Skocz do zawartości

PES 2014


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast tych szczątkowych licencji przydało by się 200 slotów w grze na swoje drużyny i stronka na której można by było wrzucać/ściągać fanowskie teamy. Wtedy bym rozważył kupno obu piłek kopanych.

O option file edytującym wszystko na 100 % licencjonowane, a nawet dodającym nowe ligi (niemiecka, portugalska) to nie słyszał ?

 

Kaz, zadałeś pytanie pokroju "czy samochody są drogie ?". O ile pamiętam 2013 wyrwałem za jakieś 180 zł. Bardziej bym się martwił o dostępność, bo po rozejściu się pietwszej partii gra ma jakiś miesiąc staje się białym krukiem i w tym okresie można liczyć tylko na używki. Apropos używek, wiadomo czy w tym roku też będzie online pass ? Mieli dać sobie z tym spokój, ale nie wiem czy już teraz czy dopiero na nextgenach.

Poza tym żadna cena nie jest zbyt wygórowana za dołączenie do elity.

Odnośnik do komentarza

No hej, jak mam do wyboru PESa za 230, a fife za 160 i do tego przed premierą no to dla mnie to żaden wybór. Myślałem, że macie jakieś tajne dojścia, tak jak np. MM i Saturn w przypadku fify. 180 byłoby ok, ale pewnie ciężko będzie znaleźć. Zobaczymy czy mi demko podpasi.

Odnośnik do komentarza

 

zamiast tych szczątkowych licencji przydało by się 200 slotów w grze na swoje drużyny i stronka na której można by było wrzucać/ściągać fanowskie teamy. Wtedy bym rozważył kupno obu piłek kopanych.

O option file edytującym wszystko na 100 % licencjonowane, a nawet dodającym nowe ligi (niemiecka, portugalska) to nie słyszał ?

 

Kaz, zadałeś pytanie pokroju "czy samochody są drogie ?". O ile pamiętam 2013 wyrwałem za jakieś 180 zł. Bardziej bym się martwił o dostępność, bo po rozejściu się pietwszej partii gra ma jakiś miesiąc staje się białym krukiem i w tym okresie można liczyć tylko na używki. Apropos używek, wiadomo czy w tym roku też będzie online pass ? Mieli dać sobie z tym spokój, ale nie wiem czy już teraz czy dopiero na nextgenach.

Poza tym żadna cena nie jest zbyt wygórowana za dołączenie do elity.

 

ale tam jest za mało drużyn tak czy siak to raz, a po drugie grzebiąc na PC przy edycji pes 13, próbując znaleśc odpowiedni patch z drużynami, zawsze było coś nie tak, jak jedno było ok to drugiego nie było, jeden gre zawieszał, drugi nie działała, za trzeci ktoś próbował mnie naciągnąć na płatne sms'y przychodzące. Na konsoli też to powinno wyglądać łatwo i przyjemnie.

 

 

Pes i niedostępność ? Mieszkam w 100 tyś mieście Pes 13 był dostępny i w dniu premiery i po miesiącu i po dzień dzisiejszy. Bez przesady

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

właśnie ściągam demo, ludki na WENB dziela się dummy acc z demem także wbijajcie tam jak chcecie

 

co mnie to obchodzi że stare demo, potrzebuje cokolwiek do pokopania na już :)

 

 

EDIT. wrażenia...może lepiej nie komentować tego dema? nie wiem czy jest sens

 

demo jest straszne :) chyba najgorszy PES jaki widziałem w życiu, fun w okolicach PES 2008-2009 czyli no tragiczne to jest :) i nie, Fifka nie przeżarła mi jeszcze mózgu, ostatnio zagrywałem się offline w PESa 2013 i przy tym demie ten 2013 to wypas krów

 

- Konami tak mocno poszło w symulację i odwzorowanie balansowania ciała że zastanawiałem się w co ja gram teraz - World of Tanks czy Battlefield bo piłka nożna to to nie jest xD piłkarze poruszają się koszmarnie drętwo, wykręca się nimi jak czołgami we wspomnianym battlefieldzie, Pirlo? Schweinsteiger? Kroos? Player ID nie istnieje, co za różnica kim sterujesz, wszyscy mają kij w du.palu, "model jazdy" jest przegięty i to poruszanie jest całe do wymiany, rozwala całą grę, po prostu typ odwraca się na piłce dobre 2-3 sekundy i robi to tak maksymalnie koślawo jak tylko się dało, reakcje grajków są zawsze z dużym opóznieniem

 

- ciąg dalszy syfu to błędy z poprzednich edycji które wracają, znowu catchup bug i takiego Ribery'ego złapie najsłabszy typek z Santosu....znowu trójkąty przechodzą bez reakcji defensywy - pro evolution żenada 2014

 

- strzały - anemia, niedożywione dzieci z Bułgarii strzelają z większym punchem, GK za to w porządku

 

- grafika kwestia gustu, do mnie te nowe plastelinowe modele  nie przemawiają, wygląda to na taką low wersję FOX Engine pod currenty patrząc po ilości detali tutaj a detale na buzi Snake'a z MGS5 na nextgen, btw fpsy przy wchodzeniu piłkarzy na boisko elegancko spadają do jakichś 10-15, gratsy dla Konami za szlif kodu.

