok we właściwym kierunku, animacja genialna, ale zniknął największy atut PESa - szybkość reakcji na komendy, co przekłada się na kompletny brak możliwości mijania obrońców dryblingiem na lewej gałce. Nie interesują mnie triki, chcę biegnąc Messim czy Robbenem mieć możliwość wkręcania obrońców w glebę, a w tej części jest to niewykonalne. Tempem i szybkością reakcji na polecenia tegoroczny PES przypomina FIFE 08 :/ W tym roku po raz pierwszy od czasu bodaj PESa 3 nie kupię tej gry na premierę i będą musieli naprawdę sporo zmienić, żebym w ogóle się skusił....

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze na dodatek chcąc puścić zawodnika do przodu musisz trzymać L1, co wpływa na tempo dryblingu. Póki co ten pes to świetne demo techniczne pokazujące jak powinny wyglądać animacje w grze piłkarskiej, ale na poważnie grać się w to nie da. 

 

No nic, czekam na betatesty w wykonaniu preorderowców i ludzi, którzy kupią na premierę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bramkarze to bogowie w nowym PESie,oto dowód :

:D

 

A tu fajna animacja podania RvP

http://www.youtube.com/watch?v=AHH8r-6lzGo&feature=youtu.be


Za to liczba twarzy na starcie i niektóre staty to fail.

Furman z Legii ma 85,ale nie o to chodzi

Mascherano:

9fwzhu9j.jpg

.......

Tego nie zdzierżę,a mnóstwo zawodników z silnych ekip nie ma twarzy,a co dopiero mówić o zawodnikach z mniej znanych ekip.

O Lewy ma niezły overall - 91 o.O

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Wątpie, że moderzy dadzą radę zrobić TAKIE fejsy:

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/37/1379120319-silva.jpg

 

Nie dysponują materiałami takimi, tak jak EA robiło tą sesje całą masą aparatów, by stworzyć konkretne fejsy. Jednak poziom trudności wzrósł w tej kwestii :D I DOBRZE! Bo to jak dla mnie fotorealizm

To nie wątp,bo zawsze robili lepsze twarze niż samo Konami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...