Skocz do zawartości

PES 2014


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś udało się ściągnąć Data Packa na xboxa ? Nie dość że ciągnie się koszmarnie długo, to przy instalacji pokazuje się komunikat, że plik jest uszkodzony. Kilka prób i zawsze to samo.

 

ps. Poszperałem po necie i wygląda na to, że to powszechny problem, także na tą chwilę nie da się pograć online na xboxie.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Da się.Jest do tego fix.Oczywiście nie od Konami,a od graczy ;)

http://forums.pesfan.com/showthread.php?252043&p=10548686#post10548686

 

Witam. Cytuje Twoją wypowiedź, żebyś zobaczył moją. Otóż kiedyś tam mieliśmy wojny, która to gra jest lepsza. Posądzałem Cie o to, że miałeś klapki na oczach bo widziałeś w PESie czego ja nie widziałem od czasu pojawienia się ps3 i x360. Hejtowałem PESa od wersji 2009, który to co rok był trzy kroki za fifą. Chcąc nie chcąc zmieniłem serię PES na fifę w 2009 roku. Z każdym rokiem jednak miałem nadzieje, że coś sie zmieni i będę mógł z czystym sercem wydać pieniądze na nową odsłonę piłki od Konami.

Muszę przyznać, że w końcu w tym roku stało się to na co czekałem 5 lat.

Jestem szczęsliwym posiadaczek PES2014. Frajda z budowania akcji jest niewyobrażalna, a ruchy piłkarzy w końcu przypominają prawdziwych ludzi. (do tej pory mielismy do czynienia z jakimiś ZOMBIAKAMI).

Co do fify to i tak ją kupię żeby się zabezpieczyć. Nie wiem jak PES wygląda online, jaka jest społeczność graczy, jaka jest klutura grania itp.

Z utęsknieniem czekam na jakiś patch który umożliwi mi jeszcze większą radość grania w Master LEague. Niestety licencje kuleją na maksa. Nie mówię tylko o drużynach czy piłkarzach ale chociaż dali by więcej opcji edycji - stadiony, koszulki, ligi, turnieje itp. Jest słabo. To co mogło ujść płazem w dobie pastGenów teraz w roku 2014 jest po prostu NIE DO PO MY ŚLE NIA.

 

PES2014 ma 'to coś'. Duszę którą utracił lata temu, a co powoli zaczyna tracić fifa. Ciekaw jestem jak będzie na ps4. Coś czuje, że PES da czadu.

 

Także Panie Ader...gratuluje wytrwałości w graniu aż do 2014 roku w PESa. W tym roku muszę przyznać, że jest superowo.

Pozdrawiam. 

 

EDIT: PS. Sprawa braku warunków atmosferycznych to jest kompletny śmiech na sali :) 

Stary,porazka.Lagi jak Szparagi.

Mecz sie laduje 10 min,to przez 4 mecze nigdy nie dokonczylem do konca.Zawsze zerwane polaczenie.

 

Ja od 40 minut próbuje połączyć się z kimś na mecz rankingowy i nic :)

Słabiutko to wygląda. 

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

 

Na razie,są problemy z online,cały czas nad tym pracują.

Co do samego PESa - fakt,w końcu to jest to na co wszyscy czekali,ale boli mnie,że tak zje.bali z tymi licencjami,trybami,twarzami itp. o czym pisałem w swoim poście.Fajnie,że wracasz do PESa ;)

http://www.peseditblog.com/2013/09/peseditcom-2014-patch-01-coming-soon.html

 

;)

 

 

Nigdy nie patchowałem PESa na PS3. Czy ktoś może mi dać linka lub wyjaśnić jak mam zrobić z tym wyżej wymienionym?

Byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza

Czołem.

Znalazłem patch na ps3 -> http://www.pes-patch.com/category/pes-2014-ps3-patches

 

Robię wszystko jak jest tam napisane ale moje PS3 nie widzi plików na USB. Robił ktoś tego typu operacje wcześniej?

Bardzo chciałbym już mieć spatchowaną gre bo jest niedziela :)

Bardzo proszę o pomoc

 

 

EDIT: Udało mi się! JEST MEGA!

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Prosił bym Was wytrawnych PESowców o pomoc. 

Otóż...Nie ogarniam tego, że nie mogę strzelić gola z główki. Cały czas jak wrzucam piłkę to nie ma opcji żeby uderzyli piłkę głową..każdy rożny to strata czasu. Zawsze chcą wpierw piłkę przyjąć i uderzyzć z nogi po przyjęciu. Czy jest jakaś kombinacja na strzał głową? nie znalazłem nic w toutorialach ani w comand list. Podania głową czy wybijania w obronie działają normalnie. 

Czy ja jestem ułomny czy coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...