Skocz do zawartości

PES 2014


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

raz wygląda fajnie, raz mega nienaturalnie, jakby nadal im animacji brakowało. Za akcje pokroju 9min.4sec. przestałem lubic PES'a. AI zawodnikow którzy probuja przechwycić pilke, przeciac podanie z przed 6 lat. Miałem nadzieje, ze na nowym silniku to się zmieni.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

następnym razem napisz cos ciekawszego, podalem w zasadzie tylko jedna minute, choć dalo się ich wychwycić więcej z tak krótkiego filmu. W takich momentach najłatwiej wychwycić ze system kolizji, AI i animacje nadal kuleja. No i w każdej pilce tego typu przepibtki sa ch(pipi)owe - choć niektórzy sobie to chwala, gdyż gra się zdecyowanie latwiej  (czesc Jaczes!) :bye:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

jakbym miał być az tak skrupulatny musiałby co 30 sec zapisywać czas w filmie z PESa.

Zreszta, tu nawet nie chodzi o animacje, a bzdurne zachowanie zawodnikow, którzy nie potrafią przeciac pilki i kopia w powietrze.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

We wtorek może łaskawie podadzą datę wypuszczenia dema :) Na razie nie planuję zakupu PS4, więc również czekam na PES 2014 z nadzieją jak co roku. Tylko wolałbym, żeby nie skończyło się na nadziei i kolejnym roku grania w fifę :D

 

To o czym wspomina easye, to jest jedna z najbardziej irytujących rzeczy po tym jak się pogra więcej w fifę (ja np. od edycji 09), a później testuje PESa. Chcesz zmienić na innego zawodnika, żeby przeciać podanie - nie chce się zmienić. Chcesz zawodnikiem pobiec w inna stronę - nie możesz bo biegnie po wytyczonym torze(tak, wiem, super cancel - ale heeloooo, mamy 2013 rok). Masz kontrolę nad zawodnikiem, ale nie możesz przeciać podania bo przechodzi mu przed palcami mimo że mógłby spokojnie sięgnąć. Takie rzeczy najbardziej irytowały w poprzednich odsłonach. Najlepszą obroną jest czytanie gry, ale przez te rzeczy które wymieniłem, w PESie było to bardzo utrudnione.

 

Nawet z tymi błędami i tak największą frajdę w PESie zawsze sprawia mi konstruowanie akcji. Jest sporo miejsca, jest czas, czuć różnicę pomiędzy poszczególnymi grajkami :) A jak znowu będą archaizmy, to najwyżej pogra się z pół roku w gta v, a później wyjdzie dark souls II :D

Edytowane przez falcon87pl
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jakbym miał być az tak skrupulatny musiałby co 30 sec zapisywać czas w filmie z PESa.

Zreszta, tu nawet nie chodzi o animacje, a bzdurne zachowanie zawodnikow, którzy nie potrafią przeciac pilki i kopia w powietrze.

Najpierw napisałeś, że animacje to jedna z największych wad  PES-a, teraz, jak udowadniam ci, że z FIFA też nie jest tak kolorowo, "nawet nie chodzi o animacje". System kolizji - mało masz na YT filmików pokazujących ułomność silnika Impact Engine? Co powiesz o ułomnym momentum? Potrafi  w(pipi)ić nie mniej niż "bzdurne zachowanie zawodników" w PES-ie.

Odnośnik do komentarza

Po cholerę są te kropy podczas rzutów wolnych...? Zawsze w PES'ie ich nie było i to było fajne, że trzeba było wyczuć samemu kto jak strzela i jaki ma poziom podkręcania strzałów podczas rzutów wolnych. A teraz takie bezsensowne ułatwienie... Takie rzeczy pozostawmy fifie... Szkoda. 

takich rzeczy niema w fife od 100 lat. Widać poprawę w stosunku do pes 13 sporą, ale ciekawi mnie ile na mecz znów będzie strzałów w słupek/poprzeczkę. Czy chamsko będzie widać w powtórkach jak bramkarz nie odbija piłki a mimo to ją broni i czy po 3-4 miesiącach gra znów nie będzie na maksa schematyczna w konstruowaniu akcji bramkowych

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

grafika jest straszna, najlepsza jest animacja marszczacych sie spodenek,  noga do przodu ->wyprasowane, nogan sie zgina -> wchodzi tekstura pomarszczonego materialu, myslalem ze next gen oznacza animacje ubran, a nie podmiane tekstur.

No i krzyczacy piłkarz wyglada jakby ktos mu zuchwe chcial urwac.

No i publika.

Pisze tylko  o oprawie.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...