 

- i co najgorsze, ludki w końcu mają świetne fachowe animacje, wszystko świetnie wygląda ale słabo się w to gra, no chyba że ktoś ma wprawę w sterowaniu wanną

 

ogólnie mam beke z tego dema, jestem w szoku co za szrot im wyszedł, bezduszna kopanina idąca w stronę Virtua Striker (masa przebitek w środku pola, cpu pressujace jak wściekłe, what-the-fack w ogóle? ciągle miałem w głowie komentarz "jakie to jest głupie"

 

---

 

mam nadzieje że 11.09 jak wyjdzie normalne demo to będę mógł zapomnieć to nieporozumienie, bo kontynuacji tego koszmarka nie zdzierże :P

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

PES European community manager Adam Bhatti later today announced three bad news for all PES 2014 fans. He first confirmed that PES 2014 would not include rain as a weather option, probably due to bad planning / lack of time from Konami.

 

He then added all Spanish stadiums had to be removed from the game, leaving only 20 stadiums in it. Stadium Editor will also not be included, he said. Bhatti blames 'agressive licensing' from EA for both issues.

Odnośnik do komentarza

 

PES European community manager Adam Bhatti later today announced three bad news for all PES 2014 fans. He first confirmed that PES 2014 would not include rain as a weather option, probably due to bad planning / lack of time from Konami.

 

He then added all Spanish stadiums had to be removed from the game, leaving only 20 stadiums in it. Stadium Editor will also not be included, he said. Bhatti blames 'agressive licensing' from EA for both issues.

 

Nie będzie Bernabeu? To ja pyerdole w takim razie tego PESa :D

Odnośnik do komentarza

Wszystko za sprawą EA. Zdali sobie sprawę z tego, że PES może być tym razem faktycznym zagrożeniem, więc sypnęli kasą i wykupili licencje. :sorcerer: W końcu muszą czymś przyciągnąć graczy, którzy zawiedli się na next-genowej wersji. :rolleyes:

 

Jest to bezpośrednio związane z agresywną polityką kontraktową EA, które wykupiło sobie licencję na wyłączność od większości klubów i lig świata. Właśnie dlatego w PES 2014 nie uświadczymy ani jednego hiszpańskiego stadionu, ale nadal będziemy oferować ponad 20 stadionów usytuowanych na terenie całego świata.

 

Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale kiedy byliśmy zmuszeniu usunąć z gry także edytor stadionów, zrozumieliśmy jak bardzo ważne są licencje i postaramy się o nie walczyć mając na uwadze przyszłoroczną odsłonę serii. Taka sytuacja nie może się powtórzyć.

 

Odnośnik do komentarza

Z deszczu tłumaczą się tak, że to ze względu na zmianę silnika i co za tym idzie koniecznośc budowania gry od początku. To znaczy mogli by dać te spadające kropelki, bo to żaden problem, ale nie miałoby to przełożenia na fizykę.

 

Potwierdzili, że nie będzie się dało zrobić własnego turnieju, o czymś nie wiem? Dobrze, że łaskawie przywrócą możliwość rozgrywania pojedynczego sezonu.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Lipa jak chu/j z tymi stadionami. Swoją drogą nie wyobrażam sobie jakie regulacje prawne mogą zmusić producentów do usunięcia trybu gry, w tym przypadku edytora stadionów. Idąc tą drogą, to właściciele licencji wszelakich powinni narzucić producentom gier odgórny zakaz tworzenia edytorów, bo przy ich pomocy użytkownicy mogą sobie robić rzeczy zawierające zastrzeżone znaki towarowe, na których użycie producent gry nie ma licencji.

Skoro EA udało się wywalić edytor stadionów z PESa, to co stało na przeszkodzie, żeby zablokowali też edycję piłkarzy, strojów, herbów itd. ? Naprawdę dziwna sprawa.

 

Sprawy braku deszczu nawet nie chce mi się komentować. Co bardziej martwi to te przytoczone wyżej wrażenia z demem-widmem z PSN. Zakładam, że to był ten sam build, który pokazywali na gamescomie, a tam z pozycji widza wszystko wyglądało bardzo ładnie, gameplay wyglądał mega płynnie, praktycznie zero jakichś głupich przepychanek/blokowanek. Nie wiem, może fakt, że tak szybko zdjęli to demo świadczy o tym, że zdawali sobie sprawę z tego, jak bardziej jest zje/bane.

 

Sprawa braku twarzy na okładce też dziwna. Nie żeby brakowało mi mordy CR na okładce, ale o co chodzi, EA zablokowało możliwość zapłacenia komu trzeba, żeby promował grę ? Zamiast tego nie ma to jak się chwalić licencją na Champions League nie wspominając o tym, że nie ma się licencji na połowę drużyn w niej występujących.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